• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Jujda Luci, copak se děje :confused: a pracovní víkendy vrr to není nic moc :unamused: Já dneska byla s malou na rehabce a na menším nákupu, teda venku, ale kosa hnusná :rolling_eyes: už se asi neoteplí, co?
21. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky...vůbec se sem nemůžu dostat,sakva :unamused: odstěhovala jsem se od tý matky a mám samozdřejmě od ní klíč..je to můj domov stále,že jo.No a matčin přítel mi řekl,že si nepřeje,aby jsme tam chodili jen tak a at mu vždycky zavolám,až tam půjdem,dobrý co?chytla jsem takového rapla.... :sweat_smile: ale seděli jsme se známýma,tak jsem se tam nechtěla hádat...kopla jsem dva panáky a šla to zaspat....už jsme si moc nesedli,když si začal s mamkou,ale je to její živét...promluvila jsem o tom s mamkou a ta samozdřejmě ho poslala někam,ale já jsem ho málem trefila,fakt...on moc dobře věděl,proč to vytáhl ve společnosti,věděl,že já problémy před druhýma neřeším....ale ted mám jiný-lepší starosti :grinning: začínám brát antikoncepci-na měsíc a 13.ledna bych měla jít na transfér vajíček...tak jen budu doufat,že tentokrát to miminko s námi zůstane :slight_smile: a co vy děláte?tady nám to nějak upadá,co? :sweat_smile: budem se muset polepšit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccatko: AHoj, my mame taky klice od vsech osurozencu, rodicu i prarodicu, ale nikdy bych tam nesla neohlasena.. Prijde mi dost nevhodne a jako narusovani soukromi - vzij se do nich.. Neni to kritika, jen jiny pohled na vec... :wink: A at ti to 13.ledna dobre dopadne - budu na tebe myslet - ja jdu na hysteroskopii... :wink:
3. pro 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven: AHoj, mozna se potkavame - jsem taky ze STraznice..:O)
3. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem na vás zase po delší době narazila, jak se vede?
3. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni:já tam nechodím neohlášená,zavolám mamce,jestli je doma...ale on chtěl,abych volala jemu,že mamka mu neříká,kdy přijdem.nešla bych tam jen tak.a já nevidím důvod,abych volala někomu cizímu,když chci jít domů :confounded: taky jsem byla na hysteroskopii a bylo to naštěstí v pohodě :grinning: ahoj helisku a co ty?
3. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si myslela, že si tu už píšu sama pro sebe a chvilku tu nejsem a ejhle už je nás tu zase víc :sweat_smile:
holky držím Vám pěsti ať Vám to všechno dobře dopadne :wink:
zdenalicka - vítám tě mezi náma a jak sem kukla do tvého albíčka, tak ju potkáváme, sice ne tak často (já musím být po setmění doma :sweat_smile: ), ale bydlíme i kousek od sebe :wink:, jsem ráda, že je tu i někdo ze Strážnice
7. pro 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký začátek týdne - holky, už pečete? :dizzy_face:
8. pro 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :grinning: já už pomalu peču....ale máme ted v práci menší trable,tak jsem tam furt :frowning2: šéf kočí a budeme mít nového,ještě že si nás nechá :slight_smile:
8. pro 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte teda předvánoční dáreček, ale pokud to bude změna k lepšímu :wink: , tak to nevadí, že :sweat_smile:
já ještě nepeču, nějak nestíhačka :unamused: , ale tak to bude asi furt :sweat_smile:
KOlik druhů pekáváš luccatko? My s mamkou dycky dělaly kopy, ale letos budu ráda, když stihnu tak 3 druhy :sweat_smile:
8. pro 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím,zatím mám dva :slight_smile: ale ještě aspon tři,s mamkou jsem taky dělávala vícale jsme jen dva a kdo by to pak jedl :grinning:
9. pro 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Ja mam napeceno zatim sest druhu, zitra budu pect jeste dva a pak nazdar..:o) Pred Vanocemi udelam Rafaelo a burizonove hrudky a je hotovo... Vsechno delam ale jen z polovicni davky. Jen marokanky z cele, to by mi nebylo nikdy odpusteno..:o)

coriven: Fakt se potkavame? Ja vubec nemam prehled... Ale mozna ze jo, delam v decaku...
10. pro 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven: A nebydlime my uplne vedle sebe, pani ucitelko??? :grinning:
10. pro 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face:
zdenalilicka - myslím, že jo :sweat_smile: a jak se Ti pracuje v DD? Doufám, že mě ty kvítka moc nepomlouvaly :sweat_smile: a ty si rodilá strážničanka?
teda holky, já nemám napečné ještě nic a co péct budu, tak ze 2 dávek - aj pro mamku, takže se asi upeču :sweat_smile:
10. pro 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee, oni te mely radi!!! A MArek Miklik te i miloval... Nez jsi mela Karolinku... :angry: :grinning: Pracuje se mi tam dobre, je to fajn zamestnani... Nekdy o nerviky, pravda, ale vetsinou odchazim spokojena... Za chvili jdu zas... Bydlis na Ulehlove, ne?
10. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bydlím taky na Úlehlově :wink: , takže skoro sousedky :sweat_smile:
to věřím, že to je občas o nervíky :wink:, pořád se děje něco nového, Marek je moc fajn a snad až puberta s ním domlátí tak zase bude úplně fajn :sweat_smile:
Hezký den a pozdravuj tu bandu :wink:
10. pro 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cori: Marek je ted v DPL Velka Bites - je nesnesitelny... Ma velke poruchy chovani... POzdravy vyridim... Myslim, ze jsme uplne spusedky - bydlime vedle v dome... ;o)
10. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni IP
mnam marokánky mám taky ráda, ale nerada je dělám :sweat_smile: ,
teda ale máme ted tady krásné počasí, snad to nějaký čas vydrží :wink:
10. pro 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všichni jsme asi zaneprázdnění vánočními přípravami, když tu nikde nikdno :unamused:

Tak Vám jdu popřát krásné a kouzelné Vánoce, plné splněných přání, pohody a klidu, strávené s vašimi nejbližšími :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nezlobte se, že Vám sem nakukuju, ale mám na Vás prosbu. Nemáte nějaký dobrý tip na nákup těhotenského oblečení v okrese Hodonín či Břeclav? Kam jste jezdily nakupovat těhu oblečení? Předem děkuji za odpověď.
2. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blani, tak na hodonínsku je to docela špatné :sweat_smile: , já nakupovavala v Brně v Olympii v HaMku :sweat_smile:
3. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coriven, díky :slight_smile:
7. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: jak se máte?přeji vám vše nej,nej,nej do nového roku :grinning: :sunglasses: :grinning: 13.1.jdu na TO.....tak držte palce,at to vyjde :slight_smile: zatím pa
7. led 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
blani není zač :wink:
Luci, joj to je za chvilku, to víš že budem držet pěstičky a jak tam dlouho pobudeš?
Jak jste oslavily Silvestra? :grinning:
7. led 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je rychlovka....zavedou miminka a za půl hodky jdu domů....je to jako prohlídka na gyndě :sweat_smile: :grinning: silvestr fajn,byla jsem se znamíma v jedné hospůdce,o půlnoci jsme šli na ohnostroj...úžasný...pak jsem ještě chvíli poseděla a jela domů.Můj byl v práci,takže u ohnostroje mi pomalu ukápla slzička,ale vynahradili jsme si to další den :grinning: a co ty ? :slight_smile:
9. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je rychlé, tak to přeji, aby se dobře uchytily :wink: a máš pak neschopenku nebo rovnou do práce?
my byly s Kájou na Silvestra nemocné, ale přišli známí k nám, tak jsme besedovali v poklidu :sweat_smile:
9. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte o nějaké dobré nekuřácké restauraci, kam by se dalo jít i s dětmi - v Hodoníně?
Díky za tipy.
13. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu jště do práce,vzal nás nový šéf,tak ho nechci zbytečně dráždit :grinning: a taky mi přidal pěkné peníze,tak i kdybych byla tehu,musím vydržet aspon 3měsíce kvůli mateřské.....ale dělám provozní,tak to bude v pohodě :grinning: v hodoníně vím jedině o krystalu,mají tam nekuřácký salonek
14. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven,a na meste nejde jit do pandy?tam vyborne vari,s kourenim nevim,my jsme tam s malou dvakrat byli (kdyz jeste nebyla druha) a nevzpominam si.ted uz bydlime v kyjove.
17. led 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy, tak prej je tam nějaká dobrá pizzerie za spořkou, s nekouřením, tak to je fajn... pizzu si zase jednou ráda dám :sweat_smile:
Tak hezký začátek týdne pracantům...
a Lucci dej vědět, jestli se zadařilo :dizzy_face:
18. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek