• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
:confused: jakto ... :frowning2: :unamused: :fearful:
3. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem občaas zajdu,ale už jsme vším tak zmožená,že nemám ani náladu psát :frowning2:
3. zář 2010 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczko to verim taky mivam nekdy takove nalady a to nejsu ubolena nervozni tehotna maminka....takze ti ani moc nezavidim ten 32tt je krasny uz za chvilku to mas za par...uz se i tesis az budes mit prcka u sebe ze? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdi,děně se těším,akorát jsme zjsitili,že je malá napříč,tak snad s ebrzo otočí :unamused:
3. zář 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacz..ja toho mam taky plne zuby..desne me boli spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja teda ctu pravidelne ale ono neni ani co cist :angry: :grinning: :angry: :grinning:
3. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě též bolí spodek a levá kyčel,to ráno vyloženě umírám bolestí...ale už jen 7 týdnů
3. zář 2010 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to utece jako voda....uz se i ja tesim na fotecky vasich miminek...
kaczko jeste ma chvilinku cas se tocit....jedna znama tak tyden pred porodem nevedela jak bude rodit co se ji mala porad tocila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :pensive:
joo a spodek i mne silene bolel a o krizi ani nemluvim....ale jak to leti za chvilku uz bude mit dva roky....maly byl hoodne dlouhy v pateri sem se pak nedivila ze kdyz sem si sedla tak sem nemela zadny bruch ale zato mne razne dloubal do zeber :grinning: a kdyz sem se prela o ruce jakoze vzad tak sem mela bricho jako na dvojcata :grinning: :grinning: on mel dlouhe zada...cely byl dlouhy 54cm ale ty zada nato nikdy nezapomenu jak sem si ho rozbalila v porodnici a cucela sem nanej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adelinko njn nni co cist se tu ani nechlubite zadna kontrolou a tak no ....ani rozalenka .....a vubec se to hodoninsko sabotuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :grinning:
3. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,tak celá rodina amrodíme.No sranda no,já do toho mám řpíští týden školu..no bude to zajímavé :confounded: Tohle počasí je fakt na hovno :angry:
4. zář 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jen nakukuji....
muj byl cely den v riti domu navrat v pul osme...k cizim chodi pomahat a doma se dela hovno..to si budu muset do porodu asi vse udelat sama..obouchat zed,natahnout fajnovou ,vymalovat ..atd...kurva to jsem se nemusela vdavat vsechno si stejne delam sama...jeste mu pekne nadam :angry: :angry: :angry:

vecer v pul devate me dosla poprat tchyne a rekla no vy mate zamle ja jsem si chtela odemknout a mas tak dany klic...kuwa sak je to muj dum ne...ja jsem dneska tak nasrana...zitra zalomim klic :grinning: ..dam kulu a reknu ze ma jen jeden klic...porad me sem lozi aj kdyz nejsem doma..ja to poznam......a jeste ma donesla v ramci diety hrozny,5 bananu a 6 nektarinek :grinning: kuwa to bude sok az donesu dom elenku :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsem se vykecala a muzu jit spat
4. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka :astonished: :astonished: :astonished: :confused: tolik nadavek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ono je to nekdy potrebva ......asi....ja nenadavam ja kdyz je toho moc tak brecim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to je mazec ze vam chodi dom tchyne....to by si u nas nikdo nedovolil....asi bydlite nekde pobliz ne???
no my sme po O a pak jak se jirinek vyspi tak pujdem ven ..... nechce se mi ale co....

a zitra si udelame snad radost a koupime si nove auto kdyz nas pani nabourala a znicila nam to byvale tak ze se neda uz opravit.....jooo sem vam to sem nepslala....ale to je jedno stalo se to pred dvema tydne presne co nas nabrala jedna pani ....a muzeme dekovat Bohu ze zijeme stacilo zareagovat o vterinu pozdejc uz tu nejsme bo by nas trefila naprimo a to by se auto ve 180 jenom zhrnulo a myslim by sme uz byly pod kytickama.....diky Bohu sme se ji vyhli sice az ke zvodidlum ale jenom nas to otocilo do protismeru...jeste ze jeli auta uz opatrne a byla tam mezera neb napalime do nekoho takhle sme jenom zhrnuli svodidla....a ulomili sme si kolo a znicili sme spojku a tim ze sme nabrali sodila tak nam to obilo cele auto a skoda je vetsi nez cele auto tak je to totalka na odpis v podstate.....no kazdopadne sme tu zatim :slight_smile: a cela rodina neb sme v tom aute jeli vsichni i s detma....
5. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,to byhc tchýni asi přozabila,kdyby takhle k nám chodila,to si nedovolila ani mamča mi vpadnout do pokoje když sjem ybdlela ještě doma. A manžílka byhc asi též přizabila :angry:

Hejdi,tak ještěže se vám nic nestalo a doneslo to jen auto..když jde jen o plechy tak je to vždy dobrý
5. zář 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj petr by se nejradej rozkrajel a on neumi rict ne nepujdu :angry: 13h vozil chudak hlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
no tchyne no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou noc :dizzy_face:
5. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,
jak je?Já jsem marod,ale už je líp,v sobotu bylo nejhůř. Teď mám zrovna školu,tak už aby byl říjen a já měla zase trošku klid a mohla se v klidu anrodit malá
6. zář 2010 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej kati tak nech to brzo prejde a ty si fit na den D i kdyz je jeste nejaky ten den cas je potreba byt odpocata a mit silu a dobrou naladu na to vsechno .. :dizzy_face:
6. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja dneska delala poradky a zjistila zr mam veci jak na pet decek :grinning:
ted jsem uspala maleho tak uz mam dneska konecne padla :grinning:
6. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo to miluju kdyz deti jdou spat a mam uz klid :slight_smile: je to super uzivej si to :wink:
a i ja mam veci po prckoch ale nechavam protoze spousta nebyla ani nosena tak svagrove vyuzijou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ot já zase zjišťuju,že mám furtčas čas,ale pořád mi chbyí hafec věcí..ale tak naštěstí takové,že to půjde koupit kldině až po porodu,jen nemám ani nic vyprané,ani nachystané do porodky...prostě času dost :grinning:
7. zář 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak to ja zase pekne chystam..me to bavi..uz se tesim az bude vymalovany pokojik a ja budu moc neco delat :dizzy_face:
7. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,no mě by to té bavilo,ale teď nemm časa předtím,jsem uháněla asi 3 týdny Toma,ať mi udělá poličky do skříňky,no smao do teď nejsou,navíc nakonec budem dělat novou kuchyň,tak možná budem s malou z kraje jinde pokud se to nestihne..no prostě furt něco
7. zář 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka :grinning: ja mnela taky more casu kdyz se mel narodit jirka ....joooo kdyz se mnela narodit klarka tak sem byla nachystana od vecicek az do porodni tasky predem asi pul roku :grinning: :grinning: :grinning: a u jirku sem si balila tasku az sem uz fakt nemohla vydrezla zavelela sem ze jedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Adel vonavi vymalovany pokojicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hmmmmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prave sem docvicila kalanetiku ....skoda ze mne to samotnou nebavi a pritom mam tak dobry pocit z toho kdyz si zacvicim ...... :grinning: :slight_smile:

za chvilku pujdu ven ..... porad koukam po autech.... nevim ted sem objevila to co sme meli .....a pak manzel zase bmw po tom sme touzili ale neni to uplne ten co sme chteli.....a to volvo ma to co sme chteli i je mladsi ale ma dost najeto.....no uvidim co mi rekne manzel rozvody a olej by sme menili tak jako tak takze v tom problem nevidim a je i o 800 levnejsi :grinning: :grinning: :grinning: neni to moc ale aspon neco ,.....tak se tesim co prijde z prace a ukazu mu ho ..... a ted sem mu volala tak uvidime co rekne az ho uvidi.... :slight_smile:
7. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorš e,že já nemám ani věci do porodky koupené,ale musím udělat seznam a i co potřebuju pro malou v drogešce a a musí už na to vlítnout
7. zář 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita my chtěli ford mondeo combíka ve sportovní verzi,ale už jsem začali uavžovat o citroenu tuším C5 combi
7. zář 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

jdu vas jen pokontrolovat...
dneska jsem zehlila nejake pidi veci a jak zehlim a zehlim tak asi u desateho overalku zjistim ze nema zaplou zehlicku...fakt tehu demence :grinning:

tak ja mam kombika ockavku a chceme nove auto ale opet oktavku v kombiku ale asi funglovku..pac mame 11 let stare auto a porad se jen vrazi prachy na opravy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenomze my sme mooooc narocniii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my chceme bud volvo anebo bmw popripade audi..... :sweat_smile:
volvo co sme meli tak se nam moc libilo meli sme V40 a to sme byly moc spokojeni....ale jak sme si rikali ze jak si koupime nove auto bmw tak chceme aby melo tempomat to nam asi jedine chybelo ke stesti.....protoze jezdime co mesic do banskej bystrice takze by se nam to hodilo aby manzela nebolela noha....i kdyz uz je zvyklej ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my ho meli v poradku jedine co sme menili byly rozvody ale to se dela po sto km a to je vse....protoze to bylo auto po prvnim majiteli jenom 116 tis. najeto z italie takze nebyla ani koroze tak to byl moc dobry kup a ted proste nemuzem sehnat.....baba blba proc musela zaspat :angry: nevim odpustit odpustim ale asi nezapomenu jeine az budeme mit to anse vysnene bmw x5 nove tak pak mi to bude asi jedno :grinning: :grinning: :grinning: ale to nez nastane....

my si chteli koupt i nez sme si koupili volvo bmw ale bylo to moc drahe 150tisic a my meli jenom 110....takze sme sli do volva protoze ten tomu nejvic typovo odpovidal chteli sme i ted chceme bmw 520 z roku 97-98 ale schopne sou taky drahsi ...... takze nevim jak to udelame asi pockame ci se proda ten vrak na nahradni dily... nebo ho vyhodime do srotu.....a jezdit nebudeme budeme se vozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a kdyby vas zajimalo proc chceme jenom bmw tak je to proto ze su Nemcova tudis manzel je nemec a tak kupujeme nemecke auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neee delam si srandu my uz sme meli predtim bmw a tak sme s tim byly spokojeni ze tomu zustanem navzdy verni ..... minimalne srdcem :wink: :slight_smile:

no a konec meho vysilujiciho blaaabolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo a k tomu auto co sem sem taky vypisovala tak to sme pry uz videli ....no tak nic :grinning: je to cele odrbane a ma moc najeto tak se do toho manzelovi nechce jako vymluvu pouziva ze je to mac daleko si pro nej jet a ze na vytel nekam k praze jako nema naladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadi ja su optymista bude pro nas lepsi a hlavne bliz a levnejsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde zase sou??? :astonished: tu se nic fakt nedeje???? :confused: :rolling_eyes: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se asi nenudite co??? ja dneska uklizim ale ted odpocivam pred obedem a pak budu pokracovat :slight_smile: uz se tesim az to budu mit a budu si hrat s dcerkou pexeso nebo pajdulaky jak rika ona (clovece nezlob se)
10. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim kde jsou :grinning: :angry:
ja jdu s petanem na nove hriste obr velke :grinning:
10. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to uzij mno i kdyz uz tam asi si.....tak jak sis to uzila???? my pujdem za chvilku ven asi za hodku..... :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,
j jsem marod,dnes jsem yvfáskla antibiotika,cosik mi sedlo na průdušky :frowning2:
10. zář 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek