Hledám maminu na společné kočárkování, Čáslav, Kolín

Ahoj holky.Bydlím v Čáslavi a schází mi někdo na společné courání kočárekm.Mám 11 měsíčního raoubíře,tak i proněj kámoše nebo kámošku 🙂 Čáslav, Kolín, Kutná Hora.
Začíná se dělat krásně 🙂 Budu se těšit na odpovědi 🙂 s pozdravem Adéla
kacka1992
18. dub 2012
Ahoj jsem sice z Kolína ale rada bych se stebou seznamila taky hledam kamaradku na prochazky mam dvourocního synka Filipka🙂
@letry
diviska
20. srp 2012
@kacka1992
@letry ahoj holky já od září budu v Dobešovicích, to je kousek od Kolína a ráda bych taky nějaké kamarády pro mojí roční fešandu 🙂
kacka1992
20. srp 2012
@diviska ahoj budu rada akorat mam sice dvourocniho rostaka😃🙂
diviska
20. srp 2012
@kacka1992 Amálka má ráda starší 🙂
monikanov
27. lis 2012
Ahoj..Přistěhovala jsem se do Čáslavi , nikoho tu neznám a miminko tepve čekám 🙂) Tak kdyby si chtěla pokecat, tak můžem 🙂
sandra1509
15. únor 2013
Ahooj taky jsem z Kolína...miminko teprve čekám v dubnu, ale nejakou kámošku pro mimčo a pro mne taky hledám...najma na společné kočárkování.... 🙂
anny77
1. črc 2013
ahojky holky, to jsem ráda,že tu nejsem sama, mám 16ti. měsíčního synka Jarouška a taky hledáme kamaráda nebo kamarádku na společné dovádění🙂Najde se??? 🙂
bamino
24. črc 2013
My jsme kousíček od Kolína asi 10 km ale nemáme problém doje jen už to není uplně kočárkové miminko mam dvouletou holčičku a petiletého chlapečka 🙂))
hanahana2
14. zář 2013
@sandra1509 Ahoj Sandro, termín jsem měla 4/2012, ale mimi si nějak pospíšilo, takže mám březnovou holčičku (tedy o rok starší než to tvoje dítko) a ještě, nyní už 4a1/2 slečnu. Ještě stále hledáš někoho na kočárkování? Měj se hezky. Hanka

Začni psát odpověď...

Odešli