• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
rene:my chodíme taky do Unici v brně :grinning: mám tam 9 mrazáčků,tak už aspon nemusím tu proceduru procházet znovu,měla jsem 51vajíček,takže hyperstimulák byl hrozný.u nás je chyba taky na obou stranách,můj má jen 15% dobrych spermií a mě zase nedorůstají vajíčka,proto jsem měla taky silné dávky hormonů...250..hnus :grinning: ale snad už to ted vyjde...musí :grinning: coriven:já jsem z Hodonína.
28. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luccatko,to je náhoda,že jo?tak víš co to všechno obnáší :wink: budu vám držet pěstičky ad vám to vše dobře dopadne a dočkáte se miminka nebo miminek!!hlavně to nevzdávat a jít pořád kupředu jasný taky jsem to tak brala a vidíš máme krásnou holčičku!ale cesta k vytouženému miminku nebyla vůbec jednoduchá :dizzy_face:
28. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted u nás v práci otěhotněla jedna holčina-20let,ale jaký ta má k tomu postoj,mě z ní holky bylo na blití,fakt :angry: já jsem jí pogratulovala a ona že mi ho klidně po porodu dá,nevěděla jsem,jestli ji mám v tu chvíli dát facku nebo litovat,že je taký magor!!!!už ted básní o chůvě a to nemají ani kde bydlet,ten její dělá,ale ona neumí ani umýt pořádně hrnek a o vaření už radši ani nemluvím.myslím,že vůbec nebude mít tu lásku pro to dítě,protože co ta má za názory.....to bych tady psala týden.pak si říkám,jak je to fakt nespravedlivé,kdo chce tak nemůže a někdo kdo o to ani nestojí do toho spadne ani neví jak :confounded: já jsem ještě ted tak rozčilená,když to píšu :grinning:
28. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccatko:tak to je drsny.A takovy se nejmin trapi.Neuvedomuji si,z ceho maji mit strach.A nebo jenom dela hrdinku?
29. srp 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
helisek84 a luccatko:holky,ja to taky nemam lehky.na screeningu mi z krvi zjistili zvysene riziko vrozene vyvojove vady a poslali me na genetiku a na amniocentezu.Na genetice zjistili,ze mame z rodinne anamnezy zvysene riziko jedne dedicne choroby,tak mi vzali krev,jestli jsem prenasecka.Koncem tohoto tydne mely byt vysledky,tak tam muj vcera volal a rekli mu,ze pani laborantka ma dovolenou a vysledky budou 8.9.Nekleplo by vas?
Potom ta amniocenteza je az od 16tt a my jsme se jeste stale nerozhodli,jestli pujdeme-kvuli riziku potratu.Jenze jestli se zjisti,ze mimi ma nejakou tu vadu,nebo nemoc,tak oni si predstavuji,ze bych si mimi mela nechat vzit.Chapete to?To je teprve strasne.Kdyz miminko odejde samo,tak je to jine.Ale takhle.Ja to tady ani nemuzu psat.proste je mimi zdrave a hotovo.Ale chapete,jaky mam strach.
29. srp 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
janka - držíme pěstičky at výsledky dobře dopadnou, já taky moc nechápu, že dr. většinou chtějí aby si matka nechala dítě vzít pokud zjistí nějakou vadu, doporučit to jo, ale oni někdy i přemlouvají - brr. Je to rozhodnutí na matce - musí se zvážit, ale znám i případy, kdy říkali dr. že miminko bude postižené - těžce a narodilo se uplně zdravé... ale někdy to bohužel nevyjde... Jani, jakou možnou dědičnou chorobu u vás zjistili?
Dělala jsem při studiu různé akce s postiženými (mám speciální pedagogiku) a není postižení jako postižení, se spoustou se dá krásně žít a určitě jsou začátky těžké, ale stojí to za to :wink:
Viděla jsem i ty nejtěžší postižení a přiznám se, že mně bylo hodně ouzko a smutno :pensive:

luci - takový přístup budoucích matek taky miluju, že jí to není blbé - asi by si tu facku fakt zasloužila :rolling_eyes: a ty nemístné komentáře...

krásný sluníčkový den :dizzy_face:
30. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistuji cystickou fibrozu a Edwardsuv syndrom...To jsi se urcite nesetkala s detatkem s E.sy.,protoze oni se bud potrati,nebo brzy umiraji.Ale to je blbost,ze by jsme to meli.A ta CF-to jen,ze je podezredi z rodinne anamnezy.
30. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak o tom jsem fakt neslyšela...
Neboj, určo výsledky dobře dopadnou, dělat se asi musí a z rodinné anamnézy občas vyjdou nějaké odchylky, ale nemusí to nic znamant, akorát to člověka asi hodně vystresuje, že?
někdy si říkám, že je lepší nevědět...
Hlavně na to moc nemysli (se lehko řekne, že? :pensive: ), miminko nabírá sílu od tebe a určitě to zvládnete, taky mě štve, jak dr. občas člověka vystresují, holt ale informovat asi musí :confounded:
30. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono než se to vůbec narodí,tak se furt člověk o to mimi bojí a když porodíš,bojíš se dál,aby se mu něco nestalo.......janka na to špatné radši nemysli a užívej si to těhotenství,i když tě chápu,že máš strach.
31. srp 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,tady nikde nikdo?Copak vsechny delate?
1. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, užíváme sluníčkového dne u našich -my sme z bytu, tak ráda někde zrelaxnu na zahradě :wink:
dneska jsem se konečně trošku prospala :sweat_smile: , tak snad to malej vydrží a tak hezkou noc si zopákne a jak se daří vám všem?
1. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se pomalu chystám na tu dovolenou,už se nemůžu dočkat :grinning: musím tam nabrat síly na to stěhování a nervy na další umělé :slight_smile: jinak mám ještě furt dost práce v práci :unamused: ,protože co jsem tam nebyla ty 2měsíce,holky nějak zdivočeli a doháním co se dá.
2. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný sluníčkový den,
lucci a kdy vyrážíte? pořádně se nabal, starosti nech doma a tam si to krásně užijte, relaxujte a relaxujte :wink:
co holky chytly divoké pracovní tempo?
já se dnes prima vyspala :grinning: konečně :sweat_smile: , už jen 2x za noc jsme vstávali, to už se dá, ale su nějaká spíš víc mátožná, než když se moc nevyspím, no musí vtáhůt žlůtko :grinning:
2. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme 14.9. v noci,ještě se musíme sejít s kámošem,aby nám popsal trochu cestu.můj sice pojede podle navigace,ale nechce jet přes to slovinsko,kde se zbytečně platí za malý usek.holky jsou v poho jen ta jedna mě se......jsou to herny,takže spíš nudá práce,jen sedíš a čumíš na televizi,ale ona i když dojdou lidi,tak nezvedne prdel,aby se podívala,kdo jde.a že se nezajímá ani o zboží...škoda mluvit :unamused: tak když už malá tak hajá a ty si mátožná,tak natahuj cvičně budíka a vstávej :grinning:
3. zář 2008 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to děláš spíš noční? jé podle navigace, to sem ještě nejela, ale tak pokud reaguje na objíždky, tka to může být fajné :wink:
nooo můj stává na budíka, ale já se snažím dycky ještě zabrat :grinning: no zas takový problém to u mě není, sem leňoch a spáč obecný - no dnes už to s tím vstáváním bylo zase jináč :sweat_smile:
3. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dvě směny,ale já dělám provozní,takže chodím jen na den.jinak se holky střídájí na dvě směny.na objíždky navigace nefunguje :grinning: ,ale navede tě jiným směrem,když to objíždíš.já jsem dnes vezla mého do práce na 6hodin,takže budíček o půl :frowning2: to je hnus to vstávání,ještě že děláme stejné dny šichty,jinak nevím :grinning: já ho vždycky po 6hod odvezu a pak jedu já na 8hod.chtělo by to dvě auta a mohla bych vstát o hodinu pozděj,ale milionáři hold nejsme :grinning:
takže malá tě jen na chvíli ukolébala a vracíte se zpět do zaběhnutého provozu,ju? :grinning:
4. zář 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
tak my dnes výletily, byly sme s Kájou na srázku s holkama z koníka, bylo to fajn, ale sem nějaká unavená, Kajka dnes překvapila - spala docela dost - to bude tím cestováním a v pelíšku taky zalehla, no uvidíme jaká bude noc :fearful:
jéé luci, tak to by se mi z pelíšku nechtělo vylézat, když bych nemusela, ale je fakt, že s tím dojížděním je to asi na houby, že? a to seš teda hodná, že manžu vozíš - já bych mu asi našla spoje :grinning:
4. zář 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme jen do města,ale já nesnáším autobusy :frowning2: a taky někdy jedu na nákupy,takže bez auta to nejde.a můj jde někdy na 6,někdy na půl 7 a tam ty autobusy tak nejezdí,jede k hypernově a pak by musel jít na hotel stejně pěšky a tahat i košile.....to by asi nešlo :grinning: ale říkali jsme si,že až půjdem na baráček do Rohatce,tak si drh auto budem muset koupit,ale mojému bude stačit nějaké starší na to dojíždění a já si nechám fordíka :grinning:
5. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii :grinning:
a baráček opravujete či stavíte?
teď je ten Hodonín stejně hrozně rozkopaný, docela blbě se tam jezdí :rolling_eyes:
no jak Kajka včera krásně spala, tak zase v noci řádila, teď si ju vzal na procházku děda, tak mám chvilénku na uklízení, se mi nechce, no ale mosímmm
ale je venku hnusně dusno, co?
5. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nějak to tady zamrzlo,kde jste všechny? :unamused:
8. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík rene, jsme tu :dizzy_face: to byla včera paráda s deštíčkem, co? konečně sprchlo i na Moravě :wink:
Jak se máte?
8. zář 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coriven ten déšt byl super aspon se trochu ochladilo nesnáším ty pařáky a copak děti,že jo?myslím si,že takové horka už nebudou.Měla jsem problém s malou mám dole v obýváku postýlku a přes den my tam nechce spávat :frowning2: ale začala jsem ji dávat do ložnice do postýlky a je klid usne :dizzy_face: nevím proč asi tam má větší klid,už malá baští příkrmy mrkvičku papá,miluje přesnídávky,chci ji zítra udělat zeleninovou polévku,tak jsem zvědavá jak ji to půjde :slight_smile: tak uvidíme malá je už jenom na bebě stratila jsem mléko cca 5měsíců jsem se snažila ji kojit a k tomu dokrmovat,všichni my říkali,že dělám dobře,některé by zrovna šupli um.Dokud to šlo,tak jsem se snažila,ale malá my dávala jasně najevo,že už tam není mlíko.Aco Karolínka je hodná?malá je kojená,že jo?koj dokud můžeš,bohužel mě to nevydrželo ale zaklad jsem ji dala :slight_smile: tak se měj pěkně :sweat_smile:
8. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Rene, tak to jste šikulky, že už dáváte příkrmy, ano my ještě kojíme - my měly peripetie na začátku, ale teď nám to jde (no teda, dnes dopolko sem snad kojila co hodku :confused: ) tak uvidíme, jak dlouho jí mlíčko bude stačit. A je jasné, že když mlíčko nestačí, tak se začne přikrmovat, malá právě v porodce byla na UM a mě to dost mrzelo, takže sem pak byla štastná, když sem se rozkojila, ale jak píšeš, základ sme jim daly a když už stačit nebude, tak se začne s příkrmy :wink:
Máš Nellinku ještě v hlubokém kočáře či už jezdíte ve sportáku?
8. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven mám kočárek dorjan spring coll je to 3kombinace,ale koupila jsem si ještě golfák baby designe walker je super :slight_smile: ted ho hlavně užijeme do obchodáku,abych tam netahala ten velký. Golfák je super dobře se sním jezdí a je dobrý,že tam malá může být je skoro naležato!uvažovala jsem mezi chipilinem se třema kolama ale byla diskuze o tom golfáku a říkali,že to přední kolo se láme,tříkolka rozdodně není stabilní,člověk musí uvažovat co si má vybrat :dizzy_face: už ho mám zajetý i na Kyjovském náměstí jsou tam kostky a je dobrý je i odpružený,podívej se na něho a uvidíš ,jinak taky ještě jezdíme v hlubokém :sweat_smile:
8. zář 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky právě uvažuju estli už nekoupit golfky, právě kvůli těm obchodákům :grinning: trojkolku nechci, jak píšeš, není to stabilní, ale ty golfky taky moc nejsou do terénu :( ale sou zase skladné... ách joo babo raď :sweat_smile:
budu to muset naštudovat a asi už něco pořídíme :wink: , krásnou noc
8. zář 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: nějak nestíhám,moc práce a málo času.....musím si pořídit počítač i do práce :grinning: corive..my máme baráček v Rohatci,ale ještě s babičkou :grinning: ona by chtěla,aby jsme tam šli bývat hned,ale nechce žádné změny...prý až umře,at si děláme co chceme.a v tom je ten problém :unamused: ten barák by chtěl spravit,ale co naděláme a já do něj v tomhle stavu jít nechci.ted si pronajímáme od známého 3pokojový byt a za dobrou cenu,tak už se moc těším :slight_smile: jeho rodiče si postavili barák a on bude bydlet s nima,ale ještě ho dodělávají,tak čekám,ale v listopadu už by to mělo být :grinning:
9. zář 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak to je škoda že bábi nechce změny, třeba ji ještě ukecáte, asi už chce ale svůj klid a asi se bojí těch stavebních úprav a hluku.. šak uvidíte., to je fjn, mít dobrý pronájem a hlavně za supr cenu :wink:
9. zář 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coriven,mám v albíčku nové fotky tak se na ně podívej :slight_smile:
10. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rene, malá je šikulka a je asi víc podobná na taťuldu, že? :sweat_smile: a krásně pasete, už se na těch ručkách i zvedá?
10. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coriven,když malá pase koníčky tak se už snaží už i zvedat už se vytáčí pěkně do boky když je na zádech ale ještě ji to překulení nejde tak uvidíme,jo máš pravdu je po tatínkovi ta se nezapře,akorát nod je po mě :slight_smile: konečně mě usnula,byla jakási uknůraná je najezená a spí ,tak mám klid manžel marodí pořád se z toho nemůže dostat má zvýšenou teplotu a pořád se potí,tak ho doktorka poslala do nemocnice na vyšetření,sned tam dobře dopadne,chřipku nemá nic takového jen nějaký zánět v těle no uvidíme :wink: tak se měj pěkně
10. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek