• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám těhulky z Prahy na pokec u kafča, cvíčo

18. dubna 2013 
Ahoj, hledam těhulku z Prahy na pokec u kafča, cvíčo, kino.... prostě kámošku ;) termin mam 21.8.13. Je mi 29 a čekam prvniho mrnouse ;)
3. bře 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ze které Prahy jsi? Já mám termín 1.října a také čekám první...
3. bře 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: jsem z Řep, ale urcite by nevadilo,kdyz nenudes nekde z pobliz :slight_smile: a jak ti to zatim jde s mrnousem? :slight_smile:
4. bře 2013 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řepy mám kousek, dokonce přes ně jezdím každou chvíli do školy do Motola...já bydlím na Stodůlkách (u metra Stodůlky), takže to máme kousek...:slight_smile:
No jak to jde nevím, doteď mi bývalo špatně (jako nezvracela jsem, ale prostě mi bylo celý den divně) a teďka asi 2 dny je to ok, tak si říkám, jestli je vše v pořádku, ve středu jdu na kontrolu, první odběry krve, atd., tak doufám, že je všechno v cajku...:slight_smile:
A co ty? Jak to snášíš?
4. bře 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee to je super,ze ze Stodulek :slight_smile: Ja uz to mam ted dobry ale bylo mi jako tobe, celej den divne, ale od 3 mesice sup a muzu zase vsecko jak driv :slight_smile: takze neboj,myslim ze je to tak ok ;) A co studujes? Ja pracuju v cytologicky laborce, zrovna jedu z prace :slight_smile:
4. bře 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z Berouna :slight_smile: a já mám termín 3.9 :slight_smile:
4. bře 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: Beroun je taky hezký město :slight_smile: zrovna o víkendu jsme tam s přítelem byli na výletě :slight_smile:
4. bře 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 Studuju všeobecnou sestru Bc., jinak jsem pracovala jako sanitářka ve vojenské na chíře a gynekolog mě poslal na neschopenku (my tam dost měli MRSU atd.) a tím, že jsem byla ve zkušebce, tak se mnou rozvázali prac. poměr, takže jsem stále na neschopence, ráda bych ještě pracovala, ale nevím, jestli by mě ještě někam vzali, mohla bych tak leda něco v kanclu, ale tam se hlásí stovky lidí....a ještě ta škola, rodit mám v říjnu a od října opět začíná další školní rok, ale ráda bych nepřerušovala, jen nevím, jak to udělat, zjišťuju, co babičky, atd. :grinning:
A ty pracuješ v Motole?
4. bře 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, tak je blby, ja jako laborant to mam asi trochu lepší, pracuju ale v soukromý laborce na I.P.Pavlova a navíc sedím jen u mikroskopu a odečítám,takže tam mi nic nehrozí, díky bohu, protože upřimně nevim co bych dělala od začátku doma. Ale ty s tou školou bys to taky nemusela mít špatný, ikdybys nezačala hned od října. Jinak ohledně práce jsem zjistila, že bych už do státního nešla, byla jsem ve dvou nemocnicích co jsem dostudovala,ale už bych tam nešla....A babičky ty se těší :slight_smile: vlastně všichni jsou nadšený, hlavně teda my dva a co nám řekli,že to bude kluk tak přítel svítí jak sluníčko :grinning:
4. bře 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@liny29, kdy ti lékař řekl, že to bude kluk? Už je to vidět???
Já mám termín koncem srpna a sem taky z Prahy :wink:
4. bře 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
řekl mi to hrozně brzo až jsem se divila, ale byli jsme na 3D ultrazvuku a je fakt, že to bylo hezky vidět :grinning: a byl jsem 13 plus 3. A kde budeš rodit? už víš? :slight_smile:
4. bře 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 mám registraci v Podolí
Kde ty?
já jdu koncem týdne na kontrolu, tak by mi mohl taky už něco říct :slight_smile:
Myslela jsem, že 3D ultrazvuk se dělá až po 20tt
4. bře 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem také z regionu Praha-západ. Termín mám 12.9. a příští týden posílám manžela na registraci do Podolí :slight_smile:
4. bře 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeee já budu taky v Podolí :slight_smile: to je hezký :slight_smile: a mám termín 21. a 23.8., co ty? no u mojí doktorky dělaj 3D ve 12, 18 pak ještě 2x už přesně nevím kdy a na konci dostanu video s mrňousem :grinning:
4. bře 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Podolí je žádaný :wink: Já už jsem tam rodila jednou a nemůžu si to vynachválit. To máš super s tou doktorkou.
4. bře 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monatee ahoj :slight_smile: teda to nás je, to je super :grinning:
4. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monatee jo tak to jsem ráda, že je to tam super a že je tu někdo kdo má zkušenost, já tam jen pracovala v laborce a jako mamina tam jdu poprvé v srpnu :grinning:
4. bře 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediny, co mi tam vadilo, byla ta prenatalni poradna, kam chodis tusim od 36. tydne tehotenstvi, jelikoz vsechny objednavaji na rano a nekdy jsem tam cekala i 4 hodiny, nez jsem se dostala na radu.

A holky, co vas bavi jinak krome deti? :slight_smile: Jake mate zajmy?
4. bře 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem z Prahy 9 a termin mam 15.10 :slight_smile: Taky premyslim o Podoli, jak je to tam s tou registraci? Opravdu tam clovek musi byt kolem sedme rano, aby se vesel do tech 12 registraci na den?
5. bře 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaii Tady o tom bezi nekde cela diskuze, ja mam zkusenost pred dvema lety. Tehdy se jeste registrovalo od 7 hodin, takze ja jsem tam prisla v 5 hodin a byla jsem uz treti. Kdyz mas termin 15.10., tak to uz muzes byt v klidu, jelikoz od dubna spousti Podoli elektronickou registraci, takze si tam nebudes muset vystat tech x hodin ;) :sunglasses:
5. bře 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 tak máme i stejnej termín :wink:
taky se vám zdá, že to pomalu utíká? odpočítávám každý týden, hlavně, aby bylo všechno v pořádku
5. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@oililygirl fakt no to je náhoda :wink: mě se spíš zdá, že to začalo utíkat nějak rychle :grinning: ale už se strašně těším na toho prcka a taky doufám, že bude všecko ok. Co dát kafe?? :slight_smile:
5. bře 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to přijde pomalé, už aby aspoň byly cítit pohyby :slight_smile:
Kafe by bylo fajn, ale nevim, jestli by to šlo skloubit...Bohužel vysedávám v práci do večera (dost zbytečně) a pak letim domů...
5. bře 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 chodíš někam cvičit?
5. bře 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@oililygirl zatím ne, protože nemám s kým,ale ráda bych :wink:
5. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaké cvičení vás láká??? já bych chodila aspoň plavat...dřív sem chodila, někdy s kámoškou, ale většinou sama, ale samotnou mě to až tak nebaví...
5. bře 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek a může se chodit plavat? nemůžeš mít nějaké infekce z veřejného bazénu nebo tak?
já bych šla třeba na pilates nebo jógu pro těhotné
@liny29 to já bych šla i sama, spíš sem teď trochu líná...
5. bře 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nevím, jestli se může, tak infekci můžeš chytit tak jako tak, ale k dítěti by se to nemělo dostat, pak jde spíš, aby nebyla infekce u porodu, aby dítě, až tudy půjde ven, něco nechytlo...
já sem taky líná :grinning:
5. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a napadlo mě,holky, když tu bylo zmíněno to kino, máte rády horory??? viděla jsem upoutávku na horůrek MAMA, mohlo by to být dobré....já horory zbožňuju, kor takové ty duchařské...
5. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Plavat se muze,ale taky se bojim infekce,joga nebo pilates zni zajimave :slight_smile: a vite kam? Horurky taky muzu,ale nevim jestli mrne taky :slight_smile: ale kino bych brala
5. bře 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že mrněti by to vadit nemělo, ne? já se třeba lekám pořád, různých věcí :grinning:
5. bře 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek