• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
ljd a vy ještě nemáte žádné dítě,snažíte se o první?
9. črc 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě ne,ale budem se snad snažit na konci léta
9. črc 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím si to tady pročítám a sbírám rady :slight_smile:
9. črc 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo snažíme se o první, v dubnu jsme měli svatbu, takže jsme začali od ledna a doposud se nepovedlo, takže čekáme a tulíme se :grinning: :wink:
A je fakt že tady najdeš hodně dobrých rad a fajn holky :wink:
9. črc 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se vám to už co nejdříve podaří :wink:,hlavně na to nesmíte moc myslet,to pak jak na potvoru nejde.
9. črc 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jenomže ono se to strašně lehce řekne, že na to nemsmíme myslet, taky bych moc chtěla na to nemyslet, ale ono se to hůř realizuje :unamused: a vím, že je to zákon schválnosti, že když to člověk moc chce tak to zrovna nejde :wink:
9. črc 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
psychika je mocná,ale tak určitě to není pravidlo,že když na něco moc myslíš,tak to nejde,u každého je to jinak,že jo?
9. črc 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, lae vím, že konkrétně u mě je psychika mocná zbraň dokáže u mě divy, takže se holt musím nějak odpoutat a nemyslet, ale to určitě půjde...pořád tomu věřím :slight_smile:
9. črc 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně člověk musí věřit :wink: a vy se snažíte půl roku což ještě není tak dlouho,takže není důvod proč nevěřit,že by se to nepovedlo :slight_smile:
9. črc 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky lokki...tak nějak se to snažíme brát... :wink:
9. črc 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Hodonína, mám holčičku, ale zatím je bohužel v nemocnici, moc pospíchala na svět. Ráda s někým pokecám .....tak zatím :slight_smile:
20. črc 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, drž se, vím, je to těžké chodit se na drobečka dívat do inkubátoru (taky jsem si tím prošla, ale my jsme nebyli nedonošení, jen nemocní) ale uteče to, dočkáš se, budete spolu a malá všechno dožene :wink:
23. črc 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena tak držím pěstičky ať jste všichni brzo spolu a všechno dobře dopadne :wink:
23. črc 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,jsem taky z Hodonína :slight_smile:
Leni přesně vím jak se cítíš,náš honzík se taky dral na svět brzo,narodil se v 35tt v Břeclavské porodnici....kde jsi rodila?napiš něco víc...
23. črc 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jo děkuju moc za podporu. Lenička se narodila v 26tt, takže hodně před termínem. Musím ale říct, že to utíká docela rychle, taky se cítím už líp, dřív jsem hodně času probrečela. Ale když vidím malou jak pomalu roste a přibírá, je to super :slight_smile:
23. črc 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vám beruška hodně pospíchla na svět :frowning2: tak držím palečky ať roste a sílí a můžete si ji odvézt domů :slight_smile: asi to ještě chvilku potrvá, ale nejhorší období už určitě máte za sebou :wink:
23. črc 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo děkuju, čekají nás v nemocnici ještě tak dva měsíce :frowning2: , ale zvládnem to, musíme :wink: , no a pak, doufám jen samá radost, hlavně aby sme přibírali, už máme 960g, já vím, že je to drobeček, ale sme vděční za každé gramy :slight_smile:
24. črc 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je moc fajn leni že malá přibýrá, je hlavní, že se má k světu :wink: to určitě zvládnete....a kde jsi rodila :zipper_mouth:
24. črc 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, Lenička to všechno dožene :wink: prní rok je u těchto mrňousků určitě obtížnější a náročnější hlavně pro rodiče, ale pak když je srovnáš s jejich vrstevníky, tak by nikdo nehádal, že to bylo takové pidimiminko :slight_smile:
24. črc 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny, ja jsem taky z hodonina, mala mela predevcirem rok a predstava, ze bych za tri tydny porodila... leni, kde teda lezi? kyjov nebo breclav? ted uz to bude urcite lepsi a lepsi!
24. črc 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš drobeček leží daleko až v Bratislavě :frowning2: když mi začala předčasně odtékat plod.voda, byli sme zrovna na Slovensku, do té doby jsem žádný problém neměla. Starají se tam o ní dobře, jen je to docela daleko. Ale hlavně ať sme zdraví :wink: a všechno zvládnem :grinning:
24. črc 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je opravdu daleko :frowning2: ale na druhou stranu, určitě jsou tam na tak malinká miminka lépe vybavení, než třeba v Kyjově (ale jinak nedám na kyjovské pediatry dopustit, protože malý měl po porodu veliké problémy, strávili jsme tam dost dlouhou dobu, ještě pořád chodíme na kontroly a všichni lékaři jsou tam bezva)

mrkni do albíčka ke kili, taky rodila takhle brzo, dvojčátka, chlapečky, jednoho už má od tří měsíců doma, druhý je ještě v nemocnici (taky v Bratislavě)
25. črc 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak už jsme zase o něco málo těžší 1100 gramů a máme se dobře :wink: . Chtěla bych se zeptat, nechodí některá z Vás k paní doktorce Žídkové, v ulici Kollárova 5 ? Jestli jo, tak dejte vědět. Maličkou jsem si už dvakrát pochovala, měla jsem ji přímo na prsou, nádhera, skvělý, super.... Tak zatím se mějte :wink: .
3. srp 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to jsou bezva zprávy :slight_smile: a věřím tomu, že když sis ji mohla pochovat, byl to ten nejkrásnější pocit na světě :dizzy_face:
6. srp 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou super zprávičky...věřila jsem tomu, že to dopadne dobře...a už to bude jenom lepší :wink: :slight_smile:
6. srp 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja uz sem konecne patrim taky :slight_smile: Takze zdravim vsechny tehulky v hodonine :slight_smile:)
16. srp 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :slight_smile: pockej z male bude jeste jednou cvalda :slight_smile:)
16. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!

Leni, malá už roste jako z vody. A za chvíli s ní budete chodit k doktorce Žídkové. My tam chodíme a jsme spokojení. Je pravda, že já jsem tam jako děcko taky chodila, takže volba byla jasná. Navíc to k ní máme pár kroků.To ty asi ale taky, když se na ni ptáš, co? :wink:
16. srp 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ingrovka - gratuluju!!
16. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, že by se to tu konečně kapku rozjelo? :wink:
16. srp 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek