Hledám mladé nastávající maminky z Prahy

Ahoj, najde se tady nějaká mladá těhotná holka z Prahy, která by zašla na limonádu nebo kafe bez kofeinu 😃 ? Mě je 22, v září se nám má narodit dítko a mezi mými kamarádkami-vrstevnicemi bohužel neznám nikoho, s kým bych si mohla popovídat o všech těhotenských radostech a starostech.
lenuli123
24. bře 2012
@mmms Ahojky 🙂 já jsem také z Prahy, mám také 22let a dítko se nám snad také brzy zadaří. Moc se snažíme 😉 Tak jestli ti neva, že zatím mimi nečekám, tak můžeme tady hodit slovo. x-)
mmmsautor
25. bře 2012
@lenuli123 To samozřejmě vůbec nevadí, já hledám někoho, koho by nenudily moje řeči o porodnicích, nakupování výbavičky a rostoucím břichu 😉 . Když budeš mít náladu, můžeme někdy třeba zajít někam ven, já jsem na neschopence (moje práce nebyla moc vhodná pro těhotný), takže jsem vděčná za jakýkoli rozptýlení.
lenuli123
25. bře 2012
@mmms Jasný, tomu rozumím. Já pracuji s dětma, takže tyto "řeči" mi vůbec nevadí, ptž je mám každý de v práci. 😉 odkud z Prahy jsi? Já jsem z Řep.
mmmsautor
26. bře 2012
@lenuli123 Já bydlím na Vinohradech, což je teda z Řep docela štreka. A co s dětma děláš? Já jsem pracovala chvíli ve školce, ale naštěstí jenom tak dlouho, že mi ještě pořád přijdou děti roztomilý 😃
lenuli123
27. bře 2012
@mmms Ahojky, tak to je škoda, že jsi tak daleko. Já plavu s dětma. Kojencema až děti do 6let, takže tak 🙂 dělám to 2 roky a zatím dobrý, taky mám ráda děti a jsou mi roztomilý. Jinak celkově s dětma dělám už dlouho... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli