• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
tak to je super :dizzy_face: též tam nakupuju
24. čer 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-miminko/
hele co jsem ted vyhrala a za 250kc se trema novyma naplnema..kuwa to byl kup..jsem si ho prala :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak ja byla po O s petanem v cukrarne i s kamoskou...na namesti maji decka hasicske zavody tak se tam petan machal ve vode :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak u zname na domaci nudle a natankovat a 1000 v riti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

ted jdeme grilovat klobasy :dizzy_face:

pekne odpoledne :dizzy_face:
26. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak co jak se mate???ja bych mela jit dneska odpoledne poprve cvicit....tak su zvedava jestli me sef pusti a jake to bude.... :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ani nemam chut psat jenom si vas ctu ..... su nejaka nemocna uz sem dlouho nebyla ....tak ani neni nalada nanic.....
tak at dobre dopadne cviceni a kontroli :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky...tak cviceni bylo super...nechcete nektera chodit se mnou???
29. čer 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
rozal..a kam chodis??ale ja nemam hlidani :confused: :cry:
29. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
andel.. jezdim do Kyjova do nemocnice...je to super...aj s bazenkem...uplne sem se cela uvolnila...je to kazde pondeli od 15h a dom sem dorazila asi kolem 17h...tak se zkus zeptat tchyne nebo nekoho....fakt to bylo super...
29. čer 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mamce ho dat nemuzu je to daleko a tch.nema o petana zajem a ja tady v pisku nikoho nemam a neznam :cry:
29. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je ale pekne naprd....no zkus jeste popremyslet nad nekym....kdyby se nekdo nasel bylo by to super...jinak ale nehlede na to by sme mohly nekdy nekam na zmrzku ci neco podobneho co???
29. čer 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no muzu rozmyslet jak chci ale nikdo me nenapada :confounded:

zmrzku klidne muzem dat :dizzy_face:
30. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko
dneska to vypada zase na pekny paracek..

pred obedem dojde kamoska a donese nalozene masicko a budeme cely den s deckama v bazene a budeme grilovat..mnam..a zitra zacina pout to zase bude humbuk...zase se nikde ven nedostanem budou u nas zavrene silnice 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen na povolenku se k nam dostane

peknou sobotku :dizzy_face:
3. črc 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky..
Vaše kúpalisko v Hodoníne je proste jedným slovom úúúžasné.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoja holky,

tak mě yt vedra dávaj pěkně zabrat!

@monkula A kolik tam bylo lidí?Prý ej to tam hlava na hlavě
3. črc 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaczka tabuľka písala okolo 2000 návštevníkov..
Ľudí tam bolo dosť, ale myslím si ,že to bolo v pohode, chodiť sa dalo, kúpať relatívne tiež, takže ja som maximálne spokojná... Vstupné super, je tam dosť stromov.. :slight_smile:
3. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky, tak co jak se mate???jo kdyztak v mojem fotoblogu mam nejake fotky pupkosa....tak jestli se chcete mrknout:slight_smile:
7. črc 2010 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
rozalenko :slight_smile: miminkuv domecek hezkej :slight_smile: jinak ja si typuju ze cekate kluka :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
taky jdu juknou na foto...ja mam zatim jen zvetseny spek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra jdu na velky UTZ tak se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
haha a podle ceho hejdi usuzujes ze to bude kluk???me uz je to jedno...at je to co je to ..hlavne at je to zdrave... :wink:
8. črc 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jsem doma
no UTZ nic moc..miminko je tak zabalene a zaborene do bricha ze musim dojit znovu na velky UTZ 23.7.
8. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaha tak to jo...no ja mockrat na uzv nebyla...delal mi ho v 5tt a v 8tt to asi sby zjistil jestli je to tam kde ma...no a pak jsme byli v tom Brne v tom 13tt...ja bych nejraci chodila na uzv kazdy tyden...a videl mimisa:slight_smile: ted mam jit v pondeli 12.7. na krev na tripel testy a pak 23.7. jdu na kontrolu...a chciiiii uzv!!!!a chci foteskuuuu:slight_smile: tak uvidime jestli bude dr. ochotny:slight_smile:kolik stoji takovy uzv na prani pacientky????bude po vyplate tak si ho snad i zaplatim:slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teeeda holky tady to vaazne.....jak je venku krapek krasne tak uz ani neni casu....ted prez obed sme doma neb je hnusne ale uz se tesim k bazenku s detma :slight_smile: rano jezdime na kole nebo se projit to se jeste da ale vecer uz jenom k vode....za cely den se ohreje tak je to super :slight_smile:

a jak se tehulky mate? to je des v tomto pocasi....byt tehotna.....i ja sem si to zazila :P a protoze sem se do niceho nevlezla jenom do dlouhych tehotensykch kalhot tak sem se parila v nich .... neb v sukni sem nemela odvahu jenom doma.....pac ja nemam rada kdyz holky nemaji soudnost a klidne jim trci bricho a protoze mam rpochu speky :grinning: tak by si lidi kolem mne jenom tukali na celo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky
tak jsem doma z dovci :dizzy_face:
bylo super ale desne horko

tady je par fotecek dalsi pozdej tak kdo chce at se jukne :dizzy_face:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=298358&id=1751619602
17. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
dneska jsem mela UTZ velky a je to holka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kde jste kdo?
vecer dam foto ufonky...foto nic moc prej spatna prehlednost pac jsem tlusta :confounded:
23. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ady gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže taky páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ady taky se pridavam ke gratulaci parecek je supeeer :slight_smile: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuji v albu mam nejakou fotecku :dizzy_face: z UTZ
23. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
na fotecky jsem koukala a krasna princezna se ti v brisku mrviii :D jooo a doktori sou fakt nekdy na palici ....no a co ze mas spiiicecek na prisku to je jako lepsi kdyz je zenska jako anorekticka? furt maji neco proti kdyz mas plny mocak kdyz mas brusek kdyz a kdyz a kdyz nakasli na ne......oni taky nejsou dokonali :wink: a nikdo jim to nerika hlavne ci to zahlasila dokonala panicka s plochym ukazkovym briskem :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko...
hejdi..jj prvni dr.byl takovej ze bych ho pichla nozem ale ten co me delat druhy UTZ na ten oblicej byl super a fesak :dizzy_face:
26. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co? jak se mate holky??? ani se sem nikdo nepodiva ani nic....zase sme to nejak zanedbali....jenomze ja mam duvod :grinning: ja delam dortiiik ze rozalenko :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek