• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
muj chlap se jmenuje Martin Vlašic....jo a kocarkovat urcite muzem....velice rada bych te poznala...koneckoncu i ostatni....abych mela s kym tehulit a tak podobne....jo a ke komu chodis????ja do Veselí ke Koenigovi....
27. dub 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me neco rika?kolik ma let?chodil pisku do skole?ja chodim do UH k cervinkovi...to budeme mit skoro stejne stare deti :grinning:
27. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Martin bude mit v srpnu 30...a ty teda pochazis z pisku???
27. dub 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj 35 tak uvidim jestli ho zna ..ted je na cestach pak se zeptam :dizzy_face:
ja jsem z Modre u Velehradu..v pisku jsem privdana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ati ti to dobre dopadne u dr....a pak uz jenom poradny :slight_smile:

:grinning: o kolik jste od svych manzelu pritelu? my sme od sebe o 4 roky a 2 mesice a 13 dni hodiny minuty a vteriny nevim :grinning:
27. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi sme o nejakych 5 roku...na minuty to spocitane fakt nemam :slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem s petrem bez 3 mesicu o sest let :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky jak se mate po ranu????me bylo dnes rano uplne zle...nastesti jeste neblincim...a snad ani nebudu ale fakt dnes to byla krize...holky uz aby byl ten patek..
28. dub 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já sebou ráno sekla.Tkže dnes nic moc :unamused:
28. dub 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka mas nizky tlak? ci proc? ja sem mela u drheho tehotenstvi nizky tlak a tak mi i ostal takze kdyz prijde nejaka zmena pocasi tak su jak prejeta vacem protoze se mi toci hlava jak nepiju kafe tak si ho vetsinou uvarim...ale i tak to nezabira asi se nato vykaslu priste....kdyz mi to nechutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

rozalenka no jo to tedkom tak bude do toho 12tt neni se naco tesit ale kdyz je cloveku trochu spatne tak aspon si aspon poradne uvedomuje ze je tehotnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
28. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajdi,mě bylo včera zle(teda pořád je) tak sjem celý en nic nejedla,co jsem snědla nebo vypila jsem hned vyzvracela,ale nízký tlak to bdue určo též
28. dub 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeej holky nestraste me.....me uz je ted celkem ok....a zvracet sem nezvracela a ani teda nechci....chjo....uz aby v patek rekl doktor ze ma mimi pokojik na spravnem miste...
28. dub 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rozalenko my te nechcem strasit :wink: jenom rikame nase skusenosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ja osobne zanam jednu moooc milou pani a ta mela nevolnosi hned od polodneni az po porod.....ona hned poznala ze je tehotna protoze fakt hned se ji nalili prsa a hned ji bylo blbe....jenom mi je lito ze jim to tolikrat nevyslo uz by meli 6 deti kdyby jim to vyslo jinak maji 2 :pensive: diky Bohu za ty 2
28. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako první těhu bylo v poho,až tohle mi nějak nesvědčí
28. dub 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to mela opacne.....ale taky ty mas prvniho kluka....mne bylo blbe u holcicky a u kluka me bylo dobre az moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,že by to byla holčička?To by semi líbilo
28. dub 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti nezarucim....ja sem ale stysela ze pokud nase mamky meli u kazdeho ditete jineho pohlavi jine priznaky tak to naznacuje i to ze to bude i u nas.....prikald na vysvetlenou....moje mamka mela jine priznaky u brachu a jine u mne a ja to mela taky tak,..... jeste sem slysela ze to se dedi ty priznaky ale to sem jenom slysela :slight_smile: parecek je fajn :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budete si davat rict co nosis v brisku? nebo budete mit prekvapko?
28. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tentokrát budem,u Davídka jsme to nevěděli
28. dub 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem to u petana vedela a ted to chci taky vedet :grinning:
jinak me je zle denne ale u petana to bylo horsi..to jsem zvracela 10x denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no pa pa valim ke kadernici :dizzy_face:
28. dub 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky tak me nebylo az tak tragicky...
jinak moji mamce ani babicce nebylo blbe skoro vubec...takze treba je to dedicne...
28. dub 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale mela sem vyborny obidek....a je mi celkem fajn:slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kdyz se clovek v tehotenstvi napapa tak je dobre ...jenom kdyz ma hlad anebo kdyz je prejezeny je mu blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja sem dnes varila polivku a berovicke kure s novymi brambory...je to labuznicke ...mnamozni a neco jine nez jenom pecene kure.....chlapy si to vzdy pochvalovali :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky otocte nekdo tim kouzelnym prstynkem at uz je ctvrtek vecer.....co??? :wink:
28. dub 2010 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude cobydup...uvidis ted uz je streda po obede to se prehupsne natotata...... :slight_smile: uz se jenom 2x vyspis :grinning:
28. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
su jak maly neckavy fracek ze :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak po ranu....jeste jednou se vyspim a pak uz budu vedet co a jak....jinak dnes jsem si vymyslela v praci zajimavy program...jedu do Brna aby me den hezky utekl....tak snad to bude vsechno ok....tak se tady zatim mejte a ja se pak odpoledne az se vratim zase ukazu....
29. dub 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
stastnou cestu..
zitra se uz se dozvis co a jak ..tak uz se tesim :dizzy_face:
29. dub 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ranni prochazka je za nama ted poobidkujem a jak se brouk vyspi pujdem na slunicko zase :dizzy_face:
rozalenko vidis uz jenom jednou se vyspis :grinning: a dneska ti to utece kdyz jdes do brna i kdy uz tam asi aj si :sweat_smile: hlavne se nam pak ozvy :wink:
a co pak delame ostatni? :confused: :grinning:
29. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek