• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 8 (Bohnice, Trója)

11. dubna 2016 
Ahoj, jsem maminka 11 měsíční holčičky a je mi 34 let. Hledám maminku z Bohnic/Troje, které by s námi chodila na procházky.
12. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohy01 Ahoj,jmenuju se Lucka, je mi 32 a mám holčičku, zítra jí bude rok a půl.Bydlíme v Bohnicích a taky jsem tu hledala kámošku, zkoušela jsem to 2x ale bezúspěšně.Mohly bysme třeba zajít do Botanické, co ty na to?
24. dub 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luciskap,hladam niekoho z Bohnic,kto by mal vekovo podobne dietatko a bol aj vekovo podobny mne..Mam 32r a 17mesacneho chalana..Ak je to este aktualne a chcelaa by si,mozeme niekam s detmi vyrazit..Budem rada,ak mi das vediet.:relaxed:
15. pro 2014 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je mi 28 a mam triměsíčního chlapečka,hledám maminku na společně procházky Bohnice/Trója.Prosim bez psa.
17. únor 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajbojenda ahoj,nejsem sice z Bohnic primo,ale nemam to daleko.. Mam take 3 mesicni mimi :slight_smile: a je mi 33 let. kdyby jsi chtela,muzeme se seznamit,budu rada za kamaradku se stejnymi starostmi a radostmi samozrejme :slight_smile:
20. únor 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, @bohy01 , @bajbojenda , @bobulka07 ,
Nebydlím přímo v bohnicich,ale často tam jezdíme..(bydlíme kousek od Letňan) A kámošek s podobně malým/velkým mimi nikdy není dost :slight_smile: mě je 28 a mám 7mi měsíční holčičku..budu moc rada, když se ozvete a třeba něco spáchame :wink:
24. bře 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajbojenda @bobulka07@hedvizinka Ahoj holky,jestli je to jeste aktualni tak bych se taky pridala.Bydlim kousek od Ladvi,je mi 29 a mam 3 mesicni holcicku. V okoli nikoho neznam, takze na prochazky chodime samy. Rada se pridam a neni problem vyrazit treba do te botanicke zahrady. Psa ani jine zviratko nemame..
15. bře 2016 v 09:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se divam ze mam rocni zpozdeni:grin:Tak nic..
15. bře 2016 v 10:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekulema Ahoj, mám měsíční holčičku a jsem z Letňan...tak se můžeme zkusit potkat :slight_smile:
11. dub 2016 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek