• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
no nevim..petana jsem rodila v UH a moc spokojena jsem nebyla...no jo co bych chtela na silvestra :grinning: ...Zlin nebo UH jeste nevim :confounded:
7. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš to do Zlína daleko?abys to sithla :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prvni jsem rodila 16hodin tak to snad stihnu :grinning:
7. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka ...neodpadla aha som si asi spatne precitala...takze ked si sebou sekla ci ako tak to bolo co? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jsme odpadla,ale myslím,že teď už jsme neodpadla,že jen nemám náladu :wink:
7. kvě 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,ale druhé je rychlejší :wink:
7. kvě 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave myslela vtedy ne ted :grinning: ja taky nemam nekdy naladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tehdá jsem omdlela,teď už si dávám bacha,pořád se bojím
7. kvě 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky uz jsem zase tu...jo jak se tu bavite kde rodit....Andy proc se chystas do hradaku nebo Zlina proc ne Kyjov???i kdyz obcas nekdo na Kyjov nadava tak ja nejak na nej nedam dopustit....proste jsem tu jako doma a znam tak nejak ty lidi....takze doufam ze i porod tu zvladnu.....
7. kvě 2010 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu rodit jako u malého v Břeclavi..mám to taky nejblíž
7. kvě 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja s breclavi byla spokojena takze kdybych nahodou byla zase v tom :grinning: tak je breclav jasna volba :slight_smile: u prvni mne rodila nejaka slovenka a u druheho mne rodila bambasova a ta byla super prvni byl sekci a druhej sem zvladla prirozene :slight_smile: bambas byl na sestinedeli ten mne obvinil ze necvicim a pritom ja poctive cvicila tak se mne spolubydla vysmala ze cvicim poctive ze mne nadal a ze ona necvici a nic ji nerekl :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEjdi jo bambas je debil...o vím tak u porodu maminkám i nadává..mě tuším rodial Straková,taková hubená blondýna
7. kvě 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz a za ten Kyjov su tu asi sama...
7. kvě 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Kyjov daleko a taky má známá dělala vrchní sestru v Bv na porodní a gyndě a teď dělá audity atd,takže ej vlastně and nima,takže jsem ji měla u porodu a supr,vůbec jsem se neptala co do ěm pichají,protože jsem jí věřila,tak snad to stihne i tentokrát
7. kvě 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam zase kamosku nebo spis znamou porodni asistentku v Kyjove:slight_smile:tak doufam ze to bude vsechno ok... :slight_smile: holky prej na nevolnosti pomahaji rajcata...co vy na to???
7. kvě 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..aha me kyjov ani nenapadl..ja jsem chodila do UH do predporodniho kurzu a tak jsem sla tam...no uvidim jeste..

kaczka..no prvni 16 tak druhe do hodky nebude...do ZLINA to mam cca 45 min

ted jsem dojela z mesta..petanek ma nove botky na ven a ja si po ceste koupila meloun...uz jsem sezrala asi 3 kila...no sak ale kuwa za 5 kilo 200..ale je super z jordanska..minule jsem koupila v bille a musela ho vyhodit jak byl hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja slysela ze citonova voda pomaha :grinning:

dneska jsem dostala od milacka ke dni matek orchidej :dizzy_face:
7. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak co jakpak se mate temer po vikendu..???
9. kvě 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: dneska mi zemrel dedo tak je to smutny zaver vikendu.... :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
ale zivot jde dal a cas vsechno vyleci ....a co vy jak se mate????
9. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi....tak to je mi moc lito...
jinak jak je me...dneska je to katastrofa....porad jsem sice jeste nezvracela ale cekam to kazdou chvilku a myslim ze by to snad i bylo lepsi....aspon doufam ze by se mi ulevilo....je mi strasne zle....jim jenom piskoty a suche pletynky....pri otevreni lednicky padam pomalu do mdlob....fakt nechutne....
10. kvě 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj s tou lednici to je mazec :grinning: ja sem pomaly do 13tt jedla jenom chleba s maslem a osoleny nic vic sem totiz do sebe nemohla dostat jenom z tohoto mi bylo dobre :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja vubec nevim co mam jest....je mi strasne zle.... :frowning2:
10. kvě 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky kam jste se podeli?????
11. kvě 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no? to by aj mna zaujimalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sme tu jenom 4 tak se to malo toci....jooooooo nevim jak vy ale mam to v oblibenych aby sem videla hned nove prispevky abych neco nepremeskala :grinning:.....
tak co rozalenko jak se vede? uz je to lepsi? i kdyz asi jeste brzo na zlepseni stavu ten prijde az po 12tt nu co uz stejne to clovek nejak precka :grinning:
11. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem se dneska vratila z nemecka byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem s petrem na otocku..no desne ja bych nemohla jezdit kamionem

hejdi..no ja jsem ve 12tt a uz jsem zhubla 3 kila..nemuzu nic jist..tak jsem to mela i u petana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarecek holky,
no jak mi je....vetsinou blbe....at se najim nebo su hladova....nevim citim se porad mizerne....
uz aby byl nejaky ten 12-13tt aby to bylo lepsi.... jinak porad se mi chce spat a su uplne nejaka znechucena...cekam na toho 21.5...su napnuta jak stare gate....doufam ze bude vsechno v poradku....dneska rano me bolelo bricho...ale asi to bylo tim ze se mi chtelo hrozne curat.....bo jak jsem se vycurala tak to za chvilu preslo...hej holky nejraci bych se tady na to vyprdla a flakala se hezky doma....
12. kvě 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem konecne od rana doma..byla jsem u dr..petan je nemocny ma ATB a kapky do nosu a oci..ma uplne zahnisane oci a porad rve...

ale ty desne sceny u dr...jak se v cekarne valel po zemi az me bylo do breku...no des..prej dr.rikala ze je to takove obdobi...no pekne dekuji

rozal...no ja zvracela cele tehu a ted me neni o moc lip...taky ale doufam ze me to prejde
12. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestras....ja si chci uzivat a ne trpet... :wink: ne holky....ale hlavne at je mimo zdrave a at mu nic nechybi....
12. kvě 2010 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si chci aspon jedno uzit ale nevim nevim :grinning:
12. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukám, že se to tu konečně rozjelo :slight_smile:
12. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mary...
tak nam o sobe neco rekni...
jj konecne to tady trosku jede :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek