• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám mladé nastávající maminky z Prahy

27. března 2012 
Ahoj, najde se tady nějaká mladá těhotná holka z Prahy, která by zašla na limonádu nebo kafe bez kofeinu :grinning: ? Mě je 22, v září se nám má narodit dítko a mezi mými kamarádkami-vrstevnicemi bohužel neznám nikoho, s kým bych si mohla popovídat o všech těhotenských radostech a starostech.
24. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmms Ahojky :slight_smile: já jsem také z Prahy, mám také 22let a dítko se nám snad také brzy zadaří. Moc se snažíme :wink: Tak jestli ti neva, že zatím mimi nečekám, tak můžeme tady hodit slovo. :dizzy_face:
24. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lenuli123 To samozřejmě vůbec nevadí, já hledám někoho, koho by nenudily moje řeči o porodnicích, nakupování výbavičky a rostoucím břichu :wink: . Když budeš mít náladu, můžeme někdy třeba zajít někam ven, já jsem na neschopence (moje práce nebyla moc vhodná pro těhotný), takže jsem vděčná za jakýkoli rozptýlení.
25. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmms Jasný, tomu rozumím. Já pracuji s dětma, takže tyto "řeči" mi vůbec nevadí, ptž je mám každý de v práci. :wink: odkud z Prahy jsi? Já jsem z Řep.
25. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lenuli123 Já bydlím na Vinohradech, což je teda z Řep docela štreka. A co s dětma děláš? Já jsem pracovala chvíli ve školce, ale naštěstí jenom tak dlouho, že mi ještě pořád přijdou děti roztomilý :grinning:
26. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmms Ahojky, tak to je škoda, že jsi tak daleko. Já plavu s dětma. Kojencema až děti do 6let, takže tak :slight_smile: dělám to 2 roky a zatím dobrý, taky mám ráda děti a jsou mi roztomilý. Jinak celkově s dětma dělám už dlouho... :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek