• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme maminku s dítětem, Brno Řečkovice, Medlánky

18. srpna 2011 
Ahoj maminy z Brna, Řečkovice, Medlánky. Bydlíme v Řečkovicích Duhová Pole a hledáme maminku s miminkem na procházky, kafičko, pokec a podobně. Mě je 30 let (původem ze Slovenska, v Brně bydlím 6 let) a Honzíkovi je momentálně 4,5 mesíců, narozený 16.3.
10. srp 2011 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud by nevadilo už odrostlejší mimčo (14měs.), tak se klidně můžeme někdy někam vyrazit.
10. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
Ahojte, tak koukám, že máme téměř stejně stará dítka. Nemáte chuť někdy někam vyrazit???
16. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulka1 urcite muzeme. Krome vikendu a zitrka muzu kdykoliv. Snad bude malje ok, mame tyden po ockovani na splanicky atd., tak mudr. strasi teplotama...
17. srp 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, já mám zase po odběru plodovky, tak teď musím být v klidu a v so valíme na dvoču, ale potom se můžeme domluvit kdylikov. O víkendech máme doma tatku, tak to se nám taky moc nehodí, ale všední dny jsou v poho. Můj mail je bendahaf@seznam.cz - můžeme se domlouvat přímo tam. Zatím pá Ivana
17. srp 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivulka1 super, já mám teď taky víkendy takové rodinné, teď furt bylo plno práce, ale chci si ještě užít nějaké volno než nastane zima :grinning: Tak pěkně odpočívej, příští týden napíšu mail a třeba něco spácháme. :wink: Pěknou dovču.
17. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, díky. Jak se vártíme z dovči, tak se ozvu, ju? Pá
18. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek