• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
hezke rano holky,
jak je????me je dneska strasne zle.....ale fakt des....
odkdy jste sly holky na neschopenku????ja su ted uplne nepouzitelna....a to mam jeste neco delat v praci....
jinak mary vitam te tu mezi nama...
13. kvě 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
dobre ranko..no u me moc ne nez jsem stacila dopsat tak jsem se 3x pozvracela..kuwa snad to brzo prejde..

roz..me je taky desne...ja jsem u petana zvracela 10x denne byla jsem uplne mimo...sla jsem marodit cca kolem 4 mesice ted nevim presne ale psala me to obvodacka....
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem na tom zatim porad lip:slight_smile: ale nechci to zakriknout.....snad to preziju:slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
O víkendu jedeme do sklípku kousek od Hodonína a dle počasí má být fakt hnusně a pršet. Máte prosím někdo tip, kam se dá o víkendu zajít s dětmi v případě škaredého počasí? Je tam třeba nějaký krytý bazén i pro děti nebo něco podobného? Pište klidně do IP, ať to tady nazahlcuji.
Moc díky
13. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak po dlouhe dobe se ozyvam cetla sem vas jenom sem nemela chut po tom pohrbu odepisovat :pensive:
ja se mate holky? vidim ze ranni nevolnosti se vas drzi jako ves kozuchu :grinning: ale ono to odezni.....bude lip
tak nekam kam s detma i za destiveho pocasi to asi neporadim ...... :unamused:
14. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky tak co noveho???tady se vubec nic nedeje....ja bych mela byt dneska 7tt+6 takze konec druheho mesice...zitra zacneme treti....juchuuuuu uz se tesim na patek az pujdu k dr...doufam ze bude vsechno ok...a ze uvidim mimisa...a chci fotecku!!!!
15. kvě 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tu jednou byla... mám nový nick.. jsem ze Strážnice, momentálně se snažím o své první miminko :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky jak je po tak hnusnem proprsenem vikendu??? ja uz se nemuzu dockat patku....doufam ze na ko bude vsechno ok....a taky patkem zacne dalsi vikend ze tak kdo by se netesil:slight_smile:
jinak mary vitam te tu u nas...neco nam o sobe napis....kolik ti je a jak dlouho se snazite????
17. kvě 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem vylezla na chvilku z postele uz jsem cela olezena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda nic moc..kasel desny a je me zle...tak jsem musela odvolat dnesni NT i zitrejsi navstevu gyndare :cry:
uz mam dole 5 kilo..to je rychlejsi odtucnovaci kura jak u patana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hejdi..kdyby jen ranni nevolnosti me je zle cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky....jj znam ze je cloveku zle celej den i ja sem si tim prosla....asi 3 tt ale pak uz v pohode....uz jenom prevazne rano po celonocnim hladoveni :grinning:

jak to vypada u vas tam smerem na straznicu???? pry tam mate hooodne vody... :pensive: to doleti i sem urco hodonin je po ceste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky akorad jsem prijela z Holíče....mazec v Hodosi jak je tam ta reka...asi Dyje nebo co to je....(nechci byt za blba ale fakt netusim co to je za reku) tak je to tam uplne rozlete....to je ta podstatna informace:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak abych nedelala plachy...tak prej je to Morava:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Morava :grinning:
cooo ? uz je to rozlite???? do velkeho koryta ci uz je to az do poliiii???? :astonished: to su zvedava jak se dostanou nasi bratri ze slovenska na zkousku hudebni skupiny :unamused: :confused:

a copak si delala v holici??? tam sem chodila do skole :wink: :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak v Holici sem byla jen pracovne na otocku....zavezt nejake prachy....mela jsem s nima prchnout....kurna bych byla bohata vezla jsem pres 6000euro...celkem hezky ranec ne:slight_smile: no jak bych rekla ze koryto uz preteklo....ale pres most je to zatim naprosto v pohode..:slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo ja vezla 150litru.....uuuha...az ted jsem to prepocitala.... ja su kachna ze jsem nekam neodjela:slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde ste????nevite co s aftama????a napuchlyma dasnema???nedela se vam to taky nektere???
18. kvě 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z kontrole a vse je ok..mam ruky a nozicky pekne propinal..
ale teda musim jit na ATB prej je to u me nutne :confounded:
18. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky můžu se přidat??? Nejsem sice z HO ale z Břeclav,tak doufám že to nebude vadit. Máme od listopadu krásnou holčičku. :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terezko samo ze se muzes pridat tu sme take namíííííchane :grinning:

adelinko tak to je dobre ze je vsecho jak ma byt hned je clovek klidnejsi.....

rozalenko tak napuchly dasna sou des byva to v tehotenstvi dej si bacha aby se ti nekazili zuby protoze to je kriticka cast pry jak je to otekle tak to boli a blbe se cisti zubky i mne se tak pokazili ale ja je nemenla natekle nybrz se mne navalovalo z pasty cele tehotenstvi a nejenom z pasty ale jenom predstava kartacku v puse...takze pokud cisteni zubu ti nebude vadit tak si je cisti
jinak urgo na afty sou dobra vec nas malej jak si neco nekde strci do puse zarucene na druhy den ma aft takze my pouzivame toto......jinak myslim ze ty si psala ze slivovicu ale ted v tehu teda ne piiit nybrz kloktat nebo jenom vyplachovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
18. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

vitej terez :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky adel máš stejný termín jak jsem měla já, ale já jsem rodila dřív místo na Kaču na Martina :slight_smile: Dneska jsem sloužila noční Romanka se vyspala ve tři a do pěti si chtěla hrát..... :pensive:
19. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty chodis do prace?
19. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee. To tak říkám když jsem v noci s Romínů hore. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaaaaaaaaaaaaaak :grinning:
19. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Holky prší u vás??? :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky, terez vitam te mezi nama...jinak tady v kyjove neprsi...ale odpoledne prselo....ja dneska v praci nejak nestiham tak se tady objevuju az ted...jo a hejdi...no mam s tim cistenim celkem velky problem...v patek jdu na kontrolu ke gyndari tak se ho zeptam jestli to muze byt z toho a nebo zkusim nekdy zavolat zubarce....co mi na to poradijou....bo e to fakt velice neprijemne....
19. kvě 2010 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cauko po ranu....jak je vam????me je zase zle....nejradeji bych zalezla pod perinu a spala a spala....ale bohuzel zase tvrdnu v praci...ale zitra mam volno a i o vikendu....tak to bude supeeeeeer uz se tesim.
20. kvě 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
z okresu Hodonín už brzy budu. Od minulého týdne sme majitelé domečku v Dambořicích. Můžu se vetřít? :grinning:
20. kvě 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
labell: zdravim te a vitam te mezi nama....aspon nas tu bude vic a rec nebude tolik vaznout....takze jak jste na tom v 18tt???co nevolnosti uz presli nebo ani zadne nebyli??? a odkud vlastne pochazis????a co ze do Damboric????
20. kvě 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko: nevolnosti tentokrát byli a to docela hnusný, to sem v prvním těhu s Amelkou nezažila. Teď už je to pár týdnů dobrý, ale dost se mi točí hlava. To ale nemusí být jen těhotenstvím, říká to hodně lidí že jim je stejně. Asi to počasí.
Já původně pocházím z Rousínova, přivdala sem se do Brna, bydleli sme tady 8 let. Před půl rokem sme začali hledat domek, aby to bylo tak do 40 km od Brna. Tento domek co jsme koupili, nám padl do oka a i cena byla super. Včera sme v Dambořicích byli na úřadě kvůli trvalému pobytu, no ale ještě tam bydlet nebudeme- bohužel. Plánujeme docela velkou rekonstrukci, ale do konce roku bych tam moc chtěla bydlet.
20. kvě 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek