• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
cauko holky tak Brno jsme zvladli v pohode...a jeste aby dobre dopadlo to zitrejsi rano...jsem objednana hned pred 8 rano....tak na me myslite...pak dam vedet...
29. dub 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dej vedet hned jak to pujde :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....takze: jsem tehule.......5tt a dokonce mi dali uz i prukazku.....ale nemam fotecku....ale snad uz priste mit budu :wink:
30. dub 2010 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko holky tak co jak je dneska????celkem hezky...razite nekam na vylet ci prochazku???
1. kvě 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme byly jenom na prochazce ale sme jacisi nachlazeni tak sme z toho unaveni ....a v noci sme se vratili strasne pozde z prednasky takze asi i to se pridalo....tak mm spi a ja se staram o deti ale z achvili taky uz pujdou spat....nejhorsi je natom to ze az bude mm vyspany tak ja budu znavena a pak ze ja ho nemiluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co je kde jako jsou ????? co to tu je za binec ze se ani neozvete???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak mame udrezt tuto temu nazivu???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdy to je jednom naroazove a pak nic...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning: notak holkyyyy :slight_smile: :grinning: :grinning: pridejte se at nejsme propadle na treti strane :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je pravda nejak vazne rec....tak co holky jak se mate????ja bych mela dnes zacinat 6tt zatim je mi celkem fajn...akorad trochu pobolivaj prsa a porad chodim curat...jinak co se tyka nevolnosti tak jen velice lehke a jen sem tam....a bricho chvilkama ho trochu citim...ale jinak vsechno ok....holky kdyby neco nebylo v poradku tak by me asi bolelo bricho nebo tak ne???kdyz je to vsechno ok tak asi i mimco bude v poradku ze jo???? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
no kdyz sem byla ja tehotna tak me bylo u prvniho spatne z masa a tak z vuni a u druheho mi vsechno vonelo....bolest bricha tak v tom 6tt sem to porad citila tak ze by mela mrcha dorazit...takovy pocit porad.....ja sem sla k doktorovi u prvniho tehotenstvi az mi to po druhe vymeskalo a sem si udelala test :sweat_smile: a to sem byl azaroven prvne u gynekologa....u druheho sem byla hned jak me to vymeskao tak sem jeste tyden cekala a udelala si test a pak sem se objednala a bylo :grinning:
jinak ted se mame naprd deti mam nemocne ani mne neni nejak dobre tak je to nanic jeste to pocasi.....no a kluk ma plnou pusu aftu velikych jako neht na malicku :pensive: u doktorky sme byly ale to mel jeste malicke...on nato trpi od tristvrte roku bobois ted se mu to sem tam vyhodi ale kdyz uz tak poradne :frowning2: ma to z toho z efurt neco ocucava....staci moment a ma neco v puse...uz su z toho vcelku zoufala je mne ho lito....porad ho pozoruju aby neco neolizoval...jemu staci i kdyz venku jenom rukou neco chyti a pak si olizne prst :confounded: proste je nato cittivej....no uz sem si koupila nato ten gel dezinfekcni tak mu budu porad dezinfikovat ruce a budu verit ze i to pomuze k rychlejsimu uzdraveni....ach jo :pensive:
4. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradila bych vykloktat slivovicu...ale to by na maleho asi bylo moc drsne :slight_smile: no jo snad se z toho brzo vsichni dostanete....
5. kvě 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj :grinning: to by bylo drsne :grinning: :grinning: to by se mu kulili ocicka :sweat_smile: uz to ma dobre...uz se mu to hezky hoji.....dekuji za radu rady sou cenne :slight_smile:
a jak se mas? brisko posloucha? neboli? zaludek taky posloucha? a co unava....je ? ci ani ne?
5. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s unavou uz je to trochu lepsi....zaludek zlobi jen kdyz su hladna....jak se najim tak je to celkem ok...jinak je mi celkem fajn....bricho obcas citim jakoby na mrchu....
5. kvě 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se mate?
co noveho?neslo me PC :confounded: asi tyden :angry:
ale co veci jsem podelala :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adelinko
ny se mame...a vy? jak se mate? :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no celkem to jde az na kazdodenni zvraceni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nezavidim...ale brzo to prejde :slight_smile: :wink:
5. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam nove vlasy o 50cm prodlouzene... :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kraaasneee a moc ti to slusiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadas tak na 23 :slight_smile: dlouhe vlasy omladujiii :wink:
5. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jak se mate po ranu????hej me je dneska celkem fest blbe....sedim tu v praci a su rada ze su rada...fakt hnus!!!!nastesti neblinkam....ani nechci....
jinak andelinko vlasy jsou super....jo a muj chlap te nezna ani toho tvyho chlapa....a co tvuj chlap zna toho myho????a kde vubec v Pisku byvate????holky kdyby ste meli nekdo cestu do Kyjova tak se zastavte....za mnou v praci- lidova jizba- ck regio naproti muzea....zatim cauko
6. kvě 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rozalenko tak brzo v praci??? no sak ono se to zmeni pak budes pracovat celej den :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neee preju aby to rychle uteklo a byla si doma a odpocivala protoze si pak po porodu moc casu na sebe clovek nenajde...ja s em vzdy uklizela jak bylo casu .....
a kdy jdete do poradny???? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako myslis na kontrolu ke gyndari????tam jdu 21.5....asi se do te doby tady zblaznim....chjooooonemuzu jit zatim marodit....bo su v praci oficialne asi druhy tyden a neoficialne me utika treti mesic...posledni mesic zkusebky....no ale nejak si nedokazu predstavit ze jdu za sefem a reknu mu ze su v tom....me roztrhne jak hada...
6. kvě 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dekuji za pochvalu no ja porad rikam ze vypadam na 23 a ne 29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

rozalenko..no ja jdu 17 na NT a 18 na gyndu..

jinak me po ranu je desne no i cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes: zhubla jsem 2,5 tak jen tak dale u petan jsem mela dole v 5 mesici 7kilo :grinning:

no nezna vas..ale to je fuk..kafco dame i tak mame to kousek :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko tak mu nic nerikej pokud to jde...at ti prodlouzi smlouvu nebo tak neco bude to lepsi :wink: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co lednice neotvirate ji z nadechem :grinning: a nejlepe ze zacpatym nosem kdyby nahodou??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj i odpodkovy kos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..no muj ho zna od videni prej si ted vzpomel a zna jeho tatku....jinak ja bydlim za kostelem smer UH.Ostroh v zatacce :grinning:
6. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: kdepak je asi kaczka...snad se ji nic nestalo kdyz psala ze odpadla :confused: .... tak jakpak se dneska holky mate?
ja budu pect mini dortiky :slight_smile: su zvedava jak mi to pujde a kolik mi jich vyjde :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no dneska to jde
jake dorticky???
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,nene neodpadla jsme...jen zase tak moc netíhám net a všechny diskuze :wink:

Adelinka,kde vlastně plánuješ rodit?
7. kvě 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek