• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Zevi, ty jsi přímo z Hodonína nebo odkud?
16. srp 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, z Ratěk, ale v Hodoníně jsem víc než často, pro plínky, za kámoškama, na nákupy... :wink:
17. srp 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
ignorovce GRATULUJU K TĚHU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My se máme ok,jsme pořád venku,doma to malého nebaví....
Jste někdo z Hodonína z Bažantnice?
17. srp 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, všechny vás moc zdravím. No teda, kolik nových příspěvků :slight_smile: , i já přispěju, náš drobeček roste jako z vody, máme 1440 gramů a taky se docela snažíme si i trošičku odsát přímo od maminky :slight_smile: ale víc u toho spíme než sajeme :grinning: , zatím :wink: .
17. srp 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, krásně rostete :slight_smile: šikulka malinká, je to bojovnice :wink:
17. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malá je šikula! A u prsa jí musí být krásně, když u toho usíná :grinning:
Jankar, já jsem z Větrné hůrky.
18. srp 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankar: Ja jsem z Brandlovky..
Leni: Ani nevis jak se tesim az budete mit malickou doma a ja ji budu chodit rozmazlovat :slight_smile:
23. srp 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ingrovka, já jsem taky z Brandlovky! Tak to mám radost, aspoň budu mít s kým vozit! Ale vlastně vám než se to narodí, tak to my už kočár snad ani nebudeme potřebovat :grinning:
23. srp 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, Lenka se momentálně neozývá, protože je v nemocnici na "kurzu" :wink: jak se starat o naše miminko. Až obě přijedou, tak se určitě zase zapojí do diskuze. Zdraví vás taťka.
2. zář 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, dočkali jste se a budete konečně všichni pohromadě :dizzy_face: blahopřeju :wink:
3. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,mám malou Natálku jsou ji 3 měsíce a jsme z kněždubu,prosím ozvěte se někdo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc Vás všechny zdravím. Ani nevíte jak jsem ráda, že máme drobečka doma, konečně si můžu říct, že je ze mě opravdová mamča. Leničku musím pochválit, je hodná, jen když je hlad, tak to máme doma menší koncert :grinning: , ale je to ok. Tak zatím se mějte papa Lenka :wink: .
11. zář 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,no já sem občas koukla jak to s váma vypadá.tak přeju hodně zdravíčka a ať pěkně rostete a přibíráte :slight_smile:
11. zář 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mesulka: No vy uz budete behat a ja budu chodit s brichem :slight_smile: Ale uz se nemuzu dockat az budu vozit kocarek a toho naseho prcka uvidim tvari v tvar :slight_smile:
24. zář 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, jak vidím, tak se tu nic moc neděje, no snad jste všichni zdraví při tomto hnusném počasí :wink: .

tindra: děkujem, rostem moc pěkně, už sme se vyšplhali na 3,4kg. Taky přeju hodně zdravíčka tobě i mimískům :slight_smile: .
5. říj 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně se to trochu rozjelo, že jankar :slight_smile:
Já jsem z Mikulčic, ale nemám na koníka moc času, protože mojí Emu trápí bříško (pořád), takže pořád tlačíme :cry: a dost pláčeme.
Přeju hodná miminka.
11. říj 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tumkal, rozjelo a pak zase utichlo... :wink:
na bříško mrkni na tohle http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---tipy/Prdiky_-koliky třeba tam najdeš nějaký trik, který jste ještě nevyzkoušeli a pomůže :slight_smile:
11. říj 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tumkal, taky pocházím z Mikulčic, ikdyž už tam 7 let jen dojíždím k rodičům na návštěvu, z fotky jako bych tě od vidění znala, ale nevím...
Ema je krásné miminko...
Ty jsi Mikulčanka nebo ses přistěhovala?
11. říj 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
zevina: dík za odkaz, juknu na to
dripik: ne já pocházím z Hodonína, do Mikulčic jsem se přistěhovala a skoro nikoho tu neznám
valím do hajan
papa
19. říj 2007 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo halo, tak hodoninsko zase upada? :angry:
9. lis 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, upadá... :pensive:
ale všimla jsem si, že ljd už není snažilka, ale těhulka :dizzy_face: gratuluju :slight_smile:
16. lis 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jestli můžu tak rozšířím kruh.Bydlím kousek od Hodonína.Zatím nevím jestli sem ještě snažilka nebo už těhulka.10.11. mě dali do bříška 2mimiška a mám testovat 27.11.Takže jistě již tušíte že sem byla na umělém.Tak teď pevně doufám a věřím že tam toho 27 najdu //.
17. lis 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky asi sem moc nezavítáváte je nás asi dost málo,že???
18. lis 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vás všechny zdravím, já teď většinou chodím na nedonošeňátka, ale řeknu vám, že Lenička mi dává pěkně zabrat, takže toho času na net moc není. V noci už pěkně spinká a přes den se chce hrát a hlavně povídat :slight_smile: je to zlatíčko.

Mamak doufám, že jsi tam ty // našla, děj vědět pa Lenka.
15. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak čárky sem našla,ale bohužel za deset dní sem začala krvácet a bylo po radosti.Naštěstí to tolik nebolí jako když sem loni přišla o mimiško v 11tt.Na jaře jdeme do boje znova.
18. pro 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamak,
to je mi moc líto :frowning2: , přeju hodně sil a ať se na jaře zadaří :wink: , pa Lenka.
20. pro 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji.Teď sem se dívala na tvé album.Máš pěkňoučkou holčičku.Ale asi sis taky zkusila své když byla tak maličká.V kolikátém týdnu se ti narodila????Ale teď už je asi fajn a vy se těšíte určitě už na společné vánoce.Přeji ti tedy hodně dárečků pod stromečkem a hodně zdravíčka a štěstíčka v tom novém roce.Maruška
21. pro 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maruško, děkuju za přáníčko. I já přeju všechno dobré do Nového roku a hodně zdravíčka. Maličká se narodila ve 26 tt, nebylo to zrovna nejveselejší :frowning2: . Bylo to dlouhé čekání, ale zvládli jsme to. Teď nám dělá jen samou radost :wink: . Jsme moc rádi, že ji máme :slight_smile: . Lenka
26. pro 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,je tady nějaká těhulka nebo teď z okolí Hodonína nic.......? :slight_smile:
6. únor 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady jeden nespavec z okolí hodonína :wink:
6. únor 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek