• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
jo tam je pizzerie,ale tam se taky kouří,ale mají to rozdělený na kuřácké a nekuřácké,je to tam docela dobrý.párkrát jsme tam byli,když tam dělal kámoš.já se toho testu snad nedočkám..... :grinning: ještě osm dní,normálně to uteče,ale jak na něco čekáš,tak se to vleče jak smráááádek :grinning:
20. led 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven: podívej se na stránky té pizzerie-www.pizzacasamia.cz
20. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za odkaz :wink:
Držím pěsti, ať testík dobře dopadne :dizzy_face: a je fakt, že jak člověk chce, aby to rychle uteklo, tak se to vleče a vleče :confounded:
20. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven díky :grinning: já stejně ani po testu nebudu klidnější....až po utz....víme z minula :frowning2: a co malá?
21. led 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jj a ultrazvuk Ti budou dělat kdy?
Malá zase řádí, přemýšlím jestli se nám chce ven :sweat_smile: , ale stejně dřív či později budem muset... Tak snad bude dneska zase tak hezky jako včera, ale ten vítr by být nemusel. Je to příjemné oteplení, ale snad ještě sníh chvíli bude.
21. led 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám to počasí nevyšlo,co?teda aspon tady leje jako z konve.nejdřív musím počkat na ten test a pak ještě 14dní :angry: :angry: :angry: čekat na utz.je to na dlouho sakva :unamused:
21. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak se držíte, co chřipka - minula Vás?
Lucii tak co? Už víš víc - vyšlo nevyšlo, držím pěsti...
4. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,porad nikdo z Kostic?Nebo Tvrdonice,Tynec?Nekdo s kocarkem :wink:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..ja jsem okr.hodonin..jsem z moravskeho pisku :grinning:
ale tady se moc nemluvi :frowning2:
24. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,můžu se přidat? jsem taky z Hodonína, snaha 2,5 roku, nyní po 1.iui na krev jdu 11.3. a přeju hezký den!!!!
28. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jak se mate???Ja jsem z Veselí nad Moravou...
9. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady Lenka od Hodonina.
17. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. kvě 2009 ve 13:52 • kocurek
Ahoj Holky,s té naší strany je tady nějak mrtvo :frowning2: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja bych se taky pridala...jestli je teda k cemu:slight_smile: Moc hodonacek tu asi nechodi:slight_smile: Ja ted sice ziju v cizine, ale puvodem sem z hodonina a dost casto tam i jezdim. Naposled tu psala rene....kukla sem na fotky a mala je mooc krasna:slight_smile:
7. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pauli,i vy máte pěkné fotky moc času nemám malá mě vytěžuje až do večera pořád chce chodit tak toho času moc není psat ale někdy se chvilka najde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rene, no me maly taky celkem vytezuje cely den, ale tak trikrat denne aspon na tu hodinku si zdrimne, takze trosku casu nastesti je. Ale tak ty uz ma vetsi mimco, i kdyz jen o 4 mesice:slight_smile: Na fotky sem se divala i proto, jestli te treba odnekud z Hodonina neznam, ale teda asi sem te nikdy nevidela:slight_smile: V ktere casi Hodonina vlastne bydlite? Jo a odkdy mala zacla chodit? Muj se ted uz pekne zveda na nohy a ma celkem dobry balanc, ale neprijde mi, ze by se mu jeste chtelo po svych:slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá sama začala chodit asi ve 13měs.už delší dobu chodila za ruku ale sama až ve 13 měs. jsem přesně ze svatobořic-Mistřína přesně z Mistřína máme postavený dům.
11. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mě přes den moc nespí dnes naspala za celý den hodku takže nic moc rostou ji 4 zuby naráz a z toho 2 stoličky :frowning2: je to fakt pěkná zabíračka za celý den mám co dělat z malou to byď ráda že ti přes den chlapeček spí :slight_smile: do rána spí pěkně :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z Mistrina, no proto sem te neznala ani od videni:slight_smile: S tema zubama je to blbe, drzim pesti, at rychle vyrostou a mala lepsi spinka. Ja si radsi ani nepredstavuju, ze maly by spal jen hodinu denne, to bych asi brzo padla unavou:slight_smile: No vidim, ze sem pisem jen my dve, asi jsme jedine z okresu hodonin, co maji male mimca:slight_smile:
11. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj z mistřína :slight_smile: jo díky snasd už to bude lepší s těma zubama horečky naštěstí nemá tak aspoň to.Když byla menší taky spávala ale jak začíná chodit a oběvovat tak to už se ji nechce spat ráda bych si i odpočinula ale nejde to :wink: nic se nedá dělat,každý si to musí projít,ty jsi psala že jsi v zahraničí?a kde jestli se můžü zeptat :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
před chvílí jsem dala malou spat tak to bude spat až do rána tak bude klid :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš si maminy píšou v diskuzy na společný termín tam jsou stejně staré děti
11. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja dala maleho spat az ted:slight_smile: Jeste sme si dali hodinovou prochazku po promenade, tak snad se dostatecne unavil:slight_smile: No doufam, ze az mi zacne chodit, tak porad bude spavat jak ted, tahnout to cely den v kuse by bylo asi narocne:slight_smile: JInak ja ziju v Italii, ted uz je to tretim rokem. Ale do hodonina jezdivam hodne casto, takze mi ani neprijde, ze sem pryc. Jo a ja ty diskuze o spolecnych terminech nejak prosle nemam. ja sem vseobecne moc neprispivam, jen ze sem narazila na hodoninsko, tak sem zkusila:slight_smile: Me tu prave chybi, ze tu nemam zadnou kamaradku-maminku, tak neni s kym probirat a kocarkovat. No a v hodonine vlastne taky nikdo neni krom manzelky meho bratranka, vsechny kamosky jsou jeste mlade:slight_smile: Jak to mate v Mistrine, je tam hodne maminek s malyma detma? A co druhe mimi, planujete treba uz? My o tom uvazovali, ale pristi rok se berem, tak to nechame az po svatbe asi:slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellinka mě usíná sama pěkně nemusíme naštěstí nikde chodit je za celý den nachozená až až pak usne pěkně ale jak kdy,když ji bolí zuby tak usne třeba až kolem9 večer jinak v Mistříně tady je maminek s dětma moc! :slight_smile: takže já si nemůžu stěžovat i stejně staré jak je malá já se poslední dobou taky do diskuzí nezapojuju spíž si je jen pročítám.Když nellinka byla malá tak bylo víc času pořád spinkala.To je blbí že tam nemáš žádnou kamarádku :frowning2: A druhé zatím asi ne malou máme z umělého oplodnění,takže máme za sebou hodně nepříjemné období ale teď z malou krásné je to naše vytoužené sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobrou zrovna jdu do hajan :wink:
11. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,už jsem tu psala kdysi dávno.....jsem z Hodonína :dizzy_face:
je tu ještě některá přímo z Hodoša??? :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lili, já jsem z hodonína.. :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda ahoj kde bydlíš v Hodoníně?? :dizzy_face:
gratuluju k miminku na cestě :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na Havlíčkové a ty?
30. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek