Hodonínsko

Ahoj holky,je to někdo z Hodonína?Ozvěte se,pokecáke.Když to bude snažilka,ještě lepší,bajbaj a pište 🙂
hejdita
22. dub 2010
no hned se to trochu popotahlo dal 😃 :-p s nama se toho nemusi moc docitavat 😃 😃 :-N 😃 aspon....mam to v oblibenych a tak mam prehled kdyz nekdo prispeje ale sama prispivat nebudu chce to nejake tema co nas proste bude bavit ....aspon tych par co sem chodi 🙂
adelinka
22. dub 2010
hejdi...no tak neco vymysli...aby nas tady par bylo a bylo se o cem bavit 😃
hejdita
22. dub 2010
jooooo tak to kdybych vedela......
tak jak se maji vase deti co zatim umi a jakou mate predstavu pro ne treba ci by ste chteli aby chodili do hudebky nebo tanecni nebo neco podobneho..... 🙂
adelinka
22. dub 2010
tak muj synacek ja straaaaaaaasne zhnilej...jeste ma plenky a moc nechce mluvit... 😃 😃 😃 😃 😃 chtela bych aby byl petan hokejista ale svou vyskou bude spise hrat basket..no je jedno co hlavne ze videla mamince miliony 😃 😃 😃 😃
kaczka
23. dub 2010
Jo tak to my taky skoro nemluvíme,teda mluví asi mandarinsky a plenky též máme,na nočník se vyčůrá,když ho tam posadím,ale enřekne si.
Jinak malý je děsně zručný a taky se pořád vrtí,takže to vidím na taneční a nějakého malého kutila 😃
hejdita
23. dub 2010
tak nase deti klara ta je bez plenek od roku a pul ale jenom proto ze musela aby sme tolik penez za plinky nevyhazovali kdyz se narodil maly.....jirinek este plinky ma taky premyslim ze v roku a pul to na den odbourame su zvedava jak mu to pujde .... 😃 a heky mluvi oba dva jirinek teda ma jeste par svich slov ale pekne se rozmluvil....zatim teda tri slova ve vete pouziva ale rozumim mu klara mluvi hezky cele vety i rozvetvene ale to ma asi po dedeckovi 😃
tak my by sme chteli dat klarku na klavir ci se to povede nevim ale furt chce hrat na neco....tak klavir je zaklad s jirinkem nevime je to taky nas horolezec....kdyby se dalo tak je imrvere na vrchu obyvaci steny :-N
kaczka
23. dub 2010
Tak holyk jsou obecně šikovnější a malý má ais i vzor tak mu to dje líp....no já jsme zvědavá co mi an to že vlastně nemluví řekne mudra na dvouleté prohlídce...teda on jako mluví a dost,jako něco ti i vysvětluje,ale vůbec mu nejde rozumět
adelinka
23. dub 2010
tak to ma obe deti sikulky...no ja jsem tady porad sama a tak je to asi na malem znat..ale mu vsechno trvalo...ale co sak on se to nauci...deti se nemaji srovnavat..on chce asi svuj cas smradik 😃
kaczka
23. dub 2010
Jo nám též všechno docela tvralo..no co,než půjde do školy,tak snad už mluvit bude 😃
adelinka
23. dub 2010
no petan se narodil priduseny pak sel na operaci a byl aj moc velky...chodit je naucil az v roku a pul..
no zhnileeeeeeeeeeeej 😃
kaczka
23. dub 2010
No ym ve 14ti měsících,ale cvičili sjem i vojtovku,idkyž jsem tomu teda moc nedala,protže se srovnávl sám
hejdita
23. dub 2010
presne tak deti se srovnavat nemaji......kazde dite je jine i ty nasi brouci sou uplne odlisny :-p
a nic si nerob z toho ze vam deti jeste poradne nemluvi......znama co ma dceru tak ta bude mit tri roky v srpnu a co sem ji naposledy slysela mluvit ( tak mesic spatky) tak vedela jenom: toto mama eeee ...... takze kdyz neco chce tak se dorozumi kdyz chce mamku tak se dorozumi a kdyz chce neco vysvetlit tak taky...... :-N
kaczka a proc ste cvicili vojtovku..... =-)
kaczka
23. dub 2010
Jo to ym se taky domluvíme a rozumí všem úplně perfektně až žasnu..tuhle sjem mu říkala,ať mi podá ovladač,on normoš šel a podal mi a mamča jen čučela,jak mi rozumí
A malý blbě pásl koníčky,měl slabé bříško a ohýbal se na jednu stranu...ale asis ním an bříško azse cvičit azčnu,ale jen na míči..má ho pořád sot vyboulené,jak ho málo zatahuje
adelinka
23. dub 2010
kacka..no ja taky cvicila vojtovku..a byla na genetice...atd u nas toho bylo vic :-S

tak petan taky rozumi ale nechce se mu moc mluvit 😎 ale treba zase ve dvou letech si pusti sam tv s dvd a prepne si pohadku jakou chce..jsem hledela..kde na to dosel =-)
kaczka
23. dub 2010
Jo ty děti jsou v tomhle dobrý...vždy tě něčím překvapí 😃 Malý vždy zapíná televizi když příjdem a vypíná když odcházíme..došel an tom sám od sebe..rpostě vidl,že to děláme tak se to naučil
rozalenka
24. dub 2010
cauko holky, rada bych se tady k vam pridala...ve ctvrtek jsem konecne nasla // na testu....asi po 17mesicich snazeni....
adelinka
24. dub 2010
roralenko..vitej x-)
no ja jsem byla cely den venku na dni zeme a super pro decka x-)
rozalenka
25. dub 2010
holky a odkud ze vlastne jste????ja jsem ze Bzence....
hejdita
25. dub 2010
rozalenka ahoj ba pridej se k nam 😃 nech se to tu zacne trochu hybat 🙂
ja su narozena v hodonine bydlela jsem na slovensku a po 19 letech sem se vratila spet tam kde sem se narodila cili bydlim v hodonine 😃
koubovii
26. dub 2010
Strážnice 🙂
adelinka
26. dub 2010
razelenko..jew to jsi malej kousek to muzem na kafco..ja jsem z pisku x-) i straznice je kousek x-)
adelinka
26. dub 2010
jezis co me to napsalo..myslela jsem rozalenko x-)
rozalenka
27. dub 2010
tak to je super holky...jinak nejaky ten preklep...v poho....neresim🙂
andelinka: to to je drsne...ja mam chlapa z kolonky....ale maminu ma v pisku🙂
jinak holky byla jsem vcera na krev u obvodacky a hcg bylo na 505...doktorka rikala ze je to dobre tak snad bude vsechno ok...
hejdita
27. dub 2010
rozalenko drzim pesti at se to povede.......a snazilkujete dlouho? :-N =-) x-)
rozalenka
27. dub 2010
no snazime se asi 17mesicu....a ted jsem nasla novou praci a tak se to asi tim odreagovanim nejak povedlo...mazec
hejdita
27. dub 2010
tak to je bomba.... 😃
takze to jsi na zacatku ze jo? bude to prosincove mimi nebo novorocni lednove? 🙂
rozalenka
27. dub 2010
no asi konec prosince nebo zacatek ledna....jinak u me to vypada tak na 4-5tt
hejdita
27. dub 2010
ja sem cekala jirinka v polovici prosince a i teda dockaly jsme se 😃
rozalenka
27. dub 2010
no holky v patek jdu na tu gyndu ...tak doufam ze to bude vsechno tam jak to ma byt...
adelinka
27. dub 2010
rozalenko..muj by ho mozna znal...ja tady moc lidi neznam :-N to pak spolu muzeme kocarkovat 😃 do bzenca chodime na prochajdu i pesky..jak se jmenuje manzel?
ja jsem mela u petana termin 21.12 a je 31.12.