• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám těhulky z Prahy na pokec u kafča, cvíčo

18. dubna 2013 
@liny29 díky moc, když budu moct, tak se ráda přidám! já před tou registrací taky četla různé reference na porodnice, ale stejně mi z toho nakonec vyšlo to, že záleží na koho zrovna a v jakém rozpoložení natrefíš, ať už na doktora nebo asistentky a ve výsledku mi pak zůstal Apolinář a Podolí, které má lepší pokoje než Apolinář, ale holt s tou online registrací to u mě vyhrál :o)
7. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verueu to je jasný, souhlasím :slight_smile: hlavně musí být dobrej porodník a aby to všecko proběhlo jak má :slight_smile: to přeju všem. Budu se těšit kdyžtak na cvíčo,a co očekáváš holku nebo kluka? :wink:
7. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na NT ve 13.tt nám řekli holku na 70%, ale ještě si počkáme raději teď v březnu ve 20.tt na potvrzení než se vrhneme do nákupů růžové :o)
7. bře 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verueu Tak to je dobrý, že vám už tak brzo řekli pohlaví (sice ne na 100%), ale i tak...tak to se těším, jestli mi taky něco řeknou za 2 týdny :grinning:.
7. bře 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek budu držet palec, kdyby se k tomu sami neměli, tak se klidně zeptej, jestli už je něco třeba vidět :slight_smile: nevím kam jdeš na NT, já byla v Brně v Prenatalu a tam to inzerují přímo na jejich stránkách, že jednou z přidaných hodnot screeningu ve 13. tt je i možnost určit pohlaví dítěte. A jinak si to moc užij, je to naprosto parádní zážitek, LCD obrazovka jak v kině, miminko ve všech detailech... - moc se mi to líbilo. jediná škoda, že tam se mnou nemohl být přítel, který zrovna onemocněl chřipkou a hrozně ho to mrzelo, tak snad nám to vyjde teď za 2 týdny, už se taky nemůžu dočkat! :sunglasses:
8. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liny29 čaues, mám taky TP v srpnu, čekáme chlapečka. Začala jsem chodit na cvičení pro těhulky na Prahu 1, je to za super cenu, 1200 permice na 10+1 cvičení plus miminkovský box se spoustou krásných věcí :wink: jinak bydlíme na Barrandově, ale malinké 1+kk, takže půjdeme na Prahu 4 cca v červnu, jestli se přidáš na cvičení, budu ráda, předcvičuje porodní asistentka z Apolináře a na hodině,kde jsem byla v út, bylo narváno http://www.klub-slunecnice.cz/cviceni_tehotne.html
8. bře 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek cauky,já bych plavat chodila, jak bude tepleji, jinak mám problém, když je takové počasí, tak se po plavání nachladím :slight_smile: takže třeba od dubna nějakou permici zařídit, na Barrandově je happy Monday,ale budem se stěhovat na Prahu, tak možná i plavečák na Podolí
8. bře 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca Já mám Podolí docela daleko, spíš bych to viděla na nějaký střed...jezdit víc jak hodinu do bazénu se mi moc nechce...:slight_smile:
8. bře 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek aha Stodůlky,no tak jaký bazén je na půli cesty? Třeba já to mám 17min na Anděl,když nepočítám chůzi na zastávku..tak někde tam v okolí?
8. bře 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý je klasický bazén pro veřejnost pro těhotné nevhodný. Musí být speciálně pro těhotné. Nevím, snad teplejší, čistší?
8. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mně dejte vědět, kdyby se domlouvalo nějaký kafe, samozřejmě bez kofeinu :wink:. Jdu se zaregistrovat 18.března do Podolí a celkem se toho děsim teda, protže paní na kartotéce mi dneska řekla, že tam sice otvírají registrace v 10:00, ale že tam většinou už v 6 ráno začínají ženský čekat ve frontě, což je tedy ohromný :-/.... Jestli se tam nezvládnu zargistrovat, tak se naštvu a budu rodit ve své rodné Plzni, kde to aspoň znam. Přeju hezký víkend všem! M.
8. bře 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Držím palečky :slight_smile: s tím Podolím, a koukám, že Plzeňačka, já jsem do Prahy dorazila taky z Plzně :slight_smile: sice jsem se narodila v Rokycanech, ale v Plzni jsem bydlela docela dlouho :slight_smile:
8. bře 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a na kafe kdykoliv (teda skoro) přece jen některej den mám plnej :slight_smile:
8. bře 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá :grinning:, já jsem takovej plzeňskej patriot totiž, do Prahy jsem šla jen kvůli tomu nejlepšímu chlapovi pod sluncem, jinak by mě sem nic nedostalo a po Plzni se mi furt tak stejská. Tak by bylo super, kdyby třeba po víkendu to kafe vyšlo :wink:. Akorát to trochu komplikuje, že jsem na nemocenský a mam vycházky mezi 12. a 18. hodinou, ale tak snad to nějak skloubíme, protože to by bylo, abysme nakonec nezjistily, kolik máme společných známých :wink:...
8. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margarita42 Super :slight_smile: to bych byla moc rada, ja sla do Prahy za praci, ale ten pan bozsky tu byl takt :slight_smile: No a myslim, ze to urcite nejak vymyslime, ja sice chodim do prace, ale nejdyl jsem tak do 14:30, jinak jsem z Řep a pracuju v centru na I.P. Pavlova. Dej vedet jak by se ti to hodilo :slight_smile:
9. bře 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny, bydlim na Praze 4. A zadna ma kamaradka neni tehotna a nebo nema spunta, tak uz jdou citit takove ty rozdilne zajmy :frowning2: O cviceni mluvim od zacatku tehu :grinning: Bohuzel jen mluvim a jeste jsem se neodhodlala :confused:

@margarita42 Ahojky, ja si to sla taky vysedet do Podoli :slight_smile: Byla jsem tam na 7h a stacilo :wink: No, 3h tam sedet zadna pecka :grinning: Ale uteklo to, casopisy a chytry telefon to uspisil..Posledni 12. mamina prisla presne v 10h, ale na to se neda spolihat..Budu Ti drzet palecky :wink:
9. bře 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margarita42 ,@kaijko
Ahoj, to jsme na tom dost podobně :slight_smile: sama se neodhodlám a kámošky s bříškem mi taky chybí :slight_smile: tak to vidím na to kafe a tam se všecko domluví :slight_smile:
9. bře 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko @liny26 caute kočky,v Praze mam jen jednu kamosku s miminkem,jinak kamosky bez závazků,takže jsem na tom podobně..kamosky s mimi v jiném městě jsou fajn na elektronické poklaboseni,ale chtělo by to osobně prožívat s těmi spuntiky radosti i strasti..jinak chodím cvicit do Slunecnice v centru Prahy,hodina vychází na 109kc a predcvicuje porodní asistentka z Apolinare a ještě dostanete k permici miminkovsky kufřík :P
9. bře 2013 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@funca Si myslím, že je to i super cena :slight_smile: Kam na Prahu 4 půjdete? Já bydlím na Pražským povstání :slight_smile:
10. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tak to je pecka,my budem poblíž Pankrace,takže klidne blíž Prazskymu povstání nebo Budejarne..to se uvidí dle nabídky na konci května,června..přítel ma právě práci na Pankráci,i ta lokalita je fajn z hlediska dostupnosti..přece jen ten Barrandov je více z ruky..kdyby ses chtela přidat na to cvičení,řekni,zatím jsem domluvena s jednou maminkou s TP taky v srpnu ;)
10. bře 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca Jéé, tak to budeš opravdu bydlet blizoučko :slight_smile: Je tady hezký okolí a všude samej kočárek :grinning: Hezký park na prochajdu a i Vyšehrad, tam je to moc pěkné :slight_smile: Teď to mám plné, ale určitě bych se přidala :slight_smile: Do kolikátého týdne můžu, nevíš? :slight_smile: Nemám to nijak zjištěné..
Mě by hlavně i zajímal nějaký kurz první pomoci pro mimíse..Budeme mít monitor, ale musím i vědět co dělat, kdyby náhodou spustil, jinak je nám na prd :frowning2:
11. bře 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko součástí monitoru, co máme my(nanny) je i brožurka, kde jsou základní instrukce, jak máš v případě alarmu(pokud není tedy planý poplach) postupovat....

@funca ahojky i tu, ¨kdypak se zase ukážeš? Asi až bude tepleji, že?
11. bře 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem taky Praha 5 zlicin :slight_smile: sice moc nezapadam, uz mam doma miminko 3-mes. Ale kdyby jste chtely pokecat jsem tady (nudim se tak trochu doma na materske :grinning: a cekam na lepsi pocasi) jinak kdyz vam muzu tak nejaky tip tak cvico pro tehotne je v metropole zlicin, ale vyplati se tam kdyz maji akci, mne vyslo jedno cviceni stovku. Koupani je fajn na Barandove, tam je happy mondays, kdy je levnejsi, jinak vecer tam neni tolik lidi, plavani je super, kdyz mate brisko. Na predporodni kurz jsem chodila do klubu slunecnice bylo to moc fajn, jsou tam i cviceni. Arodila jsem v motole - muzu doporucit, nejsou tam hekarny, porodnice je po rekonstrukci.
11. bře 2013 ve 12:20  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to je super,uz se tesim,až budeme vozit kočárky spolu :slight_smile: sakra,uz to tu píšu podruhé,poprvé jak jsem jela vlakem,tak se mi to neodeslalo a smazalo..

@speedygon ted jste na řadě vy přece,čeká nás Prokopske údolí,malá se uz jistě těší ;)

@bublina155 taky mam obavy,ze mi ta mateřská přijde stereotypní pak..starat se o mimi,uklízet,vařit a furt dokola,vid..člověk chce i vypnout :slight_smile: do Slunecnice chodím a líbí se mi tam ;) a na Barrandov bazén budu chodit,jak bude tepleji,happy Mondays jsou dobrou volbou,dík za tipy
12. bře 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca no, v tomto počasí to na prokopské ještě nevidím....teď se nám stejně sešlo víc akcí, akorát příští týden je zatím volnjší(myslím)....tak uvidíme
13. bře 2013 ve 04:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, 1. screening máme negativní, to je úleva :slight_smile:.
14. bře 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. bře 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@margarita42 To moc gratuluju :slight_smile:
16. bře 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, chtěla bych se vám omluvit, že na dnešní setkání nedorazím, ale snad nebude poslední, tak jindy. Ale těšila jsem se. Jenže v noci sem začala docela dost špinit, tak jsem jela na pohotovost strachy bez sebe, po cestě sem to i obrečela. Doktorka mě prohlídla, žádný hematom ani nic, co by znamenalo něco špatného nenašla, předepsala mi prásky a řekla, že kdyby se to zhoršilo, tak mám okamžitě přijet.
Při té příležitosti sem ale zase viděla mrňouska, vrtěl sebou o sto šest a cucal si palec :slight_smile:.
19. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vanocni_stromecek Hlavně, že jste v pořádku, takže klídek a nohy v teple :wink:.
19. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek