• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme spřízněnou maminku, Hrušovany u Brna

4. března 2013 
Maminky ,které jsou v okolí Hrušovan, židlochovic a jsou samy jako já věčně doma a rozčiluje je manžel , který po příchodu domů zvedá hned telefony kámošům na cigárko a vpodstatě ještě nechápe proč nemáme vlastní program, budeme rádi za tipy ,rady , kontakty, procházky či pokec s někým kdo je na tom podobně.Táta je hodnej , jen prostě nemáme kamarády s dětmi takže ho tahají ven bez nás......Náš brouček má 8 měsíců ,je předčasňátko a občas mi dává zabrat ho divocha rozptýlit od vztekání :grinning: :grinning:
3. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice z Hrušovan nejsem, ale kdybys někdy chtěla mužeš mi jen tak napsat a mužem pokecat :slight_smile: ono někdy i to pomuže aspon trošku. Zkoušela jsi o tom s manželem mluvit?
3. bře 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj porad je hodnej naslibuje a znova nemusli to zle bohuzel moje kamoska se ozvala za 3roky 5x a tak vim ze kamaradka yz to neni ani spis znama ktera jen neco potrebuje....a maminky v okoli se nejak nemuzou smirit s tim ze nejsem mistni,oplacana a manzel na podpore.....zni to predsudkove ale to co jsem videla venku tak pusobi
4. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek