• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Jujda, nějaká viroza - tak ať je brzo pryč.
Taky se zatím gulíme na boky, ale přetáčet se taky ještě moc nechce :grinning: . Tak uvidíme, kdy to na ně přijde. Dneska je venku moc fjan, jsme u našich na baráčku, tak si to užívám.
10. zář 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene, chtěla jsem se zeptat, dá se už projíždět přes Svatobořice? nebo je tam furt objížďka?
11. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj coriven,přes Svatobořice se dá jesdit pořád,ale jsou tam signále není to tak straštný na zimu mají prý udělat na hotovo jednu stranu,tak jsem zvědavá :slight_smile: můj včera došel z nemocnice lítal po vyšetřeních a moc dobře nedopadl v sobotu mu budů dělat lumbálku jestli nemá náhodou boreliozu z klíštěte z krve nic právě nepoznají tak jedině tu lumbálku snad to nebude z klíštěte :frowning2: no uvidíme a na druhý den by byl doma záleží jak dopadnou výsledky :confounded: ale myslím si ,že to má jen nevyléčený nějaký zánět v těle protože chodil pořád do práce já jsem mu říkala ad jde marodit ty chlapy hrají si na hrdinu a pak to tak dopadne ale snažím se to brát pozitivně :slight_smile: uvidíme,jinak malá mě ted spinká byla beruška unavená tak se měj
11. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jujda borelioza¨, tak vám přeju ať se to nepotvrdí, to umí být prevít...
my dnes máme nějak ukňůrané, ne a ne se zabavit sama... a to potřebuji uklízet, chjo...
11. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chmm nikde nikdo, snad jste neumrzly někde? Včera u nás bylo vinobraní, ale taky pěkná kosa. Burčáčku sem si dala trošénku a malá se v noci vzbudila a juchala a jásala :sweat_smile:
14. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coriven,takže manžu jsem si dnes odvezla z nemocnice ty výsledky dopadly dobře :slight_smile: takže boreliozu nemá,tak má prechozenou nějakou virozu,tak ho musí doktorka přeléčit antibiotikama tak jsem ráda,že to dobře dopadlo :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rene, tak to je dobře, příště už si asi bude dávat pozor aby něco nepřechodil, ale myslím sme na tom všecí stejnako
to je počasíčko brrr :unamused:
15. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsem se vrátila z Chorvatska-nádhera :grinning: bála jsem se,že tam bude škaredě,ale celý týden nám svítilo sluníčko,chytla jsem bronz,koupala se v moři,byli jsme u vodopádů,no prostě jsme si to fakt užili :grinning: ale tady je teda kosa,ségra už vytáhla kozačky,protože v Praze je prý ještě hůř :unamused: a co vy,jak se máte? :grinning:
24. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
tak to je supr, že sis to u moře užila, musela tam být pohoda a moc příjemně - tady jak píšeš, kosa a hnusné počasí, brr, taky bych nejraděj pláchla někam k moooři :slight_smile:)
My se máme fajn, jen dycky když je takovéto počasí tak mám nějakou horší náladu, jsem prostě jarní sluníčkový typ, ale snad se toho babího léta ještě dočkáme :sunglasses:
A už jsi v práci? se ani nechce co? to teď si tak dát ještě dovolenou na zotavenou po dovolené :sweat_smile:
24. zář 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven já mám taky radši to teploučko,zimu nemusím :unamused: v neděli ráno jsme dojeli a v pondělí už jsme oba klusali do práce,to byl děs ten první den :grinning: fakt by to chtělo ještě dovolenou na zotavenou :grinning: dám tam nějakou fotečku z nic nedělání u moře :grinning:
25. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUci dej, aspoň se zahřeme přes monitor :grinning:
25. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mám 2menzes a půjdu volat na to druhé umělé :slight_smile: ale ted je to děs,mám to silné a umíráám :frowning2:
30. zář 2008 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci vydrž, já už MS neměla ani nepamatuju, tak snad se ještě objeví (a to né že by mně chyběla :sweat_smile: )
Budem pak držet pěstičky ať to vynde :wink:
30. zář 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááák zase nikdo nikde :cry:
jak se máte, co děláte?
3. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cori,dloho jsem tady nebyla pořád se něco děje :unamused: malá mě spí,tak mám aspon chvíli čas :slight_smile: jinak nás trápí bolení zoubků,ale zatím pořád nevykukuje,tak uvidíme kdy to bude,místama je malá pěkně protivná chudinka,nejhorší je že nevíš co jí je a tipuješ,že to jsou asi zoubky ale u nás to jsou zoubky někdy si tak na silu rve do pusinky hračky,že mám strach,že si něco udělá horečku nemá ale včera byla pěkně pokaděná,to ty zuby:jsem ráda že my spí přes den my nechtěla spávat včera my přes den spala celkem 3a půlhodiny to je dobrý,je pak pěkně nervozní,když se jí chce spinkat a nemůže zabrat,ale ted my spí přes den,tak jsem ráda aspon si odpočinu a co Karolínka?Naše Nellinka prdolí hlavně ve 3ráno máme rozvykládané včera my šla spát v 18.30 a jedla dnes ráno kolem 5hod a to ji dávám 150kaše od nestlé v průběhu noci se zbudí na cucek ale jinak v pohodě :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokusím se dát do mého albíčka v blízké době Nellinku, jak nám pěkně roste :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky rene, zoubky ty nás asi ještě potrápí a přeju Vám at to Nelinku moc nebolí :wink: , ještě, že si na to období nepamatujeme, mně stačí, když mně rostou zuby moudrosti, brr.
Kajka dneska taky byla taková nějaká ukníkaná, ale to je tím počasím, já s ní většinou jezdím 2x denně ven a dneska se mi fakt nechtělo, tak jela jen dopolko s babičkou na 1,5hodky a to jí asi nestačilo, ona doma taky moooc špatné spíš - skoro vůbec (přes den, noci naštěstí dobré) Přesně jak Nelinka, když se nevyspí, tak je nevrlá a taky má Nelinka ječák, když nemůže usnout? Kája děsně vyvádí, na nu přes den zabírá fakt jen kočárek, dome je to hrůza, to nezabírá nic, snad jen, že pak usne vysílením :sweat_smile:
Taky jednou za čas máme rozkecanou noc, ale spíš tak kolem 4-5 ranní :wink: , holky jedny, raděj by se měly pořádně vyspat, já su docela spáč, tkaže ty ranní budíčky sou teda něco na mě :sweat_smile:
René, neplánuješ chodit s malou na plavání? My se chystáme nahlásit do Hodonína na plavání od 6. měsíce. Tak su zvědavá jak se to bude malej líbit :grinning:
3. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cori,dnes byla Nellinka zlatá skoro vůbec neplakala ikdyž ji pořád bolí ty dásně!no nějak to musíme vydržet s těma dětma,že jo :slight_smile: malá má taky ráda kočarek ale když prší tak to musíme nějak vydržet doma malů jsem dala spát v 19hod vypije my 150kaše a spí do půl5 rána tak se pěkně vyspíme ale pěkně prdolí i k ránu to se někdy nasmějeme,manžu mám od té doby pořád doma jak došel z nemocnice je to asi už měsíc tad má jít zase do nemocnice že mu vyšli zase nějaké zvýšené hodnoty no děs :frowning2: co ti mám vykládat ale klíště to naštěstí není má přechozenou nějakou vyrozu ty chlapy hrájí si na hrdinu a pak to tak dopadne,že jo :unamused: no uvidíme co mu doktorka v pondělí řekne možná bude jen chodit na kapačky to se uvidí. Nellinka má taky ječák ale většinou jen když chce zaspat přes den a nemůže jinak je zlatá :slight_smile: všichni říkají že nám ani neplače ale plače ale to k tomu patří přece se nemůže jenom smát.No o tom plavání taky uvažuju ještě uvidím musím se zaptat jestli není i plavání i v Kyjově asi ano musím to pohledat! :dizzy_face: tak vám holky přeji krásný zbytek večera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kajka taky měla dnes lepší den, to ona když má tatínka doma o víkendech tak je sluníčková :dizzy_face: , ale jak sme spolu přes týden samy o jéé. My teda mosíme na procházky aj v dešti, bohužel ten kočárek potřebuje každý den, jinak je celá protivňucha protivná.
Je fajn mí taťku doma, ale už aby byl raděj zdraví, že :wink:
Vy máte Kyjov asi blíž, že? My budem do Hodonína, kurz tam začíná 16.listopadu a bude bývat v neděli od 8 ráno (což je teda něco na mě), ale co by člověk pro dítko neudělal :grinning: :grinning: :grinning:
A už má Nelinka zoubek?
U nás zatím nic, občas víc sliníme a cpeme do pusy co se dá, ale zuby nikde. No nemusí spěchat, pak mě rafne do prsa a bude to žůžo kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jak Nelinka spinkává přes den? My tak max. 3 hodky, většinou míŇ :pensive: :rolling_eyes:
4. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už aby byl zdraví :pensive: dost my půmůže,když je doma to bude asi stejný pak začne chodit do práce a u mě bude pěkně protivná,že tatínka nemá doma,ještě taky žádný zoubek nemáme,ale čekáme kdy se bude klubat zatím nic :slight_smile: taky si do pusiny cpe co je po ruce máme to úplně stejný i přes den je to stejný máme skoro stejný dítka jak se dívám :slight_smile: to jsou ty dubnátka :grinning: :grinning:
4. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám v albíčku nové fotky tak se na ně jukni :slight_smile:
4. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem :dizzy_face:
jo to Kája taky byla protivná jak ta'tka po dovolené začal chodit do práce,musela si zvyknout, že sme zase samy doma :grinning:
Kukla sem na fotečky, Nellinka je šikovné miminko a příkrmy jí šmakují? Co už všechno jíte? My jsme zatím ještě nezačaly, tak su zvědavá jak jí to pojede :sweat_smile:
A copak to máte za štěňátko? Se k vám zatoulalo?
5. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cori,jo příkrmy ji šmakují hlavně přesnídávky ty miluje :slight_smile: tak jsem ji chtěla udělat zeleninovou polévku dala jsem si s tím práci a malá mě to nechtěla jíst ale kupuji jí normálně skleničky ale musí se postupně bylo jí z toho težko takže postupně přidávat a pak úplně vynechat mléko!pokud stále kojíš a malá ti neřve hlady,tak si myslím,že máš ještě chvíli čas ale můžeš to postupně zkoušet ad si zvyká na nové chutě,my máme problém s čajema ne a ne :frowning2: no snad to bude lepší :wink: to štěne se prostě u nás objevilo na terase nemáme to na zahradě ještě oploceno pořád knůrala no a dala jsem ji najest a bylo to,ale musí být uvázaná protože všechno rozhrabe a jaké nory umí vyhrabat,postupně sadíme tak to nechceme aby nám to vyhrabala,musím to nějak vydržet,ted vlastně mám na starosti 2děti někdy 3 i s manželem!ale dá se to :slight_smile: :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím,takže odbíhám.Manža si přál řízky tak je bude mít s brambor.kaší je s malou venku tak mám na vše klid ale za chvíli dojdou bude mít po vycházce :slight_smile:
5. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, mňam řízky my měli čínu, taky MM vyjel s Kajkou na procházku a já kuchtila.
Zatím plně kojím, ani čajíky nedáváme, tak su zvědavá co bude říkat na nové chutě. Máš nějakou knížku s recepty nebo vaříš od oka :slight_smile: já su tímhle nepolíbená a si zkusím vařit, máme namraženou zeleninku a něco ještě je i v zemi, ale taky budu kupovat, tak snad jí to pojede všechno.
Snad nám to krásné počasí vydrží, dnes bylo fakt supr. Hezkou noc.
5. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době vás opět zdravím :wink:
Svatbu máme teda už za sebou, bylo to krásné! Všichni si to užívali, byla super zábava. Akorát si teď zvykám na nové jméno a podpis. Manžel (na to oslovení si musím taky zvyknout :grinning: ) mi už od soboty vykládá, jak jsem byla krásná, že to bylo moc pěkné, akorát to hrozně rychle uteklo :frowning2:
Máme doma pěkný neořádek, tak s tím jdu už konečně něco udělat. Tak zatím papa
8. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesulkooo gratulujemeeee, hlavně, že jste si to vy krásně užili. A co Terezka byla jako princezna? Hod pak do albíčka fotky, ať se pokocháme :wink: A jak byla svatba veliká? A jak dlouho jste vydrželi pařit? :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven díky moc :wink: Svatba byla docela malá, napřed jsme teda chtěli jen se svědkama a rodičema, ale nakonec to skončilo na 20 lidech, ale i tak to docela šlo. Terezka s náma byla jen na obřad a focení, byla z toho všeho taková rozpačitá, protože všude kolem bylo hodně cizích lidí a všichni ji obletovali. Ráno se mnou jela v autě a vůbec mě nepoznávala, normálně se se mnou ani nechtěla bavit, prostě jak cizí člověk. A až při obřadu, když seděla vedle mě, tak se nahnula a vykříkla MAMÍ???? Normálně mě až tam poznala a pak si nás oba prohlížela, když oddávající mluvila, tak jsme jen slyšeli mamííí, tatííí, babííí, no prostě jsme byli všichni mrtví smíchy. Hostina byla super, ženich dokonce tančil na stole a to je jinak hodně stydlivý chlap...No ale už kolem 1 jsme byli v posteli a hned vytuhli, bylo to celé náročné. Fotky mám na beremku, tak jestli chceš, tak mrkni :wink:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=216489&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mesulko máte moc hezké fotečky, bylas kráásná nevěsta a s MM vám to mooc sluší.
Hi, tak Terezka tě nepoznávala, to mohlo být zajímavé, si myslela, že sedí vedle princezny :grinning: nám taky počasí vyšlo krásně - taky ráno pršelo a až sme vyšli z kostela tak bylo kráásně sluníčkově - tak nám napršelo štěstí, jak se říká :wink:
9. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rené - nebyla si na pokoji s maminkou, co se jí narodila Adélka (taky 13.4?) sme se dneska potkaly na ultrazvuku v kyjově, my byly s ledninama a ťuk ťuk, vše je v pořádku :wink:
10. říj 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek