• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
caute holky....jakpak se mate????u nas nic noveho jen me dneska schvatila trochu viroza nebo nejaky podobny hnus...ale teplotu nemam...tak snad to brzo prejde....jinak u nas zadne zmeny nejsou....

Hejdi: chtela jsem se zeptat....kdyz delas ten dortik...jen obyc nejaky potahnuty tou marcipanovou hmotou....tak si ten marcipan koupis nebo si ho nejak sama vyrobis????mame jit na padesatiny pritelovi mati tak jsem chtela neco zkusit vyrobit i sama....kdyz su teda doma...ale vubec netusim jestli to zvladnu....jako na nejaky takovy krasny dortik jak si delala ty se vubec poustet nechci....jen neco fakt lehouckyho.....
27. zář 2010 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka ja si hmotu delam sama ale da se koupit i v cukrarne ze se zajdes zeptat a oni ti reknou kdy a jak a za kolik.....no a kdyby si chtela tak zavitej do fora recepty a tam najdi marcipanove torty a hned na prvni strane je navod jak nato nekde dole......tak pokud mas zajem tak tam je to hezky napsane a i na dalsich strankach je o tom toho dost staci procitat tri ctyri stranky......tak at se dari :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
tak ja jsem se ted nachystala do mesta..potrebuji koupit barvu pac se u nas dneska bude malovat a zjistim ze je svatek :confused: :angry: tak nevim jestli neco poridim :confounded:
28. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka pozde ale prece my sme jeli kolem obi tu v hodosi a tento obchod je otevreny.......protoze vedi ze toho lidi vyuzivaji k tvorivosti doma a makaji ve svatky kdyz se k tomu poradn enedostanou :slight_smile: ale myslim ze to uz mate poresene :slight_smile:
28. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky..hlasím,že jsem stále v celku.Akorát jsme se rozhodli na poslední chvíli dělat kuchyň,takže tu mamé staveniště,takže jsme u mamči,tak se nedostanu na net
28. zář 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati tak to je dobre ze ste v celku uz jenom dva tydny a uz v podstate muze princezna vykouknout......ale jenom at se pekne dopeka jeste ten mesic ze jo....preci jenom to neni jenom tak tych 40tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a kuchynka bude fajn kdyz bude nova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale chapu ze je to s bruskem narocnejsi :slight_smile:
28. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ništ nedělám,jen nemůžem být doma..a jak říká Tom,malá tam musí zůstat než to bude hotové :grinning:
28. zář 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to vypada i na slunicko tak jsem zvedava :dizzy_face: petan uz je protivka jak je doma dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja to mam do hodonina takx celkem daleko od mamky..tak budem malovat az ctvrtek a patek
29. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel taky to mam od me maky daleko bydli na slovensku 20km jeste za nitrou....takze tamjezdime tak jednou za mesic az dva....takze nic moc ale furt sme natom lip nez bracha on tam s rodinou jezdi jednou za rok a min ale sam je tam casto kdyz ma cestu tak se stavuje za mamkou jenom s celou rodinou tam casto nejezdi svagrova moc mamku nemusi :-P

kati a proc nemuzes byt doma ??? protoze tu kuchyn delate?? aby si nepomahala nebo proc :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky kde ste jako :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my mame s muzickem vyroci svadby 5 let tak mam dnes takou dobrou naladu....a je to rok co sem udelala prvni dort ale pect sem zacala az po valentynovi.....

rozalenko tak co? skoukla si to forum? ono to neni az tak narocne fakt :wink:

ja budu delat za tri tydny dve jednu spidermana na budove a druhou kopacak na trave.....
1. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
ja uz jsem zase doma na domku a bracha maluje
tak jdu neco delat jen jsem vas dosla pozdravit
preji pekny den
2. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky,
no ja sem spis mrkala na dortiky na netu...tak jsem si vybrala co bych asi chtela vytvorit...tak to snad nejak podobne zmastim...uvidime....urcite ale vyfotim a pak ukazu....
no jinak dneska byl ve Bzenci minibazarek tak jsme to byli omrknout...vybrala sem asi 5 kousku obleceni dala jsem za to 100kc a sla sem....potrebovala bych prebalovak do koupelny....ale ten tam bohuzel nemeli....tak uvidime jak to vyresime....
2. říj 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz jsem doma...
v pondeli se dodela posledni mistnost a pak hodim foto :grinning: malujem cele patro tak to potom dam na modrou strechu :dizzy_face:

dopekla jsem tycky a satecky z listoveho testa :grinning: uz jsem pulku sezrala :confused: :confused: :confused: :confused:

vecer jdu ke kamosce na plk tak uz se tesim :dizzy_face:
2. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a su tu zase a vidim ze zase ja ozivuji diskusi..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja sem si dneska zacvicila tak u spokojena jeste jendou a mam to za sebou
dneska byl mozno jeste je v brne nevim jeste nevolal ze uz je na ceste dela si kurz aby mnel papiry ze muze pracovat ve vyskach pracuje sem tam s brachou v halach montuji takove ty pristroje co delaji teplo ruzne infrazarice a tomu podobne a je to sem tam ve vysce tak aby vedeli jak nato a tak a aby mneli papir protoze ted jak neni papir tak pokuta no mazec uz se i tesim doufam ze nebude tak vyfluslej aby mi neco rekl jak to probihlo su desne zvedava :grinning:
4. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jo..necham to tady zavrit :angry: :sunglasses: :grinning:
5. říj 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neeee jedine pozvat tim emailovim zavinacem holky co sem chodili ze zacatku...... to by treba pomohlo v tom aby sem aspon nakoukli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to neni spatny napad :dizzy_face:
6. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,

nejsme ted často doma,předěláváme kuchyň,tka jsme byli u mamči.
Jinak jsem stále celá,ale CS už 6 a čípek se prý rozvolňuje,tkaže uvidíme jak dlouho vydržím!
6. říj 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka to je ale fajn ze uz si skoro na konci v podstate uz za dva tydny muze princezna :wink: :slight_smile: ale jenom pokud maminka bude chtit ... :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi,já bych ji bralla venku už teď,ale nemůže,protože není hotová kuchyn
7. říj 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka hmmm ale sak oni to bleskurychle dodelaji nez se vratis z porodnice ale si jeste tyden pockej at ji neberou za nedonosence protoze oni hned by ji tak rikali ..... tak to jeste vydrz :wink: :slight_smile: a bude to lepsi :dizzy_face:
7. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita Jo snad ještě vydržím...ale plánovala jsem rodit 10.10. 2010 :grinning:
7. říj 2010 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
pekne datum :dizzy_face:
ja mam vybrane 1.11.2010 :grinning:
7. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a navíc můj prapraděda byl taky naorzený 10.10. tak mi babička říkala,že yb to bylo fajn,tak uvidíme v neděli :grinning:
7. říj 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,já tu nebyla snad sto let,nějak nevychází čas,vždy projedu jen srpňátka 2007(to se měl Honzík narodit)a jinak nic...teď malej chodí do školky a já čekám na porod :sweat_smile: tak se tu třeba sem tam objevím :wink:
Hlavně vidím
@kaczka že má v plánu rodit 10.10,to já taky :grinning: takže jestli pojedeš do Břeclavi tak se třeba potkáme :sweat_smile:
7. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já měla v těhu problémy,v červnu jsem ležela v nemocnici tady v HO. pro zkracování čípku a otevírání,tenkrát jsem měla pěkně nahnané :confused: po propuštění jsem měla nakázané jen ležet a nic nedělat,měla jsem hrozný strach(Honzík se narodil 35tt a to byl mazec)nadopovaná magnézkem jsem došla až do TP a teď pořád nic :angry: no děs....noce už nespím,všechno mě tlačí,su prostě neohrabaná :confounded:
7. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar No jo,ale ty to budeš mít v termínu,já o 3 týdny dřív,ale kdo ví :wink:
7. říj 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdita Marti ahoooj :wink: jak se máme????
7. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaczka ty 3 týdny není taková hrůza,ale samo bude lepší když ještě vydržíš.....já se jen modlím,aby to už bylo všecko zamnou.
7. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar ahoj zenska ze se ukazes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mame se vcelku dobre decka poslouchaji maly byl tedko nemocny ale uz je dobre a sme teda doma neb sou na sebe tak zvykli ze nevim ci bych se phnula doma jak by jirka byl na mne porad
a vy uz to budete mi ttaky za par a taky princeznu tu sou same holky koukam ted :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek