• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahojky
tak ja dneska byla v hradisti na slavnostech vina a jsem desne utahana :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaczka...at jsi brzo fit :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati tak at si brzo ok :slight_smile:
adel tak to verim ... :grinning: :sweat_smile: :confused:

a my mame nove auto :slight_smile:
11. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :dizzy_face:
preji peknou nedelku :dizzy_face:
je a jake mate auti? :dizzy_face:
12. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame BMW :grinning: jak jinak :grinning: neni to co sme chteli ale nevadi mame pak motivaci si koupit lepsi.....hlavne to ma airbag aspon ridice a klimu a to sme chteli......je to 318 je stare sice z 94 roku ale je servisovane protze v nem jezdila pani co maji prodejnu s BMW ......no a je v dobrem stavu :slight_smile: slape jako hodiny tichucko az sem se divila ze tak stare auto a jede tak ticho :astonished: ..... zatim spokojenost... a je jenom pro 4 lidi takze zadme mackani se v zadu nehroziii :grinning: :grinning: takze luxus pro vsechny.... a jeste sme dostali zadarmo cele kola se zimnim obutim a novyma gumama.....to rikal pan ze by to mnel nachystane pro tych co by chteli slevu .....manzel zadnou nechtel a tak byl pan prekvapen ze nam je dal :grinning:
13. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdi tak hlavně,že jste spokojení :wink:
13. zář 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka jooooooo :dizzy_face: spokojeni sme ale musela sem si zvykat na to ze budem mit cervene auto a trochu starsi nez sme meli....ale za ty penize mame snad to nejlepsi co sme si mohli koupit....hlavne sme chteli normalni auto zadne tuningove z toho uz sme vyrostli..... :grinning: :grinning: furt nas jenom policie zastavovala a to se jim nelibilo a to se jim nelibilo toto je take nenapadne ....
je potreba pomenit oleje ale to se dela u kazdeho auta kdyz se koupi ojete....a kladky a remeny neni potreba menit protoze tam je retez a ten se mneni az se zacne ozyvat....no a pani toho moc nenajezdila asi jenom po meste do prace protoze to nema ani moc za tech 16 let najeto....vim ze tachometry se "staceji" ale tu je digitalne takze to se da pocitacem zjistit a nevic proc by to pan delal......myslm ze to bylo vcelku lukrativni auto pred 16 lety.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja se vzdy rak rozpisu... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ted me postacka konecne donesla moje nove tehu gate pac moje bezne kalhoty uz me zacinaji bejt tesne :grinning:

tak hlavne ze je spokojenost s autickem :dizzy_face: at dlouho slouzi
15. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak vkladam foto z UTZ ale nic moc kvalita...no jsem proste bachrata

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/
17. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka moc hezky kocarek farba je uzasna taky sme volili takovou :wink:
18. zář 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
tak u nas se od rana maka...
konecne se dela pokojik..zatim jsou vymlacene kachle po kuchyni a ted tam dal nejakou penetraci ci lepidlo ci co to je a zitra se da fajnova...a pak uz je to zcela v me peci..barva atd....uz se tesim..

ted sel petr s petanem sect travu a ja se dam trosku do uklidu pac je to roztahane po celem dome

no u nas je krasne tak jdu povesit treti pracku pac petr dovezl hader...uz jsem neco aj pozehlila pro elenku
18. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelinko to ste sikovni jde vam to tusim hezky a s radosti co?
ja bych tak chtela balkon nebo neco kde bych mohla vyvesit pradlo ja peru co druhy den ale kos na pradlo mam porad plny mne to tu nestiha schnout kdyby sem mohla prat co den ale proste mne to v byte neuschne a to peru malo aby to bylo rechlejsi protoze kdyz dam pracku preplnenou tak to za prve nevoni a za druhe to schne 4 dny i ponozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: hruza.....takze raci po trochach a tridim a prevracim a tak ale je to vopruz :unamused:
20. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky, moc se omlouvam ze jsem se tu tak dlouho neukazala.....jak se vsechny mate.????u nas celkem nic nove....bricho celkem vyrostlo jinak by melo byt vsechno v poradku aspon co rikal dr....v patek jdu na kontrolu a pak bych mela jeste na cukrovku...coz jsem celkem zvedava jelikoz porad zeru neco sladke....no na vahu jsem zatim pribrala asi tak 4-5kg....tak si myslim ze to neni az takova hruza...dal kocar uz mame objednany ve Zline....tak se na nej celkem tesim.....je to Dor Jan Danny sport 2010. jo a jinak taky by jsme meli mit holku...bude to Deniska....
20. zář 2010 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem nemela cely den cas az ted chvilku...

dopo jsem byla nakoupit a s kamoskou..odpoloko jsem jela malemu konecne na podzimni boty a papucky a taky jsem mu koupila pucle v knizce tak snad ho to bude bavit :grinning:

ted jsem dozehlila varku oblecku a dala pracku ven...a uz nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hejdi..no celkem to jde :grinning:

roz..no to je dost ze se ukazes :dizzy_face:
20. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ahojky rozalenko :slight_smile: je fajn ze si zavitala :wink: a Deniska je moc pekne jmeno :wink: :slight_smile: :slight_smile:
ja mnela srdcovku Sáru to sem mela kazdou panenku anebo po mamke danku :wink: ale kdyz sme se dovedeli ze cekame holku tak ze sary seslo protoze ji mnelo uz hodne znamych a jedna co cekali taky holku tak rikali od zacatku ze bude sara holka takze to bylo pase ale ja su spokojena mame klaru a ta se vcelku rymuje se sarou :grinning: :grinning: :grinning: ale nevolili sme ji proto ale proto ze sme se v tom zhodli a znami nikdo klarku nemel ani v blizke rodine nebyla takze sme byly radi ze mame prvenstvi i v tomto a pak az sme cekali jirku tak to bylo jasne po tatinkovi teda manzel nechtel chtel davida ale nakonec zmenkul jak se to dovedel v brne takze to byla taky jasna volba......a pak sem zjistila ze sou poradove oba na 16. poloze v nejcastejc pouzivanych jmen v tom roku kdyz delali statistiku :grinning: :grinning: :grinning:

adel ja sem dneska ku podivu oprala 3 pracky ale ja nezehlim a ani detem se nezehlila :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a prezili to ani zadne ekzemy nemeli ani nic :slight_smile:

sem se zase rozepsala..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..no ja taky nezehlim jen ted pidi veci..jinak vubec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chtela jsem mit mimi takove nazehlene a vonave..uvidime jak budu stihat pak..ted je to takova radost to zehlit a tesit se na holcicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jo ja taky na holcicku zehlila na jirku ale uz ne ten byl tak veliky ze vsechny veci mu byly tak akurat a pak uz byl vetsi.....
21. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj co delate holky???
ja sem si protridila veci co sem mela doma jeste mikro mini midy po detech uvarila sem sunkafleky zacvicila si a ted pudu delat svestkovy kolac pro meho muze ..... a pak pujdeme ven za manzelem a pak nevim :grinning: :slight_smile:
21. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita teda klobouk dolu kolik ty toho holka stihnes....

@adelinka andel jak si na tom ty???jeste ti byva porad zle???a co vaha uz jsi neco pribrala???ja zatim asi tak 5kg za cele tehu....no mam z toho celkem strach aby to nebylo nejak moc abych to pak zhubla...jo a vubec kdy dame to slibovane rande???
22. zář 2010 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko....treba prisi tyden?ja cekala az se ozves ty :grinning:
jinak to celkem jde..je to lepsi jak u petana..a mam stale 0kilo :grinning:
22. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
my byly vcera v Banskej Bystrici tak sem ani cas nemela sem nahlednout no a protoze sem mela kopec prace a jeste mam tak vas jdu jenom pozdravit :grinning:
23. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: kde soooooooou? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
u nas chcije jak prase..hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normalne jsem se nejak o viku nafoukla a bruch moc neda neschovam...kdyby byl aspon pekne kulaty abych ho mola ukazat a ne jen porad dva speky :frowning2:

hejdi..nejsoooooooooou :confounded:
27. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: adelinko neboj klidne to vystrkuj kdy jindy si to muzes dovolit kdyz ne vtedy kdyz si tehotna ....at si lidi mylsi co chteji ty vis ze tam jenom spek nemas :wink: natoz od tech co tam spek maji ale jenom spek :grinning: takze klidne do toho at si toho vystrkovani uzijes poradne uz jenom 8 t a uz to bude zase jenom spek bez miminka takze predsudky jdou bokem at si lidi trhnou nohou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

no a ja si delam poradek uklizim si pradlo a vesam nove a do toho cvicim kalanetiku to je na spevneni svalstva a kdyz se to pekne cvici pravidelne tak to ma vedlejsi ucinek hubnuti :grinning: :grinning: :grinning: no tak si davam tydeni maraton ze si v nedelu reknu ze si zacvicim dva krat do tynde aby mne to motivovalo protoze kdyz si clovek rekne ze bude cvicit tri mesice tak je to v nedohlednu to clvoeka prejde chut ale takto mne to zatim drzi a jeste si k tomu musim rikat ze co to je dve hodiny cviceni za tyden narozdil od 168 hodin v tydnu takze mam porad jeste 166 hodin na jine cinnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem cvicila kalanetiku :dizzy_face: moc me to bavilo

no zacnu teda vystrkovat :grinning:
27. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo? cvicila si?? ja sem to cvicivala s kamaradkou mou nejlepsi ale ta se mi odstehovala do rakouska kdesi ke graz-u takze mam smulu musim sama jooo to byly casi to sem mela 60kg ted je to o dost horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po dlouhem roce a pul sem se odvazila stupnout na vahu a malem sem infarkt dostala a jest k tomu i bulimii neb sem myslela ze se pozvracim a kdyby se mi to povedlo tak mi to asi prischne fakt jako :pensive: :confounded: :astonished: takze je dobre sem tam stupnout na vahu aby nas propleskla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz sem zhodila asi 3kg za mesic tak to jde......jeno vydrzet nikomu to tu v domacnosti nerikam manzel o tom nevi delam to potaji mne to pak vic bavi tu sem nikdo nechodi takze tu se muzu vymluvit ani na cervnovky to nerikam protoze tam kdyz neco pridam nebo tak tak nereaguji no su tam asi moc mlada ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:ale mne to ani nevadi ja su zvykla vzdy sem to v zivote tak mnela a bylo to jenom k dobru tim ze sem nemela nejakou partu tak sem nepotrebovala vysedavat v hospode a kourit a chalstat a diskoteky a tak podobne veci.....a s tou mou nejlepsi kamoskou se vidime tak dva krat do roka a si piseme furt maily a tak takze aspon tak ale ni to taky nerikam ze cvicim protoze by vznikala ryvalita i na dalku a to nemam za potrebi no ale my sme skoro stejne nekourime po hospodach nechodime a nechlastame takze je to moc fajn :slight_smile: no to sem se zase rozepslala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..jj chodila jsem u nas cvicit :dizzy_face: bylo to super a i jsem zhubla...tenkrat jsem zhubla 30kilo..ale to bylo jidlem ne cvicenim :grinning:
27. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja az jeste budu jist jenom do polosyta jak se rika tak si myslim ze to bude o jeste necem jinam ale porad si vcelku dopravam kdybych zaradila vice zeleniny a ovoce a tak tak je to asi lepsi no i snazim se ale proste nedokazu nedojest kdyz je to tak dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: snad nekdy se mi to povede.....nejhoris nato m je to ze clovek se musi pak udrzovat tim udrzovacim svicenim ktere je na 15 minut denne....takze cvicit uz na porad ale ja si to proste nechci takto pripoustet protoze to by mne presla ta chut takze kdyz si zvyknu nato ze to je kazdodeni odreagovani tak to bude prirozene ale to az casem.....a podle ceho ste to cvicili???
ja sem si tuto knihu prala a manzel ji nahodou objevil v anitkvariatu tak mi ji koupil za necelou stovku ted uz se to tezko shani..... :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kalanetike je najlepsi to ze ju mozes rozlozit do celeho dna a ucinkuje stejne takze ja cvicim po cviceni hyzde a boky rano a odpoledne az jika jde spat tak cvicim zbytek protoze jirka po mne lozi a to pak nejde jenom dneska to mam trochu jinak protoze normalen civicim utery a ctvrtek ale zitra je svatek tak kdyby nahodou byl jirka doma tak abych si to nevycitala .....
ono to neni tezke ja si rikam ze nejtezsi je asi bruch a hyzde a boky pak uz je to jenom protahovaci cviceni a pred briskem je to zase zahrivaci cviceni takez v podstate to neni narocne jenom to soustredeni toho aby se to spravne vykonavalo to da zabrat a to pocitani do sto (protoze ja casto zapominam kolikatou dvacitku sem uz pocitala protoze do sto se mi to nechce to je moc dlouhe a plete se mi jazyk takze to vetsinou positam bud 20 20 20 20 20 nebo 20 30 20 30 ) :grinning: :grinning: ale jinak dobre
27. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja uz jenom protahovaci cviceni a panevni dno a vnitri stranu stehen a je to ale to fakt az pujde jirka spat protoze on jak vidi ze sedim nebo lezim na koberci tak okamzite po mne skace a stiska se semnou a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

a su moc rada ze to muzu zdilet aspon s vama ja sem tam tchyni to jeste spomenu ale chci uplne prestat to rikat i ji .... i kdyz mame perfektni vztah lepsi nez s mamkou ale tak jak je to tajemstvi pro manzela a ostatni tak chci aby to bylo tajemstvi i ni a budu si svicit pro sebe ja to vlastne cvicim hlavne pro sebe abych si mohla jit koupit bez problemu kalhoty.....protoze ja mam velky zadek ale uzky pas naproti zadku takze kalhoty mi v zadu na chrbte trci a to se mi nelibi......chtela bych zhubnout na 74kg ale to je beh na dlouhou trat ale verim ze kdyz sem tam vlezu na vahu tak mne to povzbudi protoze ta demotivni vaha je des bes..... :pensive:
27. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek