• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminu na společné kočárkování, Čáslav, Kolín

15. září 2013 
Ahoj holky.Bydlím v Čáslavi a schází mi někdo na společné courání kočárekm.Mám 11 měsíčního raoubíře,tak i proněj kámoše nebo kámošku :slight_smile: Čáslav, Kolín, Kutná Hora.
Začíná se dělat krásně :slight_smile: Budu se těšit na odpovědi :slight_smile: s pozdravem Adéla
5. dub 2012 v 19:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jsem sice z Kolína ale rada bych se stebou seznamila taky hledam kamaradku na prochazky mam dvourocního synka Filipka:slight_smile:
@letry
18. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka1992
@letry ahoj holky já od září budu v Dobešovicích, to je kousek od Kolína a ráda bych taky nějaké kamarády pro mojí roční fešandu :slight_smile:
20. srp 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska ahoj budu rada akorat mam sice dvourocniho rostaka:grinning::slight_smile:
20. srp 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacka1992 Amálka má ráda starší :slight_smile:
20. srp 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..Přistěhovala jsem se do Čáslavi , nikoho tu neznám a miminko tepve čekám :slight_smile:) Tak kdyby si chtěla pokecat, tak můžem :slight_smile:
27. lis 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj taky jsem z Kolína...miminko teprve čekám v dubnu, ale nejakou kámošku pro mimčo a pro mne taky hledám...najma na společné kočárkování.... :slight_smile:
15. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, to jsem ráda,že tu nejsem sama, mám 16ti. měsíčního synka Jarouška a taky hledáme kamaráda nebo kamarádku na společné dovádění:slight_smile:Najde se??? :slight_smile:
1. črc 2013 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme kousíček od Kolína asi 10 km ale nemáme problém doje jen už to není uplně kočárkové miminko mam dvouletou holčičku a petiletého chlapečka :slight_smile:))
24. črc 2013 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sandra1509 Ahoj Sandro, termín jsem měla 4/2012, ale mimi si nějak pospíšilo, takže mám březnovou holčičku (tedy o rok starší než to tvoje dítko) a ještě, nyní už 4a1/2 slečnu. Ještě stále hledáš někoho na kočárkování? Měj se hezky. Hanka
15. zář 2013 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek