• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám těhulky z Prahy na pokec u kafča, cvíčo

18. dubna 2013 
já nikdy na józe ani na pilates nebyla, ale klidně bych to zkusila, proč ne...a kam jít, fakt nevím :slight_smile:
5. bře 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek
@liny29

já horory ráda, ale sem strašně lekací, snad to mimi nevadí :slight_smile:
no mě se zalíbilo tohle: http://www.acentrum.eu/
5. bře 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek
@oililygirl
já taky nikdy nebyla na joze ani na pilates, ale zase co jinak dělat jako těhu nevím, protože všecky jiný sporty jsou nepovolený :unamused: a jinak jsem taky lekací :grinning: to v tom kině bude docela sranda :wink:
5. bře 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@oililygirl ted jsem koukala na to acentrum, docela zajímavý a jeste jsem našla http://www.studioprozeny.cz/cviceni-pro-tehotne-praha.php a nebo http://www.mypilates.cz/
5. bře 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 no já taky vybírám abych to měla nějak po cestě :slight_smile:
já dřív dělala různé spoty, takže mám zkušenosti s pilates i jógou i dalšíma sportama, ale teď se docela bojim něco dělat
na začátku sem chodila ještě i do posilovny, ale teď by na mě asi koukali divně, kdybych zvedala závaží 1kilo :wink:
6. bře 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se akorát vrátila od doktora, srdíčko bije, mimi má ruce a nohy :grinning: jsem 10+1
6. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek To je hezky :slight_smile: jen at roste :slight_smile:
6. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať máme všechny zdravá miminka!
6. bře 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát mi doktor vůbec neřekl o screeningu ve 12tt na VVV, prostě mě nikam neposlal, nic, tak sem tady zjišťovala, co a jak, volala sem si k Apolináři, ještě dnes jsem byla na odběrech a za 2 týdnu jsem objednaná na UZ. Člověk co si nezařídí sám, to nemá, ale měl by mě ten doktor, kurňa, aspoň informovat, ne??? Pak musím tady na koníka sbírat informace, ještě že existuje internet :grinning:
6. bře 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo to by mel rict, to od nej neni hezky,ale fakt diky bohu za net, obcas mi jde hlava kolem a mam se aspon kde uklidnit :slight_smile:
6. bře 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja behem prvniho tehotenstvi chodila cvicit sem http://www.studioprozeny.cz/cviceni-pro-tehotne-praha.php Akorat ty ceny se mi zdaji uz nejake nadsazene ... Mela jsem ten tehotensky kurz, tzn. pul hodky vypraveni a pripravy na porod a pul hodky cviceni. Davaji tehulky do skupin dle terminu porodu.
6. bře 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukam, ze maji pobocku i v Ricanech! :slight_smile:
6. bře 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek Ja jsem si ten prvotrimestralni screening taky sama musela vyzadat, doktorka se o nem ani slovem nezminila.
6. bře 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 Do toho studia pro zeny jsem chodila pri prvnim tehotenstvi a byla jsem moc spokojena.
6. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee Asi je to doktor od doktora, radši bych teda doktora, co mi vše řekne, co můžu a co ne...co vím, tak bráchova přítelkyně na tom taky stopro nebyla, dokonce ji ani doktor neřekl, že má jíst kyselinu listovou, taže ji nebrala vůbec...naštěstí dítě je v pořádku (teda zatím se nenarodilo, teď někdy v březnu) a když jsme jí říkali, ať aspoň na ten konec změní gynekologa (dojíždí daleko), tak řekla, že ne, že je s ním spokojena :grinning:
6. bře 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek Ja nevim, jestli se nketery ty doktori spolehaji na to, ze si vsechno prectes v casopisech nebo na netu ... nebo je nebavi to porad opakovat, ja fakt nevim. Pritom ta kyselina listova mi prijde docela dulezita ...
6. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monatee Taky si myslím, ale ona právě není ten typ, co brouzdá po netu a zjišťuje info, takže to neřešila...jako ono to nemusí vadit, ale určitě je lepší ji jíst, já taky co nevyčtu, to nevím, mi někdy přijde...a setkávám se s tím nejen u doktorů, ale i na úřadech, na něco se ptám, řeknou mi, že to nejde, ale já už sem naučená, že když to nejde, tak se jdu zeptat, ještě jinde a samozřejmě, že to šlo...
6. bře 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monatee dik za info :wink: asi se tam pojedu podívat, nechci během těhu nic nedělat, mám pak pocit, že jen kynu :slight_smile:
6. bře 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek to já už si tak trochu zvykla, že se nikdo moc nezajímá,ale zase na druhou stranu mám bezvadnou doktorku a fakt se stará. S úřadama je to mnohem horší, tam si připadám jako blbec, když jdu něco vyřizovat, už se těším a půjdu zařizovat mateřskou a rodičovskou a tyhle věci..... :slight_smile:
6. bře 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, připojuju se do diskuse díky vanocnimu_stromecku :wink:... Je mi 29 a jsem z Prahy (Háje), čekáme s manželem první mimi, které by mělo přijít na svět v půlce září. Zítra jdeme na 1. screening, tak nám držte palce :slight_smile:. M.
6. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margarita42 Jasně, že budeme :slight_smile:
Já, jak už jsem psala, jsem ze Stodůlek, ale taky klidně popojedu...

A mohly bychom se teda někdy domluvit na tom cvičení, taky nechci kynou, bříško ať roste, ale zbytek ne :grinning: I třeba pořádná procházka není k zahození...můžeme se někam vydat, po cestě udělat třeba piknik :grinning:
6. bře 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margarita42 Ahoj, palecky taky drzim :slight_smile:
6. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek ja jsem pro at uz cvico nebo prochazka :slight_smile: protoze chodim do prace tak muzu odpo :slight_smile: tak muzem neco vymyslet na pristi tyden :slight_smile:
6. bře 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu příští týden k mamce na Moravu, budu tady zas další týden, takže bych mohla leda ještě teď o víkendu, třeba jen kafe, na hoďku dvě...jinak až teda za týden pak...
6. bře 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vanocni_stromecek Ted o vikendu jedeme pryc s pritelem,tak ten potom,aspon vic muzem prozkoumat to cvico a bude tepleji na piknik :slight_smile: pisnem si pak sem ohledne terminu, a jinak hezkej vylet na Moravu, kde tam mas mamku? Muj pritel he taky z Moravy z Kromerize :slight_smile:
6. bře 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 Hodonín, tak se potom domluvíme, šak i na Moravě je internet :grinning: tak si napíšem novinky, kdo se jak má a tak...:slight_smile:
6. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však jo :slight_smile: těším se a opatruj se a mrňouse :wink:
6. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já bydlím na Zbraslavi a termín mám 3. srpna. Právě kvůli frontám v Podolí jsem se registrovala k Apolináři, kde je to po internetu a pak se objednáte jak vám to vyhovuje do tří týdnů od registrace do porodnice, aby vás zaregistrovali do databáze.
Cvičit chodím jógu pro těhotné tady na Zbraslavi do rodinného centra, kde stojí 1,5 hod cvičení 130,- a je to bezvadný, ale určitě je těch možností po Praze mnohem víc. veřejného plavání jsem se taky vzdala, bojím se infekce a po zkušenostech z doby, kdy jsem ještě nebyla těhotná i oprávněně a když jsem hledalavplavání spešl pro těhotné, tak za něj chtěli podle mě dost peněz...nepřijde vám, že všechno s nálepkou těhotenství nebo baby je dvakrát tak drahé? :( kdyby jste měly ale nějaký dobrý tip, moc ráda bych chodila!!
pohlaví nám taky řekli na NT ve 13. tt, ale jen jako 70% pravděpodobnost, tak teď s napětím čekáme na utz ve 20. tt až to uvidíme zřetelněji :slight_smile:
7. bře 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mám taky stejnou zkušenost s doktorem. Je moc milý, ale neřekl mi ani slovo o kyselině listové, o syrovém masu, plísňových sýyrech nebo o koupání. Na žádném screeningu jsem nebyla. Musim se ho na to co nejdřív zeptat, jako aspoň tohle by měl hlídat, ne?
Co když mimi něco bude? Jinak já mám dost věcí načtených, takže kyselinu sem brala už před otěhotněním a vyhýbám se tomu, co se nemá jíst a nekoupu se.
Kdyby jste šly na to cvičení, napište, třeba bych se taky připojila :slight_smile:
7. bře 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verueu ahojky, no Apolinář je taky dobrá porodnice co já vím, já jdu do Podolí protože to tam znám a hlavně protože jsem nechtěla do Motola, kterej mám sice blízko,ale vím ,že na něj nejsou moc dobrý reference a i jako zdravotník mám určitý informace, takže se mi tam moc nechtělo,ale znám hodně lidí co ta rodilo a byli naprosto spokojený, takže ho nechci nějak hanit, ale mě se tam nechtělo :slight_smile: A na to cvíčo až bysme se domluvili na něčem na ten týden od 18.3. tak pojď s náma :wink: stejně se to tu bude ještě určitě řešit :grinning:
7. bře 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek