• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahoj Kaczko ty studujes?? :confused: to te obdivuji :wink: :slight_smile: a miminko uz kope teda jo??? a i si nechate rict co to bude ci se nechate prekvapit???
ja tento tyden zase nebudu mit tolik casu neb pecu dve dorty.....jednu na zakazku a druhou nasi Klarke bude mit uz 3 roky :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo studuju logistiku dálkově prvním rokem.....mimčo kope už dost i přes bříško to jde cítit
7. čer 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

ahojky
tak u nas je tak krasne a tak jsem se dala do prani a velkeho uklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz se me moc nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaczka..to jsi dobra ze jeste studujes
:dizzy_face:
taky uz se tesim ¨na kopanecky :dizzy_face:
7. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, no ja se taky uz tesim az mimise ucitim....to si ale asi jeste pockam ze....v kolikatem tydnu to zacne????jinak me se malicko vraci chut k jidlu.....tak snad uz to bude jenom lepsi a lepsi...
andelinko: chteli jsme jit v nedeli na Alfu ale bylo tam mega mega plno tak jsme skoncili na Kovarne....ale taky sme se dobre nadlabli...
7. čer 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..no rika se ze u prvniho kolem 20tt ja citila teda neco pozdej a u druheho ze driv tak uz se tesim ze za chvilku neco ucitim.....

rozalnko..neznas nejakeho sikovneho stolare nebo nekoho kdo by byl schopny me prestehovat kuchyn do jine mistnosti tady z naseho okoli??
7. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyo muj bratr je truhlar...ale nema ted uz naprosto cas...zeptam se ale jestli by nekoho nemohl doporucit a dam echo...no tak to si na nejaky ten pohyb pockam jeste 9tydnu....chjoooo :unamused:
7. čer 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u prvního cítilapohyby už od 18tt teda spíš takové něžné ťukání...teď jsem cítila už od 16tt :wink:
7. čer 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczko ja taky tak oproti holkam z nasi temy fakt dost brzo :slight_smile: ale je to fajn ja sem prvni ucitila tak ze sem si sedla na kraj postele a dostala sem chut se protahnout tak sem si lehla a jak sem se tak vysponovala tak mne najednou mala kopla takze to byla pecka az sem se divila co to bylo ale doslo mi to pak uz sem to citila vic protoze sem vedela co mam citit :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme to vcera probrali s tim mojim chlapem a rozhodli jsme se ze pojedem na to vetsi vysetreni do toho Brna....tak verim ze to snad vsechno dobre dopadne....musim dneska zavolat na gyndu at mi napisou papiry...
8. čer 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi umru na bolest zad.....nemate nekdo nejakou radu??
8. čer 2010 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozal myslíš na NT?Já byla též :wink: Je to spúolehlivější než triply,ty vychází často falešně pozitivní

Jinak se zádama neporadím,snad se naložit do vany
8. čer 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jako vubec nevim jak se to jmenuje...on presny nazev nerekl:slight_smile: jen ze je to vysetreni na ty vyvojove vady....ve 13tt takze tak....snad to pak bude na tom papiru napsane abych vedela na co se to do toho Brna mam vlastne objednat...
8. čer 2010 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti bduou brát krev a dělat utz ne?
8. čer 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nejaky velky uzv a brat krev....jinak doufam ze na ten uzv pustijou i mojeho chlapa at se taky pokocha co mam v brise... :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky kde jste v tom horku...kdyby ste jeli pres Kyjov..tak se stavte mam tu chladecek....jo a jsme objednani na nt screening ve 13tt do toho Brna...a jdeme tam 23.6...a vysledky budou prej jeste ten den. tak se tesim...samo ze mam i strach ale myslim pozitivne...a doufam ze to bude vsechno ok... :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
rozalenko budu držet pěsti. mě to vyšlo blbě i tripl testy, ale malá je zdravá. :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozal,určo tam manžu pustí..my jdeme příští týden na velký utz,tak setěším až mi řeknou co to bude
10. čer 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka a co by ste brali víc?
10. čer 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi holčičku,když už doma klučíka máme :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky slysela jsem ze ten screening vychazi v mnoha pripadech fanesne spatne....to je ale celkem blby...no musime verit ze dopadne dobre.....jo holky jak to mate v tehu..byli jste nekdy na dovci nebo chystate se???
11. čer 2010 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozal jojo triply vychází dokonce v 40 procentech falešně...nikde jinde ve světě se nedělaj..všude už se dělaj jen NT...jinak na dovču max po čechách ikdyž moře mě lák,ale vidím c s emnou dělaj ty vedra ted
11. čer 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ale hrozny proc je to tak falesne spatne????
11. čer 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
netuším proč to vychází tak blbě,mě dr říkala,že triply mají spolehlivost 60% a ty NT 90% takže tak no...triply jsou levnější a znáš naše pojišťovny :wink:
11. čer 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
smarjaaa holky at uz se trochu ochladi nebo chcipnuuuuu :rolling_eyes:
11. čer 2010 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my letos nejedeme nikam, peníze půjdou do rekonstrukce. jen chceme tak na 3 dny do Prahy a možná na den, dva někam pod stan.
Já mám asi nějakou blbou krev, mě vychází blbě všechno :grinning:
Holky byly ste někdy na koupáku v Uhřicích?
11. čer 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

dneska fakt desne vedro..v podkrovi mame 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani petanek nemuze spinkat tak jeste se vali semnou na luzku :confused: :angry:

ty vogo ani jsem nevedela ze v tolika % to vyjde blbe :confused: :confused: :confused:
11. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zase jsem v praci...je tady parak jako prase....hruza. jeste jsem vybalila miliony hracek co nam vcera prisli....a v pondeli to musim vsechno nahazet do pc nacenit a tak..no to bude hnus....rozhodla jsem se ze jestli nekde na dnesnim odpolednim nakupu potkam nejaky maly bazenek jdu do toho...roztahnu si ho na nasem rozbombardovanem dvore a budu vegetit...ale myslim za mnu poleze i pes....taky sotva dychota...
12. čer 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda dneska je zase hic ale muj dosel a rika uz se chladi v obyvaku uz je jen 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsem byla s klukama u znameho v bazenku tak docela dobre ale doma hic jak svina a tch.me zase pije krev :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas desna bourka az jsem se i bala :confused:
rano jsem mela total blici od 5ti na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek