• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
no vazne to tady :cry: :cry: :cry: :cry:
ahojky
u nas leje konecne se nam ochladilo v podkrovi

dneska jsem delala nalet u kamosky a v tescu...kamoska me prodala spoustu veci za par korunek ale vse jsem nefotila

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/co-uz-mame-pro-elenku/
29. črc 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....jak sa mate tehulky? adelinko rozalenko kaczko :slight_smile: at se to tu trochu pohne....skoda ze sme tu jenom ctyri.....ze se sem neprida viiic holek :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :unamused: :slight_smile:
3. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky)
no ja se mam celkem dobre..sice me porad trapi to zvraceni ale ma to i vyhody jeste nemam nabrane ani deko :grinning:
jinak holky tady na to prdi :confounded: :cry:
3. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: jj vecna skoda......
no nemas ani deko to je fajn ale musi to byt otrava to nevolno...jeste ze to trva maximalne 9 mesicu ze? :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsi za pulkou to bude uz cobydup ani se clovek nenazda ...si pamatuju kdyz si byla 10tt :astonished: a rozalenka tusim zacinala 5 nebo 6tt :astonished: :grinning:
3. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj...u petan cele tehu ted to vidim podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj leti to ..u petanä jsem porad neco sledovala a ted neni cas :grinning:
3. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste vsechny???? :confused:
11. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim ja jsem tady sama s tebou :grinning: :angry:
11. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,

taky mi děsně to těhu letí.A už aby byl konec,teď s vyžírám snad všechny problémy,CS už 4 a tak no :unamused:
11. srp 2010 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka...to je me lito..ja teda vse ok...jsem rada :dizzy_face: tak se opatruj
11. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako čípek se zatím neotvírá,ale už se zkracuje,tak se musm šetřit..taky mám pánev někde,tka beru vápník s fosforem...ale malá je zdravučkáa to je hlavní :dizzy_face:
11. srp 2010 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee kati (si katka?) :confused: :sweat_smile: ? kde mas fotecku??? tak to je sila teda tak musis odpocivat jo? hm tak to ti nezavidim kazdopadne preju aby to bylo ok...u nas na diskuzi to taky mamky meli a v pohode donosili :wink: a se jim to i pohybovalo ze mesic byly cs4 a pak treba 2 :grinning:

a @rozalenka uz tu dlouho nebyla snad se jineco nestalo :fearful: :confused: rozalenko prosim te doufam ze to neni mojim dortem ze se tu neukazujes :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :astonished:
11. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdi nevím,nějak se m smázla nebo admini řádili,že ji nemm podle jejich představ...no mě se to postupně zhoršuje,ale neotvíráms e a to je hlavní
11. srp 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je hlavni asi mas i odpocinkovy rezim ne? ale jedna mamika od nas to mela podobne a pak se ji i otevrel cipek na 2 a porodila v terminu takze neveset hlavu :wink: :slight_smile: to bude dobre hlavne ze se Vikuška v brisku pekne dopeka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo snažm se nikam moc nechodit...takže se zatím nebojím :slight_smile:
11. srp 2010 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky, byli jsme na male dovci tak sem se neozyvala...ale uz jsem zpeeeet. jinak Hejdi dort byl mega uzasny....jak vzhledove tak i smakoval.....snedl se do posledniho dropku....fakt uzasne...a co jinak holky jak se mate???
11. srp 2010 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
koukam jak nam pekne utikaji tydny..nj ono se to ovlece az na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
jinak u nas vse ok :dizzy_face:
12. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Day mě se to vleče už teď,jak mě vše bolí atd..u aby byla malá venku,ale cci vydržet do termínu
12. srp 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

jeeee rozalenko to su rada ze si se ozvala ze ste nemeli nejakou otravu z toho dortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
hm tak dovolenou bych si nechala libit a ja bych teda i uvitala kdyby si deti vzal nekdo na prazdniny a mit jenom pro sebe s manzelem chvilku casu jenom se zacnem tulit tak hned prileti a tuli se taky anebo nas odhaneji od sebe a vnoci se zase zacnou budit jako by to citili ze se tulime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze by to bylo fajn vypnout :slight_smile:

kati kdyz si v pohode tak neni co resit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

adelinko a co ty jeste porad te trapi nevolnost? nebo uz ne? :confused:
12. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..no ja si jedu ted pro petana byl na dva dny u mamky :dizzy_face: ale u nas tuleni nebylo pac predelavame dum tak je more prace a ja lehnu vzdy uplne hotova...
jo porad jeste zvracim ale uz jen malo
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to si mela odpocinek? nebo ste potrebovali neco delat s mm na domecku??? prestavujete ci stavite ne??? tusim :confused: :confused: :confused: :confused:
12. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..ne ne jen predelavame kuchyn z podkrovi dole a bude to s terasou..a v podkrovi jen loznice a pokojiky
pridavam zatim kuchyn jak vypada po dnesku..zitra u te cervene zdi bude zlura sedacka...jen nemuzu najit ubrus co jsem tam koupila...nevim jestli ti motylci se tam hodi?a zadni deska na kuchyn bude az za dva tydny ale nevadi
jdu do vany
12. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem nasla ten ubrus :grinning:
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka oooo krasna vonavounka nova kuchynka je to urcite super tak at se ti dobre vari a uklizi nech je to radost tak jako ted tak i za nekolik let :slight_smile: jj ten cerveny ubrus tam sekne viiic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no kuchynka faaakt mazana krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak pokracujete s tehulkovanim??? tu se to ani nehne pokud nezacnu ja posledni dobu.... adelinko rozalenko kaczko jakpak to jde???? co mimisci??? slecny sikovne jak pak se maji v brisku??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja Hejdi,no já pořád stejný,vše mě bolí,ale nějak zvládám.Hlavně mě teda bolí ta pánev a to celá jako i stydká kost a tak.Cs už mám 4,ale tak co andělám,snad ještě aspon 6 týdnů vydržíme :wink:
20. srp 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka drzim pesti nech to dotahnete do konce :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska je tady krasne..petana si bere teta na vylet do zoo lesna tak budu mit cely den klid :grinning:
dnes mam jit na dvoje narozky a svicu tak to asi nestihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
peknou sobotku

no me taky vsechno boli hlavne spodek a zada ...hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak co jak se mate po dlouhych asi dvoch tydnech???? se tu nikdo neobjevi se nemate o cem bavit ? :sweat_smile: co mate nove??? :slight_smile:

ja pecu dort zase :grinning: tak su zvedava jak se mne to povede neb to bude moje prva barbina :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem uz chodime jen ty a ja :confounded:
2. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek