• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahoj holky chci se zeptat kdo ste rodil v Kyjově??? Jaký to tam je???
24. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem sice Breclavanda,ale muzu se pridat?
Jsem na neschopence a casu mam az az,tak tu brouzdam...
25. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
janka jasný, že se můžeš přidat, budem rády :wink: a necháte si pohlaví dítka prozradit?
luci a kam na dovolenou?
drobecci - já jsem rodila v Kyjově - je to tam hezky opravené, sestřičky se snaží, mají fofry (když se teď tak hodně rodí :grinning: ) kdybych neměla problémy s kojením tak bych nemohla nic vytknout :wink: myslím, že se snaží max. vyjít vstříc, ale někdy toho fakt měly nad hlavu a tak jen doletěly a hned odletěly... ale na miminka supr. Kdyby tě zajímalo něco bližšího klidně písni i do IP :wink:
25. srp 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme do chorvatska,chtěla jsem letět,ale drahý se nějak bojí :grinning: tak jedem autem.máme to tam domluvený u jedněch lidí.můj to nejdřív vzal přes cestovku,ale pak nám kámoš poradil tyhle lidi a dost na tom i ušetříme :grinning:
26. srp 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii jo to je rozumné, pokud se nebojít řídit :wink: , já bych to asi neujela, ale je fakt, že se asi dost ušetří a letání taky mooc nemosím :confounded:
tak si užijte krááásnou dovolenouuu, teď už tam može být příjemně :wink:
26. srp 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coriven máme stejně staré holčičky!rodila jsi v Kyjově?já ano :sweat_smile:
26. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven já jsem rodila 13.4.2008 možná jsme se v porodnici potkali pokud jsi rodila v Kyjově!máte pěknou holčičku :dizzy_face:
26. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven:jojo,nechame:slight_smile:Ono je mi to stjne asi jedno,co to bude.Strasne moc si preju,aby to bylo zdravoucke a jinak je to jedno.Nejriv jsem chtela holcicku,ale ono oboje ma neco do sebe:slight_smile:

holky a jak to mate s kocarkama?kupovali jste nove?kombinovane?ja kdyz koukam na netu,tak
je to takove zmatene,moc se v tom nevyznam a nic moc se mi nelibi.
Libi se mi Cortina Evolution,ale nelibi se mi ta trojkolka.No ale chtela bych neco pro srovnani,neco podobneho.
26. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
rene78, ano rodila jsem v Kyjově - 14.4 se malá narodila, to sme se tam asi potkaly :grinning: kukla jsem ti do albíčka, malá je šikovnučká - vy ste s podluží? - podle krojů z vítání :sweat_smile:
janka - jasně, hlavně ať je to zdravé :wink: , já tak trošku chtěla víc holku, tak su štastná, ale za kluka bych se ani trošku nezlobila :dizzy_face:
janka - s kočárkama, to je asi těžko, asi nejvíc záleží kolik do toho chcete investovat, já sem přebírala a přebírala, no nevím estli sem nakonec i nepřebrala :unamused: , ale cortiny sou hezký, taky sem ju zvažovala, ale my chodíme hodně do terénu, tak jsem chtěla kočík odpružený - šli jsme do klasiky a musím říct, že je lehký, po šutrách se s ním taky dobře jezdí :grinning: , ale nic extra
- vybírej i podle terénu a zda často jezdíte autem, chybu sem udělala, že sem si vajíčko koupila od jiné firmy, docela si myslím hodí jet jen s podvozkem kočíku a na to šoupnout vajíčko, ále zase asi jak pro koho :sweat_smile: :wink:
trojkolku jsem zavrhla (připadnou my nestabilní), ale čtyřkolky s aretovacíma kolečekama se mi líbily (bohužel ale nebyly odpruženy, tak sme šli do klasiky :sweat_smile: ) přeju hodně zdaru při výběru :wink:
- jo a ještě jsem si naivně myslela, že malá vydrží v hluboké korbičce i zimu - asi houby, všechny korbičky se ted dělají malušké a to sem se snažila vybrat na trhu tu největší a nejšírší a už to máme tak akorát... ale ty cortiny myslím mají docela dobré korbičky, ale v zimě už ti stejně bude sedět, takže půjdete do sportáku :wink:
26. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coriven,jsem přesne ze Svatobořic-Mistřína :wink:
26. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene a jak je malá veliká a kolik váží?
26. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven Nellinka Měří kolem 63cm a váží 6800g.Malá ze začátku málo přibírala mlíčko ode mě ji už pak nestačilo tak dokrmujeme bebou.Jestli se můžu zeptat na tvoji holčičku na to samé?
26. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi měříme stejně a vážíme skoro stejně :slight_smile: 6,72 my zase naopak - s porodnice jsme šly s UM, ale doma jsme se naštěstí rozkojily a zatím to snad stačí :sweat_smile: ale uvidíme na jak dlouho :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven,já si tě z porodnice nepomatuju protože jak jsme tam byli tak tam byl šílený nával,že jo?ty si na mě pamatuješ?naše malá měla při porodu 3150g a 49cm,takže skoro stejně jak vy
26. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se tak dívám na ty vaše miminka...přepadá mě závist :slight_smile: ale jen v dobrém :wink: coriven:naštěstí se řídit nebojí,ale já už jsem ho radši upozornila,že jestli bude chtít vystřídat...tak já ani omylem :pensive: sice mám dost odježděné,ale jen po naší republice a v cizině bych se bála....a taky nerada jezdím po dálnicích,je to tam samí magor :angry:
26. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luccatko,neboj i ty se dočkáš vytouženého miminka,já jsem to taky neměla lehké.Po ročním snažení jsme byli z manželem odesláni do Unici v Brně proběhli různé vyšetření z pohledu doktorů byla chyba z obou stran,tak jsme si neměli co vyčítat.Prodělala jsem první Ivf umělé oplodnění do dopadlo špatně ani jedno vajíčko se neujalo a za půl roku jsme to zkusili znovu měli jsme jednoho mrazáčka je tam 20procentní šance že se embrio když se rozmrazí bude dále dělit,tak jsem si velké šance s jedním nedávali a ejhe narodila se nám krásná holčička!pak po porodu jsem neměla vstřebaný hematom v děloze tak týden po porodu jsem musela jít na revizi dělohy,žádná sranda však to víš malou jsem musela mít na kojenáku mezi tím jak jsem se trochu zbrchala a na reverz jsem šla ve stejný den domů.Tak se vlavně drž a věř,že štěstí se na tebe usměje jak na nás papááá :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene - pravda za nás tam byl docela velký nátřesk, aj některé maminy místo na novorozeneckém ležely na gyynekologickém... nebyla jsi na pokoji s holčinou co měla taky holčičku? No ono ten týden to asi byly samé holky :sweat_smile:
luci - já bych to taky v cizině neodřídila, tady už to jakžtakž zvládám, ale i tak např- přes Brno se bojím a musím si trasu několikrát projet na mapě :grinning:
27. srp 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven:kdyz ja moc nevim v jakym terenu budeme jezdit.No tak po meste,po vesnici a co ja vim,jestli treba
i do lesa zajedeme?Asi spis jo.Budeme celkem cestovat-muj je ze Slovenska,takze urcite bude super,kdyz budeme moct nacvaknout tu autosedacku na podvozek.

Teda dneska se mi tak mota hlava.Fuj.

Holky,ted se rozhoduje,jestli koupime dum v Kosticich,tak jsem teda zvedava,jak to dopadne a jak to budeme zvladat!

luccatko:a co se vam stalo?snazite se a nejde?

Holky a v Breclavi jste nikdo nerodily?
27. srp 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak ja si neco zpetn procetla a jsem i nasla odpovedi:slight_smile:
Tak koukam,ze porodnici v Breclavi jste zdrbly,no ja myslim,ze to tady bude v pohode.Na doktora bych nrazit nechtela,jinak myslim,ze ty zensky by byly v pohode.Ty tri mlady holky doktorky znam,tak treba i natrefim na ne,musim si to dobre nacasovat:slight_smile:

mesulka:a kde mate tu svatbu?

A vy jste vsechny uz s mimcama a zadna tehu,to je skoda:slight_smile:
27. srp 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka svatbu máme v Miloticích na zámku, už se nám to krátí, zbývá jen měsíc :wink: Holky já mám z toho takové nervy :sweat_smile: Hlavně, aby bylo pěkné počasí, v dešti by to teda fakt nebylo ono :slight_smile:

Luci dovolenou vám závidím, ale vy si ji zasloužíte, odpočinete si a pak opět vzhůru do snažení :grinning:

Ještě jsem chtěla něco napsat, ale zapomněla jsem co, ženský vy strašně moc kecáte :grinning:
27. srp 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coriven ano byla jsem na pokoji s jednou holčinou a ta má Adélku,takže taky babu :wink:
27. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene tak to si tě asi pamatuju :dizzy_face: , na obličeje mám pamatováka, horší je to s jménama :sweat_smile:
mesulka, juj to se vám to hezky krátí - tak si to tam krásně užijte, šaty vybrány? určo už je i všechno zařízeno, jak budete mít velkou svatbu?
janka - hod leháro a hodně pij, těhu si ještě živě pamatuju :slight_smile: ale měla jsem ho pohodové, jen ta paměť se zhoršila :grinning: :grinning: :grinning: , jinak bylo fajn
a podlě mě je docela jedno kde se rodí, vždy záleží spíš na koho tam kápneš :wink:
rene a jak se ti líbí porodnice Kyjov? spokojená?
27. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven jo porodnice Kyjov byla jsem spokojená,ale byla jsem ráda,že jsem doma bylo to tam moc časové doma je přece větší klid tam se musí řídit podle nich,ale dalo se to přežit nemyslíš?Jinak jsem tam byla už od čtvrtka ale porodila jsem malů až v neděli nechtěli se mnou nic dělat měla jsem před termínem od toho čtvrtka jsem měla kontrakce děs!!ale malá se narodila jak my praskla voda cca za 5hodin,nejlepší se pro mě zdál mladý Kostka s culíkem já už jsem na gynekologii ležela 2x do 3měsíce ale pak jak utne do konce pak úplná pohoda některé ženské mají problémy na začátku některé na konci a samozdřejmě některé vůbec :slight_smile:
27. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene s tebou souhlasím i mně se zdál mladý s culíkem Kostka super, takový příjemný :wink: a všechno prima vysvětlil
já byla taky spokojená jen to kojení mě mrzelo a přitom stačilo tak málo - aby se mně chvilku dýl věnovaly :pensive: , ale naštěstí se pak zadařilo :slight_smile: a co už malá umí? nám pořád nejde nějak pasení -hlavičku krásně drží, jen se jí nechce na ručkách zvedat :frowning2: je to takový leňóšek
27. srp 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven naše Nellinka je staštně aktivní asi po mě ale je to celý tatínek :slight_smile: krásně paseme koníčky a když ji přitahnu za ručičky tak i chvilinku sedí na sedění je brzo ale pěkně ji cvičím,kdyč leží tak dá zároven hlavičku a hohy do vrchu říkám,že za chvíli bude sedět,a co zoubky má málá už nějaký?my zatím ne ale čekáme každou chvíli že na nás vykoukne včera měla skoro 38 tak jsem ji dala panadol baby je to sirup je suprový na bolest zubů...a zvýšená teplota byla pryč pořád sliní bud v pusině má hračky nebo ruku asi ji to bolí ty dásně chudinku malou,jak se ji prořezávají zoubky jinak pěkně vykádá drmolí za chvíli se asi něco dizvíme necháme se překvapit :dizzy_face:
27. srp 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je nelinka šikulka, no malá bude asi zase lenoch po mně, vlastně i po MM :grinning: , už se začínáme točit na bok - hlavně, když má jít spát tak řádí, kecá a točí se... pasení to nám teda nejde, vůbec sse jí nelíbí na břichu, to jen řve a řve :frowning2: , zoubky nemáme, ale sliníme, ruky a cokoliv je furt v puseně, horečky naštěstí nejsou, tak uvidíme... a sedět už by asi taky chtěla - když je vpololehu tak se zvedá, ale ještě sama nevydrží sedět.. ale na to je ještě opravdu čááásu dost :sweat_smile: :wink: včera sem byla za kolegáčkama v práci a jak se všecí sešli v kabinetě a mluvili a mluvili, tak se malá přidala a zesilovala a zesilovala :sweat_smile: asi je chtěla překřičet :grinning:
27. srp 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven budu končit musím dodělat oběd pořád odbíhám můj je z malou venku má své volno,tak by dost pomáhá a za to jsem mu moc vděčná,malů mám naučenou po jídle jít spá chvíli se pohraje na dece pak si začne mnout oči a to je signál že chce spinkat malá chodí spat tak v 8 někdy o půl9 večer ale vý že jde spat nedělá,žádný problém akorád,když ji vypadne dundošek tak se ozve,pak spí jak zabitá nonstop do 5 rána někdy 6hodin ale poslední dobou nemá klidný spánek pořád se jaksi vrtí,tak nevím jestli je to těma zubama.Jo odkud jsi jestli se můžu zeptat?
27. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak to ti malá krásně spí, mě taky usíná bez problémů, ale zak kolem 1 je vzhůru a pak papáme co 2 hodky :frowning2: už se mně taky vrátil dědeček z procházky :sweat_smile: , jsem ze Strážnice
27. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nikdo nejste z Kostic?Reknete,ze jo! :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janka - myslím, že nee
nebo nevím, luci ty si odkud?
27. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek