• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám těhulku z Úval, Újezdu nad Lesy, či kraje Prahy

9. července 2014 
Ahoj, je mi 31 jsem těhulka 11.tt a hledám kamarádku z Úval či okolí, která také čeká první miminko a začíná řešit věci kolem těhotenství, zařizování, nákup kočárku, hledání porodnice apd.
Mezi moje zájmy patří, móda, jízda autem, výlety, nehtíky, nákupy apd.
Pokud seš osamocená těhulka, která hledá kamarádku tak jsi na správném místě :wink:
31. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jsem z Klánovic, takže kousek od Újezda i od Úval :wink: ..Je mi 30, jsem taky poprvé těhotná a teď jsem ve 20.týdnu,takže možná o něco málo míň než ty :grinning:. Ráda poznám někoho, kdo je na tom podobně, nejen na zařizování před porodem a kolem porodu, ale i později na procházky s kočárkem a setkávání miminek :slight_smile:
Zájmy máme podobné, taky mě baví móda, nákupy, cestování...
Tak když se ti bude chtít,tak napiš :wink: Ahoj Jana
2. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jani. Už jsem přestávala věřit, že se mi někdo ozve :slight_smile: .... nevím jak často tady chodíš, ale písnu Ti na sebe icq do pošty :wink:
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssisley a @janka59 ahoj, je to sice před rokem, kdy jste sem psaly, ale hledám maminky nebo čekatelky na pokec z okolí prahy východ, já jsem z českého brodu, ale není pro mne problém se přiblížit do klánovic nebo okolí, je mi 30, a čekáme první mimčo, termín mám 12.8., od začátku dubna jsem doma, a inspirace na to co dělat, už mi došla, tak bych se ráda s někým seznámila. Budu ráda za kontakt. Věra
21. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja jsem napul z Nymburka a napul z Prahy a termin mam v rijnu, hledam to samé :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úvaly, Újezd nad Lesy, to bych řekla, že od nás není daleko, téměř za humny:slight_smile: Jsem z Uhříněvsi, a taky bych ráda našla parťačku :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Ahoj, já jsem také z Uhříněvsi.
13. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam Ahoj, jo fakt? odkud přesně? my bydlím v těch novostavbách u zámečku..
15. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 ja jsem z Nupak .,to je kousek od tebe :slight_smile:
15. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Od rybníka Nadýmače, hned vedle školky.
19. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím obnovit diskusi :slight_smile: je tu letos někdo z okolí Úval? :slight_smile:
6. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Páni, to jsem zakládala já :grinning: ... a najednou je o 4 roky víc :-O :frowning2: a místo 11.tt mám už dva caparty :fearful: :dizzy_face:
6. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek