• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
Ahoj holky,je to někdo z Hodonína?Ozvěte se,pokecáke.Když to bude snažilka,ještě lepší,bajbaj a pište :slight_smile:
5. lis 2006 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankar Jani z Hodonína nejsem a zbytek o mě víš.....Co skype??? Ozvi se..
5. lis 2006 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: nestíhám odpoledne jsem byla připojená ale ty ne tak snad zítra,ahoj :slight_smile:
5. lis 2006 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jankar, z Hodonina nejsem zato tam mam tchyni :grinning: :grinning: takze tam moc casto nejezdim :grinning: :grinning: Jinak se taky snazime
5. lis 2006 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Andira,dík za reakci a co tchýně,je aspoň hodná? :slight_smile: jak se dlouho snažíte?
6. lis 2006 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jankar, tchyne no comment, zkazila nam svatbu a porad dela nejaky neprijemnosti :confounded: Zatim jsem prvni mesic po vysazeni prasku, ale vypada to, ze je zase budu muset rychle nasadit, protoze mam zdravotni problemy a budou mi delat nekolik rentgenu, tak hlavne kvuli tomu :frowning2: Takze to odhaduji, ze se znovu zacneme snazit az tak v unoru pristi rok :unamused: Skoda, navim mam obracenou delohu, takze to asi hned tak nebude ...
A co u vas, jak dlouho jste v procesu :wink: papa
6. lis 2006 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andira-no to já mám tchýni zlatou,ale hlavně že spolu nebydlíte ne?Neboj snad to snaženíčko pak vezne rychlý spád a budeš hned v tom :slight_smile:
U nás ja to složitější,snaříme se rok,ale už půl roku to řešíme.Já mám za sebou laparoskopii,průchodnost dobrá,ale vaječníky nic moc,do dneška jsme čekali na manželovi výsledky SPG,jsou OK,tak se mě bude snažit doktor vaječníky rozjed jako ovulaci)a uvidíme,zítra tam naběhnu.Už mě to čekání leze krkem kdybych to věděla spíš že to nepůjde(podle bývalé gyn.bylo vše v pořádku)tak nežeru 9 let prášky abych neotěhotněla,prostě děs,ale tebe určitě nic podobného nečeká :slight_smile:
6. lis 2006 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jankar, tak to mas teda trapeni :frowning2: Ale neboj, nakonec to urcite prijde.
Moje kamaradka nemohla otehotnet asi 4 roky, porad litala na umele oplodneni, kde nic tu nic a ted je uz par mesicu tehotna :wink: Fakt je ten, ze uz jsem mockrat slysela, ze cim vic se clovek snazi, tim vic to pry nejde :unamused: Asi to bude psychicka zalezitost. Tak ti moc drzim palecky, at vam to klapne a aspon, ze mas tu zlatou tchyni :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2006 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já bydlím blízko Hodonína,tak o sobě dávám vědět!!! :wink:
26. pro 2006 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Já jsem přímo z Hodonína. A mimčo čekáme v únoru.
10. led 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se, bydlím kousek od Hodonína :slight_smile:
30. led 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidávám se, v Hodoši nebydlím, ale pocházím z Mikulčic, bydlím teď v Praze.
16. únor 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja se taky pridavam, bydlim kousek od HO a mimi cekame v dubnu :slight_smile:
8. bře 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Anicko, porad jsem cekala na tvoje svatebni album a nedockala jsem se. Tak aspon sem das fotky vaseho chlapecka :wink:
8. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mmmk, včera jsem se po dlouhé době podívala na beremese do nevěst z Hodonínska, ale nějak to tam upadlo co?Vím, že jsi mi tam jednou psala, že jsi čekala kdy se přidám. Jak se máš? Kde jsi v zahraničí? Pocházíš z Hodonínska?
9. bře 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dripik, jo, jsem z okr. Hodonin, bydlim v Nemecku. Miminko zatim nemame, necekame, ale uz o nem mluvime :grinning:
Nevesty z Hodoninska upadly... co tam pise ta Anien, ktera se teda v Cejkovicich vdavat teprve bude, ale vi, ze to tam neni romanticke, ani moc hezke... :sweat_smile: Co na to rict?
10. bře 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmmk, my teda taky mimi nemáme, zatím se ani nesnažíme, ale pomalu už chceme vysadit prášky a tenhle rok nějak začít, tak uvidíme jak se zadaří.
11. bře 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dripik, ja uz sice prasky vysadila, ale mam tak rozhazeny organismus z hormonu, ze to bude tak nejdriv za rok, az se to nejak uraci srovnat :unamused:
11. bře 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mmmk a dripik, po dlouhe dobe jsem zase tu..mimi zatim porad v brisku, nejak se mu tam libi...
mmmk-svatebni album jsem planovala, ze udelam, nez se mimi narodi, jenze jsme se stehovali a nemame porad zapojeny net...ale jak bude trosku casu, urcite to napravim a az bude malicky na svete, tak pridam i jeho album.
Jinak hezky den :sunglasses:
12. dub 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte čekající maminy, je tady některá už s mimčem?? :slight_smile:
Jsem tu dnes poprvé a budu ráda, když se mi někdo ozve. :wink:
23. dub 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj julijet, my uz mame miminko :slight_smile:
8. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aniani, Víteček je krásné miminko...opatrujte se :slight_smile:
9. čer 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdravim z hodonina a mala miminka zavidim, neb uz chci taky porodit. to druhe tehu je s prckem tak narocne...
9. čer 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MMMK, zname se, ze jsi cekala na nase svatebni album? mimochodem-uz ho mame,ale jen par fotek..docela ted s malym nestiham..kdyztak mi pisni do IP, diky :slight_smile:
10. čer 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Hodonína a mám 7,5 měsíční holčičku.
13. čer 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky je tu dneska některá z Hodonínska...a ještě lépe snažilka, ale i těhulky a maminky :wink: :slight_smile:
9. črc 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já bydlím kousek od Hodonína :slight_smile:
9. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ljd :slight_smile: já jsem přímo z Hodonína a včera jsem se vrátila z porodnice,jsem šťastná jako blecha,že už to mám za sebou rodila jsem v Břeclavě..
9. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lokki už jsem myslela, že se tady nikdo nenajde :wink: a kde přesně..teda jsetli se můžu zeptat :slight_smile:
9. črc 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze Strážnice :slight_smile:
9. črc 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem opačným směrem...Mutěnice :wink: A proč jsi tady, myslím tím Modrého koníka...snažíte se o druhé mimi...
9. črc 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 42
Tvůj příspěvek