Hledám maminky z Prahy 9. Najde se někdo?

Ahojky, právě jsem se přestěhovala do Prahy a hledám nějaké maminky a kamarádky.Zatím tady nikoho neznám a Prahu taky ne. Tak se mějte.
lenerka
13. říj 2009
ahoj Jáji

bereme tě do party
mrkni na diskusi maminky z proseka a letňan
je to taky Praha 9 🙂
jaja1autor
13. říj 2009
Ahojky Lenerka,tak to děkuji. Určitě se tam mrknu.
lenerka
13. říj 2009
😉
jaja1autor
13. říj 2009
Nějak to téma nemohu najít :-|
jaja1autor
13. říj 2009
už ho vidám 😃
lenerka
13. říj 2009
šikula 😉

a co ty jsi maminka nebo ještě né?
nějaký info o sobě
jaja1autor
30. lis 2009
Je tady nějaká maminka přímo z Vysočan?
sonaz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaja1autor
26. pro 2009
Pořád hledám nějakou maminku na procházky a na pokec, jsem tady sama. Ozve se nějaká,která je na tom podobně!!!Mám 11 m dcerku.
zinevra
7. led 2010
Dobry den, ja jsem sice z Letnan, ale ty nejsou moc daleko.
lenerka
7. led 2010
zinevra

tak to je super,že jsi z Letňan
pojď do naší diskuse Maminky z proseka a letňan 😉
madlena
20. bře 2010
Ahoj Jajo, pokud ještě hledáš někoho z Vysočan, tak se hlásim. Do diskuse Prosek, Letňany se mi moc nechce, přeci jenom je to moc na kopci 🙂
michala26
15. dub 2010
ahoj Jájo,my máme skoro tří měsíčního chlapečka a bydlíme kousek od Vysočanské,kam chodíte ven?
mucka01
19. dub 2010
Ahojte maminky..ja jsem taky z vysočan z vysočanské(metro) a rodit budeme v květnu..mužu se k vám přidat.?? 😉
madlena
20. dub 2010
Ahoj budoucí maminko 🙂 Já chodim do parku naproti polikliniky každý den, tak se můžeme někdy potkat
mucka01
20. dub 2010
Madlena:ahoj tak to jsemrada, že se někdo ozval ja bydlim u pošty..tak to mam kousek..ted zatim chodim ven se psem pak v květnu přibude kočárek..tak jsem zvedava jak to budemezvládat... 😉
madlena
20. dub 2010
Tak to kolem vás chodim skoro denně, chodim nakupovat do Fénixu. Je dost možný, že jsme se už někdy potkali 🙂 Chodíte na to cvičiště nebo co to je pro psy,
mucka01
20. dub 2010
byla jsem tam párkrát, ale musim koukat jaký tam jsou pejsci..jeslti tam jsou nějaké velké rasy nebo bojovní tak to tam nejdem...I když s některýma velkyma plemena si rozumime,ale některým ne...máme mopsíka..i když se ona nebojí žádnýho psa,ale ja mam respekt.Ona je taková střelená...s každým by s kamarádila a to moc nejde... 😉 a jaký máte kočárek třeba podle toho jsem vás už viděla?
madlena
20. dub 2010
Máme oranžový X-lander sporťák rok 2009. Jezdí tam ještě jeden, ale ten je kolekce 2008, takže má trochu jinou barvu. Já si teda nevybavuju, že bych někoho s takovym psem viděla, ale je pravda, že po psech se moc nekoukám. A kdy chodíš ven? Je možný, že chodíme každá jindy. Já tam bývám tak od půl třetí do půl pátý.
mucka01
20. dub 2010
no ja chodim rano,manzel nekdy když je doma tak pres den a pak chodim po praci kolem 16,30 i kdyz ted uz budu chodit i pres den kdyz budu doma..jeste chodim do prace
😉
madlena
20. dub 2010
Tak to jsme se opravdu nemohli potkat. Co děláš tak důležitýho, že ještě 3 týdny před porodem chodíš do práce?
mucka01
25. kvě 2010
Madlena: 😎 ahoj. ozývam se až ted. 22.4.jsem porodila cís.řezem, šlo to nejak brzičko a hlavně nečekaně. Tak jestli pujdeš na prochazku tak dej vedet..treba zrovna nebudeme papat anebo spat..a mohli by jsme se setkat a pokecat..
madlena
29. kvě 2010
Ahoj, promiň, nějak jsem tuhle diskuzi přestala sledovat. Říkala jsem si, co se stalo. To mi je líto, že to u vás bylo tak dramamtický. Na procházku určitě půjdu, chodim víceméně každý den, nějak se domluvíme. V pondělí nepůjdu, ale v úterý bych měla. A jak to zvládáš? Asi je to docela záhul. Martínek je v pořádku? Narodil se o o měsíc dřív, jestli umim počítat
evikk
31. kvě 2011
Ahoj holky,obnovuji téma,jsem z Vysočan,přestěhovali jsme se pře dvema mesíci a nikoho tu neznám,tak se kdyžtak některá ozvěte 🙂
klarinetek
31. kvě 2011
ahojte, jsme z Libně,do Vysočan to máme taky kousek a hledáme maminku s miminkem či dítkem na společné procházky a hraní našich dětí. Jsme 25i letá maminka Lucka a roční holčička Klára. Hledáme kamarádku na vycházky, kafe, popovídání nejen o dětech.. Jsme veselé, hravé, společenské. Mát_li někdo zájem se připojit tak napište. Budeme se těšit. Lucka a KLárka
madlena
24. čer 2011
Ahoj holky, my pořád bydlíme ve Vysočanech a rády se seznámíme. 😉 Pořád mě překvapuje, jak je možný, že venku potkávám takových maminek a tady je tahle diskuze dost mrtvá. Tak snad se to už konečně zlepší. 🙂
klarinetek
3. črc 2011
jinak jsem dva dny před touto diskuzí zakládala také MAMINKY Z LIBNĚ A VYSOČAN 😞

Začni psát odpověď...

Odešli