• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám těhulky z Prahy na pokec u kafča, cvíčo

18. dubna 2013 
@funca Super, gratuluji k holcicce! Ja dneska byla taky na kontrole, miminko je v poradku, je nadherne a pekne mrstne. Bohuzel se mi trochu zacala odlucovat placenta,mam z toho hrozny strach, snad se nic nestane..
S casem jsem taky bidne,ale urcite bych si chvilku na pokec vyclenila:slight_smile:
2. dub 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinasezuzankou ahojky,máš dobrý nickname :slight_smile: nejčastěji chodím na út odpoledne,tehu cvičení,je tam fajn porodní asistentka,ale ty balóny zajdu ve ctvrtek vyzkoušet,chystala jsem se na to,protože mě baví a balón doma nemám..a ted mi vychází,ze ve ct mam volno,pokud se nic nemění,tak Te poznám s malou,kdyby sis mě všimla driv,než já Tebe,tak řekni,ju ;)
2. dub 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca tak to bych byla určitě jen ráda, aspoň konečně taky poznám někoho jiného než přítele, kterého mám doma :grinning: a gratuluji k male princezničce :slight_smile:
2. dub 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca no tak to je paráda, přijdu tam radši dřív, chci si ještě koupit tu permici (ráda sbírám dárky :slight_smile: ) a tak se tam rozkoukat.....super, těším se, je parádní jít někam poprvé s někým, kdo už to tam zná........ a díky, nějak ani nevím jak mě to napadlo, když jsem se registrovala :slight_smile:
2. dub 2013 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinasezuzankou super,mě uz potvrdili mail,ze rezervaci na 16:45 ct přijímají,tak se budu na vas obě holky těšit :slight_smile:

@carpatia @katuska_01 neboj,já mela rizikové těhotenství,zákaz veškerých aktivit,prace,sexu! Od ledna do února,od 12tt mi dr.potvrdil,ze je placenta uz v pořádku,v současné chvíli je na zadní straně a to taky zasahovala do porodnich cest a k ústí..takže nasad klidovy režim a vyckej. Jinak bych mohla v 18:30 ve čtvrtek po tom cvičení anebo odpoledne,proťoze mam čtvrtek volný..jinak tento tyden uz jiný den ne,případně dalsi tyden
2. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca A kde bychom ten sraz daly?Jestli bych mohla, tak vazne jen na chvilicku, mam doma hodne prace, jelikoz na cely vikend frcime k nasim na Moravu a nebudu mit cas makat do skoly...
2. dub 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca @carpatia holky čtvrtek by mě klidně vyhovoval, ale ne ten čas. Já mám nemocenskou a vycházky od 12h. do 18h :(
2. dub 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuska_01 me tohle ceka asi od kvetna, to jsem zvedava, jak to budu delat se skolou,kdyz mam cviceni pokazde jinak,jednou rano,jednou odpoledne...:(To je fakt na houby...
2. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia jojo, ale jsem ráda, že to mám aspoň v kuse.......kamarádka má těch 6hodin rozkouskovaných po 2hodinách a dr. ji neumožnil dát to v kuse....
2. dub 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuska_01 Jo, to je urcite fajn,me by nejvic vyhovovalo jednou dopoledne a jednou odpoledne...ale to pry nejde...kazdy den ve stejny cas...no tak uvidime...snad na obdobi zkouskoveho splasim nejake vyjimky nebo si vzdycky dojdu po zkousce k doktorovi pro alibi:slight_smile:
2. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia
@katuska_01
holky,tak se můžeme sejít třeba v 14,30h v ten čtvrtek na Ipáku nebo Andělu a tam zalezem do nějaké kavárny :wink:
2. dub 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca to by šlo, tam bych snad trefila :grinning: v Praze jsem teprve od prosince, takže pokud vyhovuje čas všem, tak u mě spokojenost :wink:
2. dub 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia no to nejde, leda že by sis nastavila každý den 3hod. dopoledne a 3hod. odpoledne, pokud to míváš třeba ve stejný čas aspon pokaždé dopo a odpo, ale to asi taky ne co? :grinning: proč by měli jít věci dělat jednoduše, když to může jít složitě, že? já bych zase ráda jela aspoň na týden do Ovy, ale dnes jsem se zapomněla dr. zeptat zda jde adresa nemocenské třeba na týden změnit na ostravskou, tak se ho zeptám příště no......
2. dub 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuska_01 jo,nemocenska zmenit jde, na nejakou dobu ti prepisou adresu jinam...taky uz se vidim, jak se budu v srpnu valet u nasich za Frydkem na zahrade a necham se obskakovat a vykrmovat jak posvicenska husa :grinning:
@funca Tak to ja asi nestihnu, budu jeste urcite hnit v praci...leda,ze bych dorazila pozdejs, pokud tam nebudete treba jen na hodku:slight_smile:
2. dub 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia po čtvrté hodině půjdu na to cvičení,víš
2. dub 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca aaaha, no tak to se obavam, ze to na tenhle sraz jeste nestihnu...ale priste urcite uz dorazim:slight_smile:
3. dub 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca @carpatia tak to můžem nechat holky klidně na jindy, aby to vyhovovalo všem :slight_smile:
3. dub 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca tak super, jé to se těšíme...a holkám co jste domlouvaly sraz se omlouvám, že jsem to zkomplikovala...a nevíš náhodou kolik nás tam bude?? Já se moc těším právě že je to natěch balónech, jeden doma mám, tak bych na něm trénovala...možná :slight_smile: A snad bude Zuzanka hodná a bude si hrát...
4. dub 2013 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, o víkendu bude v Praze veletrh ForKids (http://www.forkids.cz/2013/cz/intercept.asp), kdyby jste se některá chystala na nákupy, tak někteří vystavovatelé na svých stránkách nabízí zdarma vstupenky, já se např. registrovala přes obchod spuntik.cz , přesměruje vás to, vyplníte krátké info a přijde vám vstupenka na email :wink:
7. dub 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste ještě méně než 20.tt, víte pohlaví miminka??? Piště i ty, co už to víte a napiště, kdy jste se to dozvěděly. Já pořád ještě nevím, páč se malé nechtělo ukázat naposled. Tak doufám, že v tom 20.-21.tt to už budu konečně vědět :slight_smile:. Čekat až do porodu se mi nechce :grinning:.
12. dub 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca Hoiky, už jste uskutečnili nějaký sraz?
14. dub 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko my akorát s Pavlínkou pavlinasezuzankou, chodíme cvičit do té Slunečnice :wink: a z jiné diskuze, co rodíme v srpnu, jsem viděla naživo dvě maminky :sunglasses:
14. dub 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@funca A jak to probíhalo? :grinning: Když se sejdou takhle holky co se vůbec neznají? :grinning:
15. dub 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko pojd se sejit a uvidíš,jaké to je ;)
18. dub 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek