• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahoj labell :grinning: vetrít :grinning: no jasne ze muzes ze se ptas....soukroma diskuse fakt nejsme :wink: koukam ze budete mit doma babinec :slight_smile:
hm domecek tak o tom ze mi zatim muze jenom zdat......i kdyz ja bych chtela domek a malinkou zahradku protoze odtud odkud pochazim ja mame velikou zahradu takze brambory se pestuji tam a co vic.....korenova zelenina je uz levna tak jenom odpocinkovou zahradku bych si prala tak aby tam vesel gril a pratele :slight_smile: to staci :slight_smile:

tak co rozalenko tesis se na zitrek ???? kontrolaaaa .... :dizzy_face: my se taky teisme az nam popovidas jak rostnete :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vitam novou tvar

rozalenko..ja si u petana mohla cistit zuby az tak po obede do te doby zvejka...jinak v momente jak jsem si dala kartacek do puse jsem zvracela a delalo me to jeste vic jak pul roku po porodu hnus...ted nastesti ne
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z pasty me nastesti zle neni....to je v pohode ale boli me ty dasne....no a jo na zitra se moc tesim...ale taky mam trochu strach aby to bylo vsechno v poradku....mam nejakou slabou mykozu nebo nejake takove svinstvo....tak snad se to bude dat nejak resit....chjo....fakt si moc preju aby uz byl zitrek...holky nebojte hned vam budu referovat...ale kdyby to bylo spatny tak dojedte na navstevu do Kromclu...
20. kvě 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za přivítání :wink:
hejdita: jojo budeme mít dvě holčičky. Manžel je šťastnej a já taky i když bych toho chlapečeka brala, ale teď su ráda jak to je. :dizzy_face:
A na zahradě bude jen trampolína ( tu už máme u tchánovců a je docela velká), bazén a posezení. No ono by se tam ani nic jiného nevlezlo. :grinning:
rozalenka: držím pěsti na zítřek.
20. kvě 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem se konečně dostala k pc. Odpoledne sem byla s Romínů ve městě, nastřelit naušničky. Chudina plakala a já jsem to taky nevydržela a taky jsem fňukla :cry: . Sem nějaká velká cíťa :slight_smile: . Ahojky labell
20. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
oooooo tak Romanka uz je nazdobenaaa :dizzy_face: ja sem to taky tezce nesla to nastrelovani nausnicek.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo jak se jedna o nase deti tak je to citliveee nooo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tak je to dobre......vzdyt sou nase a milujeme je :slight_smile: :wink:
21. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo z Romíny je kočka :grinning: Právě usnula a tak sem si mohla sem na chvilku sednout. Počasí je hrozné, chvilku prší a do toho svítí sluníčko. Chtěla bych jít na prochajdu ale bojím se že zmoknem.Zkusim to risknout a pudem před barák, nebo aspoň na dvůr, si sednout pod ořech. :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jdu vas zeny jen pozdravit pac muj stav je porad stejny a uz mam aj strach aby bylo vse ok.....to neustale chrblani
dr.me strasil s tvrdnutim bricha pri kaslani tak snad nic nebude

pekny vikend mazu do postele
21. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, moc se omlouvam ze jsem se neozvala....nejak vubec nebyl cas.na ko vse v poradku merime dva cm a srdicko nam bije....mam i fotecku ale opravdu jsem pres vikend nestihala...tak az v prubehu tydna.o vikendu mela mamka velkou oslavu 50tych narozenin....tak jsme kmitaly a behaly az hruza...aj me v nedelu trochu pobolivalo bricho....snad o bude vsechno v pohode....dneska se jedu zeptat na socialku jak bych to mela s marodenim a jestli by to klaplo tak na to asi kaslu a pujdu marodit...su nejaka uplne bez chuti...
24. kvě 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky kde ste?????
25. kvě 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
ja su doma ale nemi moc casu protoze pecu dort k promoci a pres vykend proste nechodim neb sem s rodinou jedine hned rano kdyz jese MM spi :grinning:
25. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem to dneska rekla konecne v praci....mazec sef to vzal uplne suprove...zacal se strasne smat a jeste mi i pogratuloval...
25. kvě 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..no vidis jak to dobre vzal :dizzy_face:

tak ja valim spat pa pa
25. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky,
to je hrozne ja bych porad jenom spala a spala....jak jste na tom vy ostatni.???
26. kvě 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
holky me je zase tak zle..nemuzu asi posnidat uz aby me to kuwa preslo
chtela jsm jit s petanem na postu a nakoupit ale jsem uplne mimo

ja bych spala ale dite nedovoli :cry:
26. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelinka....tak to ti vubec nezavidim....chjo me uz nevolnosti celkem presly....mam sice takove to nechutenstvi....a na nic nemam chut vsechno mi smrdi...ale neni to az tak hrozne....trochu me tlaci v brise ale to snad k tehuleni patri.ale spat muzu porad.....a jsem strasne rady ze uz mi neni nijak extra zle...
26. kvě 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenka..to se mas..ja u petan skoro cele tehu..tak snad to ted brzo prejde...
hele az budes marodit tak muzem dat kafco?? :dizzy_face: kde ve bzenci bydlis?
26. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelinka: no ja bydlim hned naproti zakladky....jak je tam bazen...semafor nam vede primo domu.jo a nekde sednout urcite muzem....ke kafemu me sice nedonutis ale treba caj nebo neco jineho si dam:slight_smile:
jinak s tema nevolnostma jsem to asi trochu zakrikla....zase to na me nejak zacina dochazet....neni to teda nic extremniho...ale vubec nemam na nic chut....bleee
27. kvě 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam znam jen cukrarnu na namesti kde jsou kolotoce v lete a pak penny a pak tam mam kamosku ale ta bydli hned na zacatku..ale tak cukrarna a latte to neni spatny napad :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo cukrakna zni ok:slight_smile:
27. kvě 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky jak se mame po ranu????me je dneska jaks taks normalne....ale vite co porad mam chut na vajicka a na takove ty vanicky s aspikem....asi su divna... :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi divna ja sem ujizdela aso 3 mesice na rybim salatu :grinning: :grinning: :grinning: muj muz mi nadaval ze z toho nevyzivim dite jak je treba......kdyz to bylo tak dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
28. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rybicky eee...ty nemusim :wink: no asi to ma kazda trochu jinak....ted mam docela chut na pizzu tak si pujdu dat na obed....
28. kvě 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky vy tady zase zadna nejste to je s vama hrozne!!!!!!kde se flakate???
28. kvě 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracujeme :slight_smile: :grinning: :grinning: toto muj vytvor :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi...tak to je ovsem luxusni....i ja chci:slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mazec....
sedim si to takhle v praci v obchode....a v tom kde se vzal tu se vzal...doktor s culike:slight_smile: jo byl to prave ten doktor co jsem u nej prednedavnem byla na pohotovosti jak mi pichl agolutin a ja ted z pomoci jeho injekce cekam mimiska....mazec...no ocividne si me vubec nepamatoval....pravda ma tam tolik pacientek ze mu to asi uz nejak neprijde....:slight_smile:
29. kvě 2010 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

hejdi...no krasny dortik..ja se taky pokousim malemu vzdy k narozkam udelat nebo pro milacka :dizzy_face:

rozalnka...jo uz vim kde bydlis..dneska jsem jela kolem..sak tam je jen jeden semafor :grinning: vas je nen velky domek nebo ten mensi domek v bile barve?
29. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej holky vy ste tak hrozne sikovne....na ty dortiky....to je mazec jak to delate???potrebovala bych udelat pro babicku dort...co Hejdi????samozrejme zaplatim.....myslis ze by jsme se nejak domluvily????andelinka ma krasne pro deticky....to se musi nechat ale babicce k 70 narozeninam neco podobneho jak si delala Hejdi s tema ruzickama.....co?????jinak Andelinko mi bydlime v tom velkem bilem baraku se stribrnu strechu....
30. kvě 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
rozalenko to zvladnes..to slunicko byl muj prvni dortika celkem se povedl :grinning: nejhorsi bylo abych ten marcipan rozvalela :confused:

ahojky

tak ja jsem prave s klukama dorazila ze zoo bylo docela pekne..po ceste domu jsem byla s klukama na pizzu...
tak dobry vylet :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek