• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
no hned se to trochu popotahlo dal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s nama se toho nemusi moc docitavat :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: aspon....mam to v oblibenych a tak mam prehled kdyz nekdo prispeje ale sama prispivat nebudu chce to nejake tema co nas proste bude bavit ....aspon tych par co sem chodi :slight_smile:
22. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi...no tak neco vymysli...aby nas tady par bylo a bylo se o cem bavit :grinning:
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo tak to kdybych vedela......
tak jak se maji vase deti co zatim umi a jakou mate predstavu pro ne treba ci by ste chteli aby chodili do hudebky nebo tanecni nebo neco podobneho..... :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj synacek ja straaaaaaaasne zhnilej...jeste ma plenky a moc nechce mluvit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chtela bych aby byl petan hokejista ale svou vyskou bude spise hrat basket..no je jedno co hlavne ze videla mamince miliony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to my taky skoro nemluvíme,teda mluví asi mandarinsky a plenky též máme,na nočník se vyčůrá,když ho tam posadím,ale enřekne si.
Jinak malý je děsně zručný a taky se pořád vrtí,takže to vidím na taneční a nějakého malého kutila :grinning:
23. dub 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nase deti klara ta je bez plenek od roku a pul ale jenom proto ze musela aby sme tolik penez za plinky nevyhazovali kdyz se narodil maly.....jirinek este plinky ma taky premyslim ze v roku a pul to na den odbourame su zvedava jak mu to pujde .... :grinning: a heky mluvi oba dva jirinek teda ma jeste par svich slov ale pekne se rozmluvil....zatim teda tri slova ve vete pouziva ale rozumim mu klara mluvi hezky cele vety i rozvetvene ale to ma asi po dedeckovi :grinning:
tak my by sme chteli dat klarku na klavir ci se to povede nevim ale furt chce hrat na neco....tak klavir je zaklad s jirinkem nevime je to taky nas horolezec....kdyby se dalo tak je imrvere na vrchu obyvaci steny :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holyk jsou obecně šikovnější a malý má ais i vzor tak mu to dje líp....no já jsme zvědavá co mi an to že vlastně nemluví řekne mudra na dvouleté prohlídce...teda on jako mluví a dost,jako něco ti i vysvětluje,ale vůbec mu nejde rozumět
23. dub 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ma obe deti sikulky...no ja jsem tady porad sama a tak je to asi na malem znat..ale mu vsechno trvalo...ale co sak on se to nauci...deti se nemaji srovnavat..on chce asi svuj cas smradik :grinning:
23. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nám též všechno docela tvralo..no co,než půjde do školy,tak snad už mluvit bude :grinning:
23. dub 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no petan se narodil priduseny pak sel na operaci a byl aj moc velky...chodit je naucil az v roku a pul..
no zhnileeeeeeeeeeeej :grinning:
23. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ym ve 14ti měsících,ale cvičili sjem i vojtovku,idkyž jsem tomu teda moc nedala,protže se srovnávl sám
23. dub 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak deti se srovnavat nemaji......kazde dite je jine i ty nasi brouci sou uplne odlisny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nic si nerob z toho ze vam deti jeste poradne nemluvi......znama co ma dceru tak ta bude mit tri roky v srpnu a co sem ji naposledy slysela mluvit ( tak mesic spatky) tak vedela jenom: toto mama eeee ...... takze kdyz neco chce tak se dorozumi kdyz chce mamku tak se dorozumi a kdyz chce neco vysvetlit tak taky...... :sweat_smile:
kaczka a proc ste cvicili vojtovku..... :confused:
23. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to ym se taky domluvíme a rozumí všem úplně perfektně až žasnu..tuhle sjem mu říkala,ať mi podá ovladač,on normoš šel a podal mi a mamča jen čučela,jak mi rozumí
A malý blbě pásl koníčky,měl slabé bříško a ohýbal se na jednu stranu...ale asis ním an bříško azse cvičit azčnu,ale jen na míči..má ho pořád sot vyboulené,jak ho málo zatahuje
23. dub 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka..no ja taky cvicila vojtovku..a byla na genetice...atd u nas toho bylo vic :confounded:

tak petan taky rozumi ale nechce se mu moc mluvit :sunglasses: ale treba zase ve dvou letech si pusti sam tv s dvd a prepne si pohadku jakou chce..jsem hledela..kde na to dosel :confused:
23. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty děti jsou v tomhle dobrý...vždy tě něčím překvapí :grinning: Malý vždy zapíná televizi když příjdem a vypíná když odcházíme..došel an tom sám od sebe..rpostě vidl,že to děláme tak se to naučil
23. dub 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, rada bych se tady k vam pridala...ve ctvrtek jsem konecne nasla // na testu....asi po 17mesicich snazeni....
24. dub 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
roralenko..vitej :dizzy_face:
no ja jsem byla cely den venku na dni zeme a super pro decka :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a odkud ze vlastne jste????ja jsem ze Bzence....
25. dub 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenka ahoj ba pridej se k nam :grinning: nech se to tu zacne trochu hybat :slight_smile:
ja su narozena v hodonine bydlela jsem na slovensku a po 19 letech sem se vratila spet tam kde sem se narodila cili bydlim v hodonine :grinning:
25. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strážnice :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
razelenko..jew to jsi malej kousek to muzem na kafco..ja jsem z pisku :dizzy_face: i straznice je kousek :dizzy_face:
26. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis co me to napsalo..myslela jsem rozalenko :dizzy_face:
26. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super holky...jinak nejaky ten preklep...v poho....neresim:slight_smile:
andelinka: to to je drsne...ja mam chlapa z kolonky....ale maminu ma v pisku:slight_smile:
jinak holky byla jsem vcera na krev u obvodacky a hcg bylo na 505...doktorka rikala ze je to dobre tak snad bude vsechno ok...
27. dub 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko drzim pesti at se to povede.......a snazilkujete dlouho? :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
27. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snazime se asi 17mesicu....a ted jsem nasla novou praci a tak se to asi tim odreagovanim nejak povedlo...mazec
27. dub 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bomba.... :grinning:
takze to jsi na zacatku ze jo? bude to prosincove mimi nebo novorocni lednove? :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi konec prosince nebo zacatek ledna....jinak u me to vypada tak na 4-5tt
27. dub 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem cekala jirinka v polovici prosince a i teda dockaly jsme se :grinning:
27. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky v patek jdu na tu gyndu ...tak doufam ze to bude vsechno tam jak to ma byt...
27. dub 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..muj by ho mozna znal...ja tady moc lidi neznam :sweat_smile: to pak spolu muzeme kocarkovat :grinning: do bzenca chodime na prochajdu i pesky..jak se jmenuje manzel?
ja jsem mela u petana termin 21.12 a je 31.12.
27. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek