• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Ahoj Cori,jo byla jsem s ní na pokoji,jsme ted moc dobré kámošky :slight_smile: to půju i já s malů na ty ledviny?zatím my nic nedošlo nebo Karolínka byla nemocná?no uvidíme jestli něco přijde,Manža zase dopadl špatně z výsledků krve mu dnes volali z nemocnice že má pozitivní test na boreliozu tak přece ta mrcha,bude asi muset jít ležet do nemocnice na přeléčení je blbé že se to zjistí,až tak pozdě :frowning2:
10. říj 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to ne nepříjemné, potvora, že se tak drží :frowning2:
jinak to je fajn, že jste dobré kámošky - ste se poznaly až v porodnici? nebo už ste se znaly dřív?
ne na ledvinky nemusíte, my měly při narození jednu menší, tak jsme šly na překontrolování, jestli se to zlepšilo.
Taťka taky měl boleriozu a měl několik antibiotik a teď má prý z toho špatný jaterní testy, chmm je to prevít, jedno blbé klíště a následky na jak dlouho, ale jinak se MM cítí dobře?
10. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
známe se až z porodnice :slight_smile: to je dobře,že jste dopadli dobře na tom vyšetření aspon tam zase nemusíte jít,že jo?no já jsem zvědavá jestli si ho tam nechají nebo se bude léčit doma uvidíme.jinak se docela cítí líp před tím to bylo horší měl teploty a celý do rána spocený jak myš :frowning2: nejhorší je že ho měsíc a půl na nic neléčili nevěděli mu co je až ted z krve teda zjistili,že je to opravdu klíště,snad to vše dobře dopadne s tímto není si radno zahrávat borelioza je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale beru to pozitivně,jak říkáš jedno blbé klíště a neštěstí je na světě,uvidíme co mu řekne doktor v nemocnici.Malů jsem okoupala a už i spí od 19.15 až do rána :slight_smile: spinkala i když byla malinká málo se my budívala do rána.Tak si užij zbytek večera :slight_smile:
10. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak nám konečně po dlouhé době vysvitlo sluníčko už po ránu, tak snad to vydrží. Na víkend jedeme k tchánovcům, tak snad si i odpočinem :sweat_smile:
Dneska jdeme na rehabilitace s malou, tož su zvědavá, co se dozvíme.
Rene už jste byly na půlroční prohlídce? Kolik vážíte a měříte? My 67 cm a 7,82 kg

A jak se máte všichni?
Krásná den všem :dizzy_face:
17. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cori,nestíhám jsem na malů sama manžel je v nemocnici potvrdili mu tu boreliozu :frowning2: tak musí být na kapačkách nic se nedá dělat musí se pořádně vyléčit :unamused: malá se mě ted snaží usnout,tak uvidím jak byl doma tak my moc pomohl ale ted to jde pěkně vydět jak my moc chybí ještě tam asi bude ještě celý příští týden snad tam nebude dél!!jinak jsme byly na půl roční prohlídce tak malá má 66cm a 8200g skoro stejně jak vy :slight_smile: nějak to zvládám dá se to ale ta druhá polovička moc chybí věříš?ještě,že mám poblíž mamku když něco potřebuji zařídit tak malů pohlídá :slight_smile: to počasí se dá,ale ten větr je protivný,že jo má se ochladit,fusak už my došel tak je to na pohodu koupila jsem od toho emitexu je bezvadný!tak se zatím měj a užívejte sluníčka :wink:
17. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jujda, tak ať už se to MM pořádně doléčí, teda to je patálie, ty klíšťata sou fakt potvory. Věřím, že to není jednoduché být na to sama, ale určitě se brzo vrátí. Taky se dycky těším, až se MM vrátí z práce :sweat_smile: a když odjel na víkend, tak sem taky byla furt u našich.
Jů, míry máme podobné :wink: Nelinka je šikulka. Rene drž se, a posíláme hodně síli MM ať se za váma brzo vrátí zdraví :wink:
17. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky, jak se máte? Nikde nikdo :frowning2: :confused: :sweat_smile:
24. říj 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
náhodou jsem nakoukla a vidím, že se to tu chvíli i pěkně rozjelo, ale teď už zase nic moc :frowning2: .
Jak se mají miminka a maminky v Hodoníně?
Chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás chodíte na plavání v Hodoníně?
28. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tumkal :slight_smile:
my právě začly chodit do rehabilitačních vaniček - zatím se to Káji moc nelíbilo, tak uvidíme
v půlce listopadu začneme chodit na kurz do krytého bazénu - tak uvidíme.
Vy taky chodíte, nebo se chystáte?
Dneska to tu pěkně fičí, prej má přijít vichřice, tak snad nic neponičí :fearful:

A jak se daří vám?
29. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: tak už jsem konečně tuuuuu.čekala jsem,až mi zapojí internet.už jsem přestěhovaná,mám tu krásný bordýlek....ale jsem ve svém :grinning: ale byl to děs!!!!!fakt radši vyhořet,než se stěhovat :grinning: jak se máte?
5. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky luccatko, jsem si říkala, kde jsi... tak už jste ve svémm, tak to gratuluju. Vlastní bydleníčko se dobře zabydluje :wink:
Já teď ležím v horečkách, tak si ani toho hezkého počasí tam venku moc neužívám :angry:
6. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..muzu se k vam pridat??bydlim v Moravskem Pisku mam synka 10 mes. :grinning:
6. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky vidim ze tady to moc nejede :frowning2: jinde toho nakecaj
7. lis 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Adelinka, vítá tě mezi náma :wink: no jo, snad se to zase rozjede, přece nás tu musí být víc z Hodonínska, ale nějak se holky nepřidávají :pensive:
adelinko a tvůj synek se jmenuje Petrik? nebo mu tak říkáte? napiš nám něco víc o sobě :wink:
No já vyfásla antibiotika - mám zánět prsu, chjoo, no snad to brzo přejde...
7. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás sů teď hody, tak si je ani neužijem :rolling_eyes:
a jak si užíváte vy posledních krásných sluníčkových dnů?
7. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já furt makám :grinning: v práci i doma....coriven:já jsem před 14dny vyfasovala chřipku,to je tím počasíčkem...chvílu teplo...pak zase zima...ted jsem o víkendu malovala a tento víkend trávím v práci,takže sluníčko vidím tak z okna :sweat_smile: vítám adelinku :grinning:
7. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je toho asi úplně všude dosti :confounded: (těch nemocí) a jaké barvičky do bytečku volíte? Já mám ráda zelenou a oranžovou, taky to tak u nás vypadá :grinning: , kdyby koupelna od původních majitelů nebyla do modra, tak je tu asi všechno zelenooranžové :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven..ja nevim co bych napsala..mam syna Petříka narozeneho na silvestra.Moravsky pisek je adresa meho bydliste.nikoho tady neznam a pekne se tady nudim..manzel jezdi kamionem a tak jsem porad sama doma.
rada bych tady s nekym trajdala s kocarem..kde ty bydlis??
ted jsou hody v kyjove ne?? tak valim spat :pensive: :pensive: :pensive:
7. lis 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já jsem ze Strážnice, takže v podstatě kousek :wink: , ty ses do MP provdala? Je to blbý, jak tam člověk nikoho nezná a Písek je docela malý. Kukla sem do albíka, kam jste jezdili do vaniček do UH? i na plavání někam jezdíte?
8. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..jo provdala ale nesnasim to tady a taky tchyni nemam rada :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jezdivam pres straznici pro manzu do hodonina do prace..
jezdila jsem do UH do vanicek ale co uz neni OP tak ani vanicky nejsou..do bazenu s petkou nechodim..jsem jak dyna..az zhubnu..ale v lete se rochnil v bazene doma..
8. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je OP? a odkud původně jsi? Je fakt, že v MP nic není, teda nevím, jen tama občas projíždíme :sweat_smile:
8. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
OP je op prostejov tam se silo..kalhoty a rifle..
jinak ja pochazim z modre u velehradu
8. lis 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Modré tam je ten Archeoskanzen, že? Ten je hezký :wink: , švagr si plánují příští rok svatbu na Velehradě :dizzy_face:
8. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela svatbu na tom skanzene v tom malem kosteliku..je to tam moc pekne
8. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé no to jéé, tam se nám to taky líbilo, ale to už jsme byli svoji, když jsme tam byli :sweat_smile: moc hezky to tam udělali :wink:
8. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo..ja jsem to tam chtela je to tam krasne..romantika hadra :grinning:
8. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jak se vede na hodonínsku? POčasí nic moc, dneska pěkná kosa :angry: mně už je líp a jak se vede vám?
Co myslíte, přijede zítra Martin na bílém koni? :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven:tak s těma barvama ses trefila :grinning: obývák mám do oranžova a ložnici zelenou,ale jednu stěnu červenou.a koupelnu taky do modra :grinning:
19. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí - dobrá volba :wink: , zelená uklidnuje a oranžová aktivizuje :sweat_smile: , my máme obývák oranžový (štuk na stěně) a zelenou sedačku a pracovnu - zelené stěny a oranžový koberec, takže spíš uklidnující pracovnu :sweat_smile:
A jak jinak?
20. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nic moc.....víkend v práci :confounded: mám nějaké problémy s matčiným přítelem,ale to napíšu večer,ted utěkám pracovat......zatím čau :grinning:
21. lis 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek