• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahojky :slight_smile:
adelinko to ste byly v hodosi ze??? :slight_smile: paradni foto
rozalenko klidne dort udelam neni problem :slight_smile: jenom se musime domluvit asi pres ip by to nebylo od veci :wink: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jenom aby ste vedeli kde sem travila ja tolik casu a ze sem sem nechodila
30. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna co je to za prase?????to asi nebude opravdove nebo jo????a jake houbicky ma pred sebu....:slight_smile:
jo holky byla jsem vcera v Brne a koupila jsem si dvoje tehu gate....to je super uz me to netlaci do briskaaaaaa :grinning: jo a Hejdi urcite se domluvime....babicka ma oslavu az posledniho cervence tak v poho nikam to nespecha....
30. kvě 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hejdi..jj v hodosi..mame to kousek a pro petana to staci.. :dizzy_face:

kuwa petan dneska budik uz v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych spala
31. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky jak je takhle po ranu...???u me nic moc je mi zase nejak divne nemam vubec na nic chut...ani na jidlo ani na zadnou cinnost....nejradeji bych zalezla do postele a chrupkala...
31. kvě 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych zalezla ale ditko me nenecha :confounded:
jinak u ma porad nevolnosti jsou a jak citim nejaky pach tak vzracim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelinko tyo vubec ti nezavidim....kurec me je teda taky blbe ale nastesti nebliju....akorat teda vubec nevim co jist???cim se zivis ty???
31. kvě 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz je me zrovna dobre snim cokoliv :grinning:
ale jak jsem byla nemocna a porad kaslala tak jsem vse zvracel a za tyden jsem snedla pul rohliku a par piskotu..ja vzdycky hubnz kdyz jsem tehu..u petana jsem do 7 mesice mela -7 od puvodni vahy a ted mam -5
31. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyo to na tobe neslo az do 7 mesice nic videt jo????ja jsem ted ve tretim a normalne mam pupek!!!!je fakt ze neblinkam ale jako -7kg se mi zda byt fakt mazec...
31. kvě 2010 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani ted nic nemam...
kukni na foto ze svatby to jsem byla ve 20tt a nikdo to nepoznal :grinning:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=169711&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
no jeste najdu neco jineho tady je vsude kvitko a tak to nejde videt ze nemam bruch ale ja jsem tlusta a tak se to ztratilo :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak vam to sluselo :wink: to je v lednici fotene ??? nebo kde? nedkde u vas tam
31. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dekuji jsi zlata :dizzy_face:
u vody jsou z velehradu tam byla zranice a ty v parku jsou z buchlovic :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....oni sou ty mista nektere v tech parkocu dosti podobne :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj parky jsou podobne vsechny :dizzy_face:

holky nemate nekdo zkusenost jak odhlucnit mistnost?budeme stehovat kuchyn do spodniho patra a ta kuchyn bude vedle tchynine loznice nalepena jednou zdi jinak je to vse u nas..tak bych tu zed potrebovala necim odhlucnit aby nas neposluchala :angry:
31. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak co jak je dneska???ja jsem opet v praci...dopoledne mi docela hezky ubehlo tak ted jeste to odpoledne.....dokonce jsem dneska zacala i znovu trochu jist...vcera mi bylo fakt hnusne...az v 9 vecer jsem dostala chut na bramboraky tak jsme s mojim chlapem delali bramboraky....a on rika...no mame si teda co uzit kdyz budes tak vymyslat:grinning:
1. čer 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
bramboraky tak pozde vecer :confused: ale taky bych si dala

uz jsme s petanem po O delala jsem kur.rizky a brambory...
dneska dojede milacek a tak se snad bude delat na spodni kuchyni bude mit asi 6 dnu volna :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelinko: to vis...kdyz jsem nemela cely den absolutne na nic chut tak pak vecer mi to bylo celkem jedno kolik je hodin...hlavne ze se dostavila chut alespon na neco.... :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ale bramboraky ja uz bych se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kor kdyz cely den nejim..minule jsem se zbudila aj v noci a musela jit zvracet..no hnus a porad me to nejak neprechazi..to bude kuwa jak u petana az do konce :confused: :frowning2:
2. čer 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyo nestras andel... snad to musi prejit ne????ja doufam ze i u me to prejde za nejakych 14dnu a bude mi ok....jo a k tem bramborakom....proste prisla chut.... :wink:
2. čer 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me to preslo u petan cca 8 mesic..taky doufam ze to ted bude jine :grinning:
2. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nestras....doufam ze uz to bude jen lepsi a lepsi teda co se chute tyce a stavu meho zaludku :slight_smile: jinak holky mam dalsi problem....strasne me svedi bradavky a loupou se mi..... :confounded: co s tim????ja su hrozna furt mam nejake problemy ze.... :sweat_smile:
3. čer 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem byla od rana pryc..byla jsem u kamosky a pak s ni na obidku a pak na vlasky..konecne trosku klidu bez petana..uz jsem to potrebovala :dizzy_face:

no a dojedu dom a vsude bordel ani nestacil ustlat o kuchyni nemluvim..no jdu teda makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

rozal..zkus si koupit bepanthen..je to na bradavky i po porodu a na prdelku miminka
3. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ja moc nepisu jaksi neni nalada.....ale ctu vas hned jak neco pribude tak vim o vsem :grinning: mame doma rymu vsichni nemam to rada a jeste tu neprijemnou kdy vas lechta nos a ne a ne si kychnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se mnejte a ja jdu uklizet a pect dort :slight_smile:
4. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko holky, konecne je hezky ze jo????jinak mi jsme byli dneska na kontrole....byla jenom prohlidka a rikal ze hezky roste mimis...tak snad je vsechno v pohode....jo a mam jit za tri tydny na ty testy na geneticke vady....a mam na vyber...bud to pujdu za 300 do veseli ale tam je jen nejaky vetsi ultrazvuk a nebo pujdu do Brna a tam by to stalo 1400 ale je tam veliky ultrazvuk a aj rozbory krve a tak.....takze nevim...co vy na to????
4. čer 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem doma z nakupu a muzu zase zacit setrit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam novy sporak do nove kuchyne a taky stul a zidle na terasku a petan ma nove sandalky a ja nove tricko :grinning:

u nas bylo dneska krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cely den slunicko az me bylo necekane horko :grinning: ale dopol.musel muzik odcerpavat vodu pac mame ve sklepe cca 80cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz je tam zase :angry: :angry: :angry: :angry:

rozalenko..a nemas bliz zlin?prediko?
4. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Zlina nejak extra moc nejezdime....a vy ste byli ve Zline???kolik to stoji tam???
5. čer 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas se od rana betonuje terasa...prvni dosel kamen pak sterk :grinning: no ohromne

tak snad uz to za chvilku bude...

tak jsem si aspon okolo tujek okopala...

rozal...taky 1400 no ja tam mela jit ale byla jsem nemocna a musela to zrusit :confounded: ale tak me je to jedno u petana nic takoveho nebylo vubec je to jen zdimani penez...treba v batovce ve zline je to same co v prediku zadarmo :dizzy_face:
5. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
tak ja neplatila nic ale to mne vzali jenom krev a bylo zadnej utz navic ja chodila v kazde poradne na utz takze asi proto....jinak sem byla v brne na veveri kdyz sem sla na velky utz a tam sem taky nic neplatila......

my dneska slavime ale tak blbe oslavenec je v praci deti mam doma protoze maji rymu a mne neni taky nejak gud kaslu a vysicha mi v krku bleeeee co na to dodat :unamused: :pensive:
5. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak mame kaczku ????? jakpak se ji asi dari??? jako tehotne :confused: :wink: .......
5. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám,že je pomě sháňka....já ted měla týdny školu,tkaže jsem neměla čas,ale teď už to bdue lepčí :wink:

Jinak my jsme zdraví,mrňousek v bříšku kope,tkaže pohodička :wink:
5. čer 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek