• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 9. Najde se někdo?

3. července 2011 
Ahojky, právě jsem se přestěhovala do Prahy a hledám nějaké maminky a kamarádky.Zatím tady nikoho neznám a Prahu taky ne. Tak se mějte.
13. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jáji

bereme tě do party
mrkni na diskusi maminky z proseka a letňan
je to taky Praha 9 :slight_smile:
13. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Lenerka,tak to děkuji. Určitě se tam mrknu.
13. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nějak to téma nemohu najít :unamused:
13. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už ho vidám :grinning:
13. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikula :wink:

a co ty jsi maminka nebo ještě né?
nějaký info o sobě
13. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tady nějaká maminka přímo z Vysočan?
30. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. pro 2009 ve 20:49 • sonaz
autor
Pořád hledám nějakou maminku na procházky a na pokec, jsem tady sama. Ozve se nějaká,která je na tom podobně!!!Mám 11 m dcerku.
26. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, ja jsem sice z Letnan, ale ty nejsou moc daleko.
7. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zinevra

tak to je super,že jsi z Letňan
pojď do naší diskuse Maminky z proseka a letňan :wink:
7. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jajo, pokud ještě hledáš někoho z Vysočan, tak se hlásim. Do diskuse Prosek, Letňany se mi moc nechce, přeci jenom je to moc na kopci :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jájo,my máme skoro tří měsíčního chlapečka a bydlíme kousek od Vysočanské,kam chodíte ven?
15. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky..ja jsem taky z vysočan z vysočanské(metro) a rodit budeme v květnu..mužu se k vám přidat.?? :wink:
19. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminko :slight_smile: Já chodim do parku naproti polikliniky každý den, tak se můžeme někdy potkat
20. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlena:ahoj tak to jsemrada, že se někdo ozval ja bydlim u pošty..tak to mam kousek..ted zatim chodim ven se psem pak v květnu přibude kočárek..tak jsem zvedava jak to budemezvládat... :wink:
20. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to kolem vás chodim skoro denně, chodim nakupovat do Fénixu. Je dost možný, že jsme se už někdy potkali :slight_smile: Chodíte na to cvičiště nebo co to je pro psy,
20. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem tam párkrát, ale musim koukat jaký tam jsou pejsci..jeslti tam jsou nějaké velké rasy nebo bojovní tak to tam nejdem...I když s některýma velkyma plemena si rozumime,ale některým ne...máme mopsíka..i když se ona nebojí žádnýho psa,ale ja mam respekt.Ona je taková střelená...s každým by s kamarádila a to moc nejde... :wink: a jaký máte kočárek třeba podle toho jsem vás už viděla?
20. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme oranžový X-lander sporťák rok 2009. Jezdí tam ještě jeden, ale ten je kolekce 2008, takže má trochu jinou barvu. Já si teda nevybavuju, že bych někoho s takovym psem viděla, ale je pravda, že po psech se moc nekoukám. A kdy chodíš ven? Je možný, že chodíme každá jindy. Já tam bývám tak od půl třetí do půl pátý.
20. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chodim rano,manzel nekdy když je doma tak pres den a pak chodim po praci kolem 16,30 i kdyz ted uz budu chodit i pres den kdyz budu doma..jeste chodim do prace
:wink:
20. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme se opravdu nemohli potkat. Co děláš tak důležitýho, že ještě 3 týdny před porodem chodíš do práce?
20. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlena: :sunglasses: ahoj. ozývam se až ted. 22.4.jsem porodila cís.řezem, šlo to nejak brzičko a hlavně nečekaně. Tak jestli pujdeš na prochazku tak dej vedet..treba zrovna nebudeme papat anebo spat..a mohli by jsme se setkat a pokecat..
25. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, promiň, nějak jsem tuhle diskuzi přestala sledovat. Říkala jsem si, co se stalo. To mi je líto, že to u vás bylo tak dramamtický. Na procházku určitě půjdu, chodim víceméně každý den, nějak se domluvíme. V pondělí nepůjdu, ale v úterý bych měla. A jak to zvládáš? Asi je to docela záhul. Martínek je v pořádku? Narodil se o o měsíc dřív, jestli umim počítat
29. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,obnovuji téma,jsem z Vysočan,přestěhovali jsme se pře dvema mesíci a nikoho tu neznám,tak se kdyžtak některá ozvěte :slight_smile:
31. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsme z Libně,do Vysočan to máme taky kousek a hledáme maminku s miminkem či dítkem na společné procházky a hraní našich dětí. Jsme 25i letá maminka Lucka a roční holčička Klára. Hledáme kamarádku na vycházky, kafe, popovídání nejen o dětech.. Jsme veselé, hravé, společenské. Mát_li někdo zájem se připojit tak napište. Budeme se těšit. Lucka a KLárka
31. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my pořád bydlíme ve Vysočanech a rády se seznámíme. :wink: Pořád mě překvapuje, jak je možný, že venku potkávám takových maminek a tady je tahle diskuze dost mrtvá. Tak snad se to už konečně zlepší. :slight_smile:
24. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dva dny před touto diskuzí zakládala také MAMINKY Z LIBNĚ A VYSOČAN :frowning2:
3. črc 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek