• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme kamarádky z Úval, Horoušan, Horoušánek, Jiran

10. května 2012 
Ahoj. Je mi 33 let, jsem momentálně na mateřské dovolené, mám 19-ti měsíční holčičku a v říjnu 2012 se nám narodí druhé mimčo. Před měsícem jsme se přestěhovali z Prahy do Úval a hrozně rádi bychom si tady našli pár kamarádek s dětmi v podobném věku, na společné procházky, popovídání a zabavení dětí :slight_smile: Budu moc ráda, když se mi ozvete.
10. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já jsem z Horoušánek. mám dvouletého klučinu a 2.7.2012 se nám narodí další loupežník :slight_smile: kde přesně bydlíš?
10. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kousek od Horoušánek, asi tak 3 minuty pěšky od obchůdku Popelka.
10. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsi přímo z Horoušánek?
10. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rennca Je to ulice Šámalova. Katastrálně to patří pod Úvaly, ale je to hned u Horoušánek, takže jsme asi kousek ode sebe. Ještě to tu moc neznám :(
10. kvě 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik25 jj už vím.no to bydlíme kousek od sebe :slight_smile: já bydlím ve Sluneční.je to na druhé straně horoušánek.a jak tu dlouho bydlíte?my asi 4 roky.téměř tady taky nikoho neznám jen holky s ulice ale ty mají bud moc malé děti a nebo velké. takže většinou chodíme sami s prckem.ted měsíc do porodu jsem ráda že lezu :slight_smile: .víš kde je tu hřiště...teda jestli se tomu dá říkat hřiště :sweat_smile: ?by jsem se mohli příští týden sejít.
10. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rennca Vůbec to tu právě neznám, ale moc ráda se sejdu a příští týden je ideální. Stačí, když mi řekneš ulici, kde je to hřiště a já to najdu. Můžeme se zkontaktovat na mailu.
10. kvě 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik25 jeee tak to se musím kouknout jak se jmenuje ta ulice kde je to hřiště.určitě to ale najdeš.je to takové ,,hřiště,, téměř nikdo tam nechodí.každý už má takové mini hřiště na zahradě. Mají tam teda přidávat nějaký herní prvky protože si mamky stěžují že je na prd.počkej až ho uvidíš.my tam občas zajdeme at se nenudíme ale téměř nidky tam nikdo není.takže příležitosti k seznámení nulové.
10. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik25 email ti pošlu do IP
10. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem hřiště tady právě hledala a nic jsem nenašla. Myslela jsem, že se tam seznámíme:slight_smile: My jsme tu necelý měsíc, takže ani nemáme ještě ani zahradu hotovou. Tak se budu moc těšit, že se sejdeme :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek