• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám mladé maminky z Prahy

21. listopadu 2012 
Ahoj, je mi 23 a mám skoro tříměsíčního syna. Moje podobně staré kamarádky ještě na děti nemají ani pomyšlení, tak chci zkusit najít tady nějaké další mladé maminky, s kterými bych mohla vyrazit s kočárkem, probrat prdíky a tak :grinning: . Nejlíp Vinohrady, Vršovice, Žižkov, Strašnice, ale můžeme se sejít i jinde.
17. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj.mě je 25 a mám už teda staršího synka, je mu už devět měsíců..bydlím v nuslích, takže vinohrady sou kousek, taky nemám s kým se procházet s kočárkem..tak se klidně přidám :grinning:
17. lis 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Super! Ještě pár dnů počkám, jestli se nás takových nesejde víc a pak se můžeme domluvit, kdy a kde se potkáme, pokud bude zájem :wink: . Ještě teda nemám úplně vychytaný to, abych vždycky všude přišla včas (prcek si vzpomene, že bude jíst o půl hodiny pozdějc, než bych čekala, pak se poblinká, převlíkám, přebaluju atd., určitě to znáš :grinning: ), ale snad není úplně nereálné se sejít:slight_smile:
17. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mně je 24 a mám dvě holčičky, jedné budou v lednu 4 a druhé jsou teď 4 měsíce, jsme z Rajské zahrady, ale jsme pojízdné kdekoliv, navíc ve vršovicích mám mamku :slight_smile: Tak se ráda přidám :slight_smile:
17. lis 2012 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmms super budu se těšit :slight_smile:
19. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzul88 bude super, ked nás bude víc...budu se těšit na setkání :grinning:
19. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Mám 24 rokov, a drobčeka čakáme pod stromček na Vianoce. Bývam síce od vás všetkých trošku ďalej, Praha 6 - Břevnov, ale ako písala @mmms, aj moje kamarátky riešia úplne iné veci ako ja, takže veľakrát sa nemám s kým na túto tému porozprávať ;) ... a nové známosti nikdy nie sú na škodu :slight_smile:
19. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte mamky, jsme z Prahy 9, ale na Prahu 10 jezdíme velmi často, jelikož jsme tam dost dlouho bydleli, jsme také pojízdní a nevadí nám někam dojíždět. Mám 2 a půl letou slečnu Klárku a rádi bychom našli fajn maminu, ale ne jen na povídání o dětech, ale nějakou opravdu fajn kamarádku, se kterou si budeme rozumět i na jiné vlně, než té děstké. Jinak jsme veselé holky a rádi chodíme na procházky či do parku, nejsem typy co lítají po nákupních centrech a okukují módu a šminky, tak pokud by někdo měl zájem se sejít tak písněte. I maminky které čekáte drobečka. Budeme se těšit. Lucka (26) a Klárka (2 a půl)
20. lis 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda, pěkně se nám to tu rozrůstá :slight_smile: Co takhle se sejít někdy příští týden? My nemáme čas akorát v pátek, jinak kdykoli. Můžeme jít na procházku někam do parku a nebo posedět do nějaké baby.friendly kavárny (to by asi bylo lepší, protože když nás bude víc, je téměř jisté, že někdo bude chtít přebalit, nakrmit atd., což se v tomhle počasí bude v parku provádět těžko).
21. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek