Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledáme kamarádky z Úval, Horoušan, Horoušánek, Jiran

sarik25
10. kvě 2012

Ahoj. Je mi 33 let, jsem momentálně na mateřské dovolené, mám 19-ti měsíční holčičku a v říjnu 2012 se nám narodí druhé mimčo. Před měsícem jsme se přestěhovali z Prahy do Úval a hrozně rádi bychom si tady našli pár kamarádek s dětmi v podobném věku, na společné procházky, popovídání a zabavení dětí 🙂 Budu moc ráda, když se mi ozvete.

rennca
10. kvě 2012

ahoj. já jsem z Horoušánek. mám dvouletého klučinu a 2.7.2012 se nám narodí další loupežník 🙂 kde přesně bydlíš?

sarik25
autor
10. kvě 2012

Kousek od Horoušánek, asi tak 3 minuty pěšky od obchůdku Popelka.

rennca
10. kvě 2012

takže jsi přímo z Horoušánek?

sarik25
autor
10. kvě 2012

@rennca Je to ulice Šámalova. Katastrálně to patří pod Úvaly, ale je to hned u Horoušánek, takže jsme asi kousek ode sebe. Ještě to tu moc neznám :(

rennca
10. kvě 2012

@sarik25 jj už vím.no to bydlíme kousek od sebe 🙂 já bydlím ve Sluneční.je to na druhé straně horoušánek.a jak tu dlouho bydlíte?my asi 4 roky.téměř tady taky nikoho neznám jen holky s ulice ale ty mají bud moc malé děti a nebo velké. takže většinou chodíme sami s prckem.ted měsíc do porodu jsem ráda že lezu 🙂 .víš kde je tu hřiště...teda jestli se tomu dá říkat hřiště 😅 ?by jsem se mohli příští týden sejít.

sarik25
autor
10. kvě 2012

@rennca Vůbec to tu právě neznám, ale moc ráda se sejdu a příští týden je ideální. Stačí, když mi řekneš ulici, kde je to hřiště a já to najdu. Můžeme se zkontaktovat na mailu.

rennca
10. kvě 2012

@sarik25 jeee tak to se musím kouknout jak se jmenuje ta ulice kde je to hřiště.určitě to ale najdeš.je to takové ,,hřiště,, téměř nikdo tam nechodí.každý už má takové mini hřiště na zahradě. Mají tam teda přidávat nějaký herní prvky protože si mamky stěžují že je na prd.počkej až ho uvidíš.my tam občas zajdeme at se nenudíme ale téměř nidky tam nikdo není.takže příležitosti k seznámení nulové.

rennca
10. kvě 2012

@sarik25 email ti pošlu do IP

sarik25
autor
10. kvě 2012

Já jsem hřiště tady právě hledala a nic jsem nenašla. Myslela jsem, že se tam seznámíme🙂 My jsme tu necelý měsíc, takže ani nemáme ještě ani zahradu hotovou. Tak se budu moc těšit, že se sejdeme 🙂

makretka
1. čer 2018

Ahoj, obnovuji diskuzi 🙂 Jsou tu nejake maminky z horoušánek a okolí? Termín mám na konci Srpna a ráda se seznámím. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli