• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme kamarádku z Tišnova a okolí

13. října 2013 
hledám pro sebe ale i pro moji roční dceru kamarádku na procházky,pokec,,,,z Tišnova a okolí.-).-)
12. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, nejsem sice z Tišnova, ale často tam jezdím a tento rok se snad už konečně i přestěhujeme. Jestli chceš, tak si klidně o víkendu někdy můžeme zajít na procházku. Mám syna Matěje, je mu 19 měsíců.
23. led 2012 ve 14:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,bydlím kousek od Tišnova a taky hledám kamarádku,nejmladší holčičce je pět měsíců :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zůstala jsem na mateřské a zjistila jsem že nemám žádnou kamarádku na vycházky s mojí roční dcerou ani na pokec mezi námi děvčaty. Jsem od Tišnova, kdybyste měly zájem ozvěte se. Ilona
28. únor 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se přestěhovala za přítelem do Předklášteří,protože spolu máme 9 měsíční dcerku a taky tady nikoho nemám a neznám. :slight_smile: přítel je od rána do večera v práci v Brně a já sedím doma a čekám,kdy nám dojede:slight_smile:)
28. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se nastěhovala do Hradčan, dříve jsem pracovala a žila v Brně, manžel je taky 6 dní v týdnu v práci od rána do večera často i služebně několik dní mimo domov, s dcerou se mě za kamarádkami do Brna na pokec nechce jezdit...
28. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilca2011 ahojky,omlouvam se,ze pisi az nyni ale byla jsem cely den s malou u babicky.-)jojo to znam,sedet doma a cekat na manzela.-)ja cekam cely tyden,dela v praze a dom jezdi jen na vikendy.-).-)tak to mame kousicek od sebe,tak muzem vyrazit na prochazku,kafco.-).-)sem tam zajdu s malou dokavarny v tisnove u nadrazi-je tam aji maly detsky koutek,ale samotne me to tam neba.).-)tak muzem zajit tam,,,,
28. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verunkak ahojky,omlouvam se,ze pisi az nyni ale byla jsem cely den s malou u babicky.-)jojo to znam,sedet doma a cekat na manzela.-)ja cekam cely tyden,dela v praze a dom jezdi jen na vikendy.-).-)tak to mame kousicek od sebe,tak muzem vyrazit na prochazku,kafco.-).-)sem tam zajdu s malou dokavarny v tisnove u nadrazi-je tam aji maly detsky koutek,ale samotne me to tam neba.).-)tak muzem zajit tam,,,,
28. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, píšu až dnes, k počítači se dostanu jen občas když malá spí a to nedělá nikdy. Určitě se domluvíme na kafe a pokec!!! Tišnov je kousek, ale nemám auto k dispozici, tak budeme muset dojít pěšky, to bude sranda, od té doby co dcera začala chodit do kočáru nepůjde ani za milion.
29. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rivousek : ahojky,v pohodě:slight_smile: budu moc ráda. Cukrárnu u Nádraží znám,chodila jsem tam ještě když nebyla malá :slight_smile: ted chodím maximálně na procházky,protože ani mě to samotné moc nebaví,chodit do dětských koutků:slight_smile:) tak budu ráda,když se někdy domluvíme:slight_smile:)
29. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu zcela nová, přestěhovaná z Olomouce, mám 2 roční holčičku Nelinku. Hledáme kamarády..
23. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsme celé dny a často i víkendy bez táty, takže vás moc ráda poznám. Já i můj 15m syn jsme společenští :wink: Jsme přímo z Tišnova, z okna koukáme na vláčky, takže máme blízko Hradčany i Předklášteří....chodíváme tam na vycházky, když je hezky :wink:
26. bře 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rivousek Ahoj holky, tak jak válčíte? Už se zdraví vrátilo?
26. bře 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1 Ahoj. A vy se stěhujete nebo jste se stěhovali přímo do Tišnova?
5. dub 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca2011 Ahoj. Stále nedostatek kamarádek? Já jsem v Tišnově rok a půl a stále tu znám jen jednu mamču. Ráda obohatím sebe i syna o další společnost :wink:
5. dub 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Ahoj, kdyby ti to čekání na přítele bylo někdy dlouhé, tak se klidně ozvi. Chodíme do předklášteří často na procházky...teplo se snad už blíží :grinning:
5. dub 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilca2011 a v Hradčanech není místo, kde by se dalo sejít a popovídat s koutkem pro děti? asi ne, že?
5. dub 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajcula Ahoj. Už jsi našla nějaké ty kamarádky? :wink:
5. dub 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ahoj, my jsme se do Tišnova nastěhovali. Ještě jsme sice u rodičů, ale stavba se pomalu dokončuje, tak sanad do 4 týdnů bydlíme sami :slight_smile: Někdy bysme mohly zajít s mrňousema na procházku - jestli teda konečně dorazí to slibované jaro :slight_smile:
5. dub 2013 v 17:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1 stavíte? tak to někde nahoře, že? my bydlíme dole u nádraží. jaro už snad fakt dorazí, ale na menší vycházky se musí, i když sluníčko chybí :wink:
5. dub 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea No stavíme, spíš přestavujeme :slight_smile: A kde přešně u nádraží, protože my jsme na Jungmannově ulici přímo naproti hospodě U Palce:slight_smile:
5. dub 2013 v 18:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se odstěhovala zpět do Olomouce :grinning:
5. dub 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my přímo vedle Mouky naproti Penny :grinning: my jsme v nájmu, ale na jaře budeme na dvorku dělat dětské hřiště, tak vás pak můžeme pozvat do školičky :wink:
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajcula to ses dlouho nezdržela :grinning:
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1 ahojky, tak že by už to jaro dorazilo? my už jsme se odzimovali :grinning: jakou máte sobotu? my zase bez tatínka :frowning2:
13. dub 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blahova_andrea Ahoj, my jsme měli sobotu zase pracovní a neděle dopadne asi také tak :frowning2: Děláme co můžeme, abychom to co nedříve dodělali a konečně se plně nastěhovali (prozatímně jsme u manželových rodičů), ale snad do 3 týdnů bude vše hotovo - teda aspoň k nastěhování :slight_smile: vše podle mých představ bude hotovo asi za 10 let :slight_smile:
Hlavně musíme co nejdříve zprovoznit zahradu, protože malý si nemá kde hrát. A co vy, jak trávíte víkend? A jak to, že jste bez tatínka :slight_smile: ?
14. dub 2013 v 06:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1 náš tatínek byl v práci, klasika. ale dojel docela brzy a tak jsme vyjarnili Miškovi kočárek, skříň atd. dneska plánujeme nějaký výlet, protože je to na dlouho jediný den, co strávíme společně. taky už se nemůžu dočkat až vytáhneme gril, postavíme bazén, hřiště, trampolínu...bude tu malý dětský ráj, snad :grinning:
14. dub 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1
@rivousek
@mikimiri
@ilca2011
@verunkak Ahoj holky. Nevím jestli je Tišnovsko takový bermudský trojúhelník, že nám tu komunikace tak vázne, ale chci se vás zeptat: Chodíte tu někdo do okolí na podzimní procházky? Sbíráte šípky, žaludy, kaštany...? Nebo je potřeba si vyjet někam dál a tady to není kde sbírat?
Jinak bych tuto skupinku ráda znovu oživila. Přeci jen venkovní teplomilné radovánky nám asi skončily a proč si zimu nezpříjemnit vzájemnými návštěvami nebo zpestřením času v nějaké kavárničce za řevu našich ratolestí? :wink:
23. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my zatím níc nesbíráme - jen hliník (do školky) :wink: a ještě to tu tak dobře neznám, takže ti bohužel ani neporadím :unamused: Jinak....dodatečně vše nej ke kulatinám :sweat_smile:
23. zář 2013 v 17:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahjky,my taky ještě nic nebirame.-)jinak pro navstevy jsem pro.-).-)ale zatím travime dny venku-pokud je nejak rozumne.-)
,
23. zář 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evie1 jééé, díky. tak my sbírat nic nemusíme, ale bylo by venku aspoň co dělat a možná si pak doma i s čím hrát. nějak nevím čím prcka pořád zabavovat :frowning2:
23. zář 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek