• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Hoja holky,

tady též byla bouřka jak...ale aspoň se krásně pročistil vzdoušek :dizzy_face:

Ady,to ti moc nezávidím,snad to bylo jen vyjímečně
13. čer 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka..ted jsem lezela a cely den nic nejim jsem uplne mimo jen jsem si dala loka pac jse mela zizen a tak rychlo jsem letela na wc jak nikdy..vyzvracela jsem snad kybl :frowning2: :frowning2: :frowning2: kuwa kdy tohle prstane...ja jsem tohle mela u petana taky a s petanem je to ted horsi....nemuzu si lehnout a odpocinou..dneska je nastesti muj doma tak to slo
13. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,tak snad tě to brzopřejde...já sjem to měla taky,ale já jsem to měla z bolestí hlavy,už to ale naštěstí přešlo
13. čer 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky..no jo bourka byla v noci luxusni...dostala jsem z ni uplny hlad tak sem musela snest rohlik ze syrem...nas pes se desne bal...tak si ju musel bracha vzit k sobe do postele... :wink: jinak me uz je docela fajn...zacinam mit chute na ruzne kravinky---vcera sem zbagrovala zavinace.:slight_smile: vubec se nejak tehotne necitim...akorat co teda neprestava tak me porad desne boli prsa....uz je mazu i tim kremem na bricho....aby se mi tam nedelali ty strie....
Andel...tyo to je mazec...kamoska taky porad blila a tak sla k dr. a ten ju dal asi na 4 dny do nemocnice na kapacky a pak se ji to spravilo...nemela bys jit radej taky...prece to mimo pak nema vubec z ceho zit ne????ja su strasne rada ze su celkem redy....tak se holky zatim mejte a hezky piste....
14. čer 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dnesni kontrola ok :dizzy_face:
ted jsem volala na tr.testy a vse je dobre...dalsi kontrola je az 20.7. a tyden pred je velky UTZ a dr.rikal ze sulinka to zatim nema tak snad ani nenaroste :dizzy_face:
15. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozal..no dr.rikal ze je vse ok..ja to mela i u petana ale myslela jsem ze me to ted mine :pensive:
15. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky...nejak nem to tady vazne....co vsichni delat...me to dneska v praci strasne ale strasne nebaviiiii chjoooo chci domu!!!!
16. čer 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak my jdeme dneska na ockovani....s jirinkem a klarka mela prinest moc tak to skusim prinest ve strikacce zabalenou v mikrotenovem sacku jinak nevim jak to mam nocit vsechny skumavky sem uz rozdala.....kdyz sem v tom neco nesla.....mne to nevratili ja zapomnela a uz to bylo....no jak pujdu do lekarny tak si aspon jednu poridim.......
no a jirinek ma zase afty jeste nema zhojeny jazyk po jednech a uz ma dalsi :pensive: uz minule sem to resil a s doktorkou a ted to budu zas...at mi predpise nejake vitaminy uz mne to fakt nebavi.....B9 a B12 a zelezo a zinek asi .......on jak neco strci spinaveho do puse tak se mu to na druhy den zacne torit a pak to jede....az na pulku jazyka....doktorka to uz videla nekolikrat tak snad to nebude az tak vazne......ale mrzi mne ze nechce poradne pit aspon ze jaks taks papa.....ale to piti je dulezitejsi....no nic sak se dneska zeptam
17. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,

tak jsem dneska byla na velkém UTZ a čekáme zdravou holčičku :dizzy_face:
17. čer 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka gratuluji :dizzy_face: urcite ste spokojeni mit parecek je skvele :wink: a kdyz sme se o tom bavili tak si rikala ze treba ta holka vide a vysla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my byly u te nasi doktoriky takze ocovani odlozeno protoze ma afty tak dostal pilulky na posileni imunity je to mazec sou celkem velike a protoze sou odolne proti zaludecnim stavam tak mne je jasne ze pusobi ve strevech tak to polikani je trochu o hubu....uz sme to zkouseli ale dobre nakonec to polkne sice to olize cele ale sak zvyknem si 20 dni nas to ceka....
a kalarka moc v poradku tak su rada :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdi,tak snad bude brzo fit :wink:

Jsem děsně ráda,že nám vyšel páreček a ještě víc celá naše rodina,že budou moc kupovat šatičky :grinning:
17. čer 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
kaczka..jee parecek :dizzy_face: taky doufam ze nam nic uz nenaroste :grinning:
ja jsem vcera nakonec jela s petanem na vylet na hausbotu :dizzy_face: bylo to super a petan uneseny x-
18. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady a kdy jdeš na zjištětí pohlaví ty?
18. čer 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj dr.me v utery rekl ze to vypada na holku :dizzy_face: ale na UTZ velky jdu za skoro 3 tydny :frowning2:
18. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kámošce ve 25tt a ve 26tt na 3D utz trvdili že je to holčička a ted ve 32tt tam byl pindík :grinning:
18. čer 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zname se taky stalo :confused:
no jiste to bude az na porodnim sale
18. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady ani prý to není jistý....jedna mamina porodila holčičku,ale mě to vše tak veliké,že si nejdřív mysleli,že je to kluk :grinning:
18. čer 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pak kupuj třeba růžové věci :grinning:
18. čer 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peknou sobotku :dizzy_face:
tak ja jsem i u petane mela bile a zlute a kremove tak aby to mohla i holka i kluk :dizzy_face:
19. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky tak co jak jste se mely pres vikend???mi jedem ve stredu do toho Brna na ten screening...snad to bobre dopadne....na jednu stranu mam strach ale na druhou stranu se tesim ze konecne zase uvidim mimiska...
21. čer 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem prave dozavarovala tresne pro petana :dizzy_face:

ja vikend dobry..byla jsem si vyrazit na karaoke :grinning: sranda

rozalenko..neboj bude vse ok..ja u petana byla porad vydesena a ted vubec..nemam cas na to myslet
21. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
taky sem byla u kalrky porad taka nesva s ruznyma testama.....ono je asi pokazde kdyz je clovek tehotny ale to nebere tak jako u toho prvniho :slight_smile:
at to vsechno dobre dopadne a at si to uzijete je to super.....videt uz rucicky a nozicky a tak vsechno ze to miminko ma :slight_smile:
ja kdyz sem byl ana velkem utz s klarkou tak nam klarka krasne ukazala nozicku vsechny kosticky byli videt nadherne nato nikdy nezapomenu a to byla uplne malinka neco do 20cm takze mazec :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, tak pocitam ze nas mimisek by mel mit asi 6-7cm...ale jo taky se moc tesim....to se urcite dnesek v praci potahne dlouho....vcera jsem to v praci prehnala...udelala jsem kopu papirovani a pekelne me pak bolela hlava...jinak dneska jsem si nabrala spoustu svacinky abych si nemusela kupovat obed v hospode...uz je mi z tech hospodskej blafu nabliti...hruza!!!jestli pujdu marodit tak asi hlavne k vuli strave....neni nad mamincinu domaci kuchyni... :wink:
22. čer 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... screening dopadl ok... :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem se obj.na velky UTZ a jdu 8.7.uz sr taaaaaaaaaaaak tesim a doufam ze holku potvrdi :dizzy_face:

rozal..super zpravy :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďpa kde jsi to sehnala?To ej super kup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rozal..gratula k dobrý výsledkům :dizzy_face:
24. čer 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacz..na mimibazaru na aukcich jsem to vyhrala :grinning:
www.mimibazar.cz
24. čer 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek