• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
Ahoj Lenka,na těch Hodonínských stránkách se fakt nic neděje.Pořád nahlížím jestli někdo nenapíše.Jsem taky od Hodonína.
2. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda z Brandlovky :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
ja taky patrim do hodoninska primo z hodonina :grinning: ulice stefanikova :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holka, hlásím se taky do hodonínska!! Bydlela jsem 20 v Hodoníně a teď bydlím jen 8km do něj! Bydlím v Dubňanech.
Ale vidím, že se to tu nějak moc nehýbe, tak piště, pište ať je tu co číst!!!!!
Všechny vás zdravím, a doufám že se tu i s nějakou kamoškou z Hodonína potkám, tak zatím papa
11. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ja jsem z moravskeho pisku od hodonina kousek..jezdim tam casto pro manzela dela v SCAD ridice
1. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky jsem přímo z Hodonína, mužu se k vám přidat???
21. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky,
připravujeme cvičení maminek s dětmi.
Pondělí 16h :děti 2 – 4 roky-po telefonické dohodě
Čtvrtek 9h :děti 18- 24měs. (začínáme 19.11.09)

Cvičit se bude v herně MC,(ve TVRDONICICH na staré škole).
Cena 30kč. Piste do IP
11. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj - chtěla jsem se zptat zda nemáte některá tip na dobrého fotografa - chceme nechat vyfotit malého k 1 roku. Nejlépe z Hodonína nebo Kyjova?
27. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
simounah..ja jezdim do dolniho nemci..pani je moc hodna a dea pekne fotky...jukni do meho alba..poslala bych ti treba cislo pokud bys mela zajem :dizzy_face:

teda tady to moc nezije
26. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně jsem našla diskusi na téma Hodonínsko a nic se tu neděje :unamused:
29. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky..no tady se deje uplne prd :unamused:
29. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no toto mneli by sme holky neco ze sebou delat :grinning: takhle zanedbavat hodoninsko :grinning: kdyz tu to moc nezije.....i kdyz si myslim ze tu je hodne lidicek z hodonina a okoli :wink: :slight_smile: :confused:
9. dub 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky si myslim..ale holky sem nechodi ach jo :frowning2:
9. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky a odkud přesně jste? Já z Nového Poddvorova :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ja su z Hodonina..... :wink:
9. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem z moravskeho pisku do hodonina jezdim casto..muj jezdi u csad :dizzy_face:
9. dub 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to sme od sebe vcelku kus :grinning:
10. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
cca 25km..nekdy muzem dat kafco..jak pojedu pro mojeho ale moc to tam neznam jen csad :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Klidně můžem zajít na kafe,taky to tam mco neznám,ale tak od autobusu mě budete navygovat :grinning:
10. dub 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:unamused: ja kafe nepiju :grinning: a caj jenom kdyz su nemocna :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ja piju vodu :sweat_smile: .....no a ted momentalne v dobe krize sme radi, ze nam to vyjde taktak :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :unamused: :pensive: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kaczka ty si hodne mlada maminka :dizzy_face: to si mela jenom 19 kdyz si mela synka :slight_smile:
ja mela 20 skoro 21 (za 2 mesice) kdyz se nam narodila dcera :slight_smile:
a 22 kdyz se nam narodil syn :grinning: to budes taky tak mnet skoro podobne :slight_smile:
sem tam kdyz mame plnou nadrz tak se projizdime po okresech......aby sme si odpocali od detskej mluvy protoze vetsinou hezky zaspinkaji tak jezdime i sem tam pres poddvorov ale vetsinou stary novy je trochu z ruky nebo nei tama kam jet pak nebo se pletu??? nebo ja nevim nechci urazit :slight_smile: a pisek ten je na druhou stranu tam sem asi jeste nebyla :sweat_smile: :confused: neni to okres veseli nad moravou uz???? :confused:
10. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hejdi,jojo měla jse malého v 19 a druhé se narodé v 21...jinak my jsme okres hodonín,ale kousek už je okres břeclav...no a projet se dáme...jsout tam cesty v polích,ale vyasfaltované...jedna vede do Prušánek a druhá kousek před čejkovice
10. dub 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha :grinning: ja nevim manzel to tu pozna ten tu v okrejse zije od narozeni takze ma projezdene ...to jenom ja sem se tu narodila a pak bydlela 19 let v SR a pak sme se prestehovali do hodonina (muj milaašek je z luzic :slight_smile: )...je dosti mozne ze sme tama nekdy jeli kdyz rikas ze tam sou vyasfaltovane cesty vzdyt i z bojanovic zadem je to vyasfaltovane k hovoranum tusim :confused:
10. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak podvorov neznam vubec :grinning:
10. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme pidi vesnička,starý je teda větší
10. dub 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
neznam ani stary :grinning:
10. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda tady to fakt nežije :sweat_smile:
22. dub 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ne nezije ....neni kdo by to tahnul :grinning:
22. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja klidne potahnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ADY TAK TÁHNI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (omluvte caps)
22. dub 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek