• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme maminku s kočárkem na společné vycházky. Brno

24. března 2012 
Ahoj Maminky myslím že je nás tu spousta a mě už nebaví stále chodit ven sama co kdyby jsme sli nekdy spolecne? :wink:
24. črc 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla hned pro, ale já jsem od Frýdku-Místku a ty se dívám Brno, tak to nic. Ale snad se najde někdo jiný :slight_smile:.
24. črc 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji no snad se nekdo přihlási i tady z Brna ale jinak moc dekuji
24. črc 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ze které brněnské čtvrti jsi?
24. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stred hybesova
24. črc 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka
Ahoj Ili,
jmenuji se Anna a jsem tady na strankach uplne nova, takze se s nimi teprve seznamuju, ale zda se mi to jako prima cesta jak poznat nove maminky. Ja mam teprve 3tydenni chlapecka, takze zadne velke prochazky jeste nedelame, ale bylo by fajn poznat nove lidi a vyrazit treba na prochazku s kocarkame. Jinak ja bydlim v Bohunicich takze to od stredu mesta neni nijak daleko.
Mejte se i s prckem prima a budu se tesit, ze se treba ozves
6. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andinkaaa Ahoj Ani urcite v tom nevidim problem mi mame cas kdykoliv a neni problem dojed do bohunic bydlim kousek od zastavky jak 60ky tak i 8cka atd budu moc rada kdyz na prochazku nebudu stale chodit sama a poznam i novou maminku jinak moc gratuluji k synkovi.
6. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ilčo a Radečku,
dekuji, ze jsi se ozvala. Ted jsem okoukla Vase fotky a jste moc sympaticka trojka(mysleno i s tatinkem). Malej je takovej roztomilej kulihrasek..uz je to takovy vylouply miminko, kdyz to porovnam s tou nasi fazolkou:slight_smile: Misacek tedka zabral, tak mam chvilinku jit na net. Postupne tady taky doplnim do profilu nejake fotky, at tu nejsem tak inkognito(joo, ani jsem neproradila svuj vek-bylo mi ted nedavno 30). Jj, to by se mi taky libilo vyrazit spolecne nekam na prochazku...treba bychom to mohly spachat uz pristi tyden, jestli se Vam to bude hodit.
7. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urcite příští tyden máme plno času jen v sobotu mame vítání občánků ale jinak mam volno snad každý den stačí říct a ja se kdyžtak podřídím jen tedy hlavně ven chodíme az kolem druhé pac kolem pul jedne obedva tak aby mu to slehlo tak vo pul druhe nejdrive vyrazim ven
@andinkaaa
7. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mužu se přidat kvám,mám 10mesičního synka,jsem teda pul hodky od brna směr Kuřim.... :slight_smile:
11. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
urcite muzes v tom neni problem myslim ze i já moc ráda někam vyjdu i s tebou a Anicka mozna taky
@zdenka561983
12. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka a odkud jsi z Brna
12. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja temer z cetra jak je hala rondo tak tam ulce hybesova @zdenka561983
12. zář 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983
Ahoj Zdeni,
to by bylo prima kdybychom všechny někdy vyrazily,
4. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem taky z Brna ze Vsetínské, u intersparu, ale mám už větší dítko, jinakse scházíme tady s holkama z Brna, tak byste se mohly přidat, jen už tammají všichni dítko starší než rok.
4. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hanka_k jj koukam se vzdy a nejak se mi to pokazde zatim nepovedlo dojit tam za holkama pac vzdy to bylo bud kdyz jsme meli horecky po ockovani a nebo byl nchcipanej
6. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky brala bych ten srazek tak napiště kdy by se vám to hodilo a sejdem se.....muže te i mě napsat na email....zdenka.zouhar@seznam.cz.....pokud bych tu nebyla........
17. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinkaaa
@zdenka561983
@hanka_k
Ahoj Holky tak jak se mate co takhle se tedy sejit a jit s tema nasema zlatickama na prochajdu navrhnete si kdy by se vam to hodilo
20. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka .......ahojky já mužu kromě stredy kdykoliv...chodíme každou středu cvičit s dítětem....tak písnite a domluvime se....
20. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky příští týden to nevyjde, bude u nás na návštěvě moje babi i když ne celý týden a pondělí, úterý a středa mám dopo plno tak jedině odpo a to zase v úterý odpo roznáším letáky a v e středu to dodělávám a ve čtvrtek to tu bude asi ta babi a odpo jedeme na severní moravu k rodičům....

ale pak už budu moct kdykoliv pokud nebudeme na cvičení nebo nějakém kroužku nebo v solné jeskyni...

mějte se
21. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k
@zdenka561983
@andinkaaa
Ahoj Holky a tak co rikate pristi tyden 3.11 nejak odpoledne
24. říj 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja jsem za vsema 10ti. Dejte vedet kdy a kde. Tesim se, ze se setkame co v nejhojnejsim poctu a ze nam bude pocasi prat.
24. říj 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neiry ahijky já jezdím do palkovic ke tchyni mám 11 měsíčního Štěpánka.......:slight_smile:)
25. říj 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka muže byt tak napiště v kolko a kde abych si mohla zjistit spoje do Brna a šaliny....
25. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k ahoj a kde máš na severni morave rodiče jesli se mužu zeptat....:slight_smile:
25. říj 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenka já mám rodiče v Kravařích u Opavy a manžel ve Vitovce u Oder

jinak my se nepřidáme zrovna ten den jde manžel darovat plazmu a tak bude doma tak něco podniknem spolu ale jinak si to užijte
25. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k jojo ta si užijem pokud něco bude...manžel taky chodí dávat krev a ji plazmu.....aha tak ty města neznámmm:slight_smile:
27. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka ahoj vy se máte že budete mít vítání občkanků ...unás se to nedělá zjistili jsme to ted nedávno když jsem si říkala že malému bude už pomalu rok a ono se zatim nic neděje...tak jsme napsali na uřád a oni nám zdělili že se to oni nědělají....:frowning2:))
27. říj 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka Ahojky, mohla bych se k tobě přidat na procházky s kočárkem? Jsem z Bystrce a zatím jsem si tu nikoho nenašla, klidně přijedu za tebou do centra. :slight_smile:
16. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prestehovali jsme se cerstve do Brna a tak se vselijak snazim seznamit s maminkama, ktere by nam pomohly vyplnit cas na materske.. mam 3letou holcicku a "rostouci bricho" :o) - 27tt.. kdyby jste nektera mela zajem se srazit nekde v centru na kafco, pokec a nebo mely jine plany, rada dorazim kamkoli a seznamim se se super maminkama..
31. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@argeles nejsem sice zakladatelka tohoto tematu, ale pokud bys chtela, moc rada se nekdy v centru sejdu!!
31. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek