Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hledáme maminku s dítětem, Brno Řečkovice, Medlánky

janka0108
10. srp 2011

Ahoj maminy z Brna, Řečkovice, Medlánky. Bydlíme v Řečkovicích Duhová Pole a hledáme maminku s miminkem na procházky, kafičko, pokec a podobně. Mě je 30 let (původem ze Slovenska, v Brně bydlím 6 let) a Honzíkovi je momentálně 4,5 mesíců, narozený 16.3.

blanka.k
10. srp 2011

Ahoj, pokud by nevadilo už odrostlejší mimčo (14měs.), tak se klidně můžeme někdy někam vyrazit.

ivulka1
16. srp 2011

@blanka.k
Ahojte, tak koukám, že máme téměř stejně stará dítka. Nemáte chuť někdy někam vyrazit???

blanka.k
17. srp 2011

@ivulka1 urcite muzeme. Krome vikendu a zitrka muzu kdykoliv. Snad bude malje ok, mame tyden po ockovani na splanicky atd., tak mudr. strasi teplotama...

ivulka1
17. srp 2011

OK, já mám zase po odběru plodovky, tak teď musím být v klidu a v so valíme na dvoču, ale potom se můžeme domluvit kdylikov. O víkendech máme doma tatku, tak to se nám taky moc nehodí, ale všední dny jsou v poho. Můj mail je bendahaf@seznam.cz - můžeme se domlouvat přímo tam. Zatím pá Ivana

blanka.k
17. srp 2011

@ivulka1 super, já mám teď taky víkendy takové rodinné, teď furt bylo plno práce, ale chci si ještě užít nějaké volno než nastane zima 😀 Tak pěkně odpočívej, příští týden napíšu mail a třeba něco spácháme. 😉 Pěknou dovču.

ivulka1
18. srp 2011

OK, díky. Jak se vártíme z dovči, tak se ozvu, ju? Pá

Sem začni psát odpověď...

Odešli