• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
autor
no už bylo na čase se ukázat :grinning:
Honzík teda chodí statečně do školky,nemocný ještě nebyl,ale dneska měl ráno trošku rýmu,tak su zvědavá jak se mu to rozjede :unamused: on se doma nudí,ve školce je mu dobře,pořád něco tvoří a já na něj stejně nebudu mět teď tolik času,tak nemoc by se nám fakt nehodila,nehledě na to,že příští týden mám jít už do porodny(pokud to nedojde samo)manža by si musel vzít dovolenou,nebo nějak by se to muselo udělat....tady v HO. babičky nemáme....
7. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar už ti budou vyvolávat porod?
7. říj 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaczka no jdu zítra na kontrolu,pak když o víkendu nic,tak ještě mám dojít v úterý a ve středu bych jela.... :wink: jestli mi to vyvolají nevím,ale asi jo.....
7. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar to je docela brzo ne?ikdyž teda mě posílala už v den termínu
7. říj 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaczka nevím jestli je to brzo,píšu co mně řekl doktor.... :wink: já měla první TP 4.10 podle menzes a druhý TP je toho 10.10 podle utz...
7. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar aha tak to jo,když už ti jeden termín minul...v Bv moc přenášet nenechávaj prý
7. říj 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar za chvilku se nenadejes a budes s malou doma a eliska je moc hezke jmeno porad hezke to se ani neda snad rict skarede..... :slight_smile: :wink:
7. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
nejak vas nestiham od vcera :confounded:
dneska jsem si jela pro ten kocarek do zlina tak uz trenuji :grinning: no trosku me dela problem ze se kola toci na jednu stranu zaroven :grinning: ale je moc pekny a pani me ho nechla za 3500 :dizzy_face: mistzo domluvenych 4000 :grinning:

pak jsem jela pro muzika ktery je po 3 tydnech doma :dizzy_face: :dizzy_face:

ted umyl auto a zitra razime do ikee na nejaky nabytek elence do pokojiku :dizzy_face:

dneska zazitek jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem byla na wc v obchodnaku a pak jsem sla a tahala vody atd..do kose a petana k tomu a normalne jsem si dooost ckvrkla :confounded: do textilu az jsem si myslela ze me rupla voda :grinning: :grinning: jsem se uplne vydesila...no trapas..asi jsem se nedocurala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak si pekny o viku nachystam spis co do tasky do porodky

jo a taky mala ochutnavke me driny :grinning: pokojik jen malba zatim
8. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodim prebalovak a nove skrine z ikee..uz jsou slozene a uz se plni :grinning:
pokojik pozdej az bude vse :grinning:

kde jste holky :confused:
10. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu adelinko krasne skrinky takove se mi libi pusobi tak ciste parada to je radosti co???

ja sem pres vikend ani cas nemela sem nahlednou byly sme u brachy a vcera u tchanovcu ale bylo to fajn
pujdu si zacvicit musim na tom maknout protoze i po dlouhych asi 8 letech co sem se o tomhle cviceni dovedela se mam co porad ucit stale zjistuju jak to sem tam flakam :sweat_smile: :confused:
11. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady tu komodu máme taky,ale pro malého :slight_smile: Je supr :slight_smile:

jinak my máme nemocnou fenku tak nemám čas
11. říj 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jako ste zase holky???, rodite??? ci co? :confused: my sme byly jakysi odpojeni od netu tak sem vzdy jenom nakoukla kdyz byla prilezitost nekde kde byl net :slight_smile:

jak se mate??? ja se mam dobre....tento tyden delam dve dorty tak su zvedava jak to dopadne :grinning:
18. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nerodim :grinning:
18. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já též nerodím..ale už bych klidně rodila...
18. říj 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se flakate? teda? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja porad nanukuju a kdyz se nic nedeje tak sem ani nepisu.. :pensive:
18. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když nikdo nepíše tak též nepíššu
18. říj 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jaaa to maaam zachranovat :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když sem něco napíšeš tak odepíšu :wink:
18. říj 2010 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo abych jeste trpela samomluvou :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdi,no proč ne?to by sis asi nejlíp rozumněla a vše si odkývala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz tak su sama doma porad bez muze protoze je cele dny v praci a s detma se to neda si promluvit o vsem ze? kdyz spoustu veci nerozumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ale no kdyz chcete tak si budu i sama vykladat :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pro spestreni sem tam neco hodte jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajdi chápu,taky mi chybí to si s někým pořádně pokecat...s malým jde max,že to ej autíčko,to je autobus atd
18. říj 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,
už mi z toho těhu hrabe...nemám malého doma takže bych mohla chrupkat,ale už od 6 jsme vzhůru a to jsem zaspala až po 3...mi řekněte proč nespím :angry:
19. říj 2010 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jdu vas jen pozdravit a valim na cely den ke kamosce :grinning:
tak se tady mejte hezky :dizzy_face:
19. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo tak ja sem taky nespala kati nejsi sama :grinning: ja sem teda nespala z toho duvodu ze sem premyslela jak udelam dort :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: protoze ten jeden ma byt vysoky a tak premyslim z holika vajec udelam plat aby mi to pak vyslo vysoke :grinning: no uplne mazec a jeste premyslim jak mam do toho cvicit abych to nezameskala protoze minuly tyden mi to po druhe nevyslo a ja byla z toho uplne spatna vcera sem si zavcicila a dneska bych mnela po druhe protoze pak uz se k tomu zase nedostanu protoze musim upect asi 10 korpusu coz znamena ze kazdych dvacet minut a mam asi 10 minut mezicas co se budu venovat ostanim cinostem poumyvat abych to mnela kde slehat nachatat vajca a pak uz zase vytahuju .....no bude to mazec :grinning: 70 vajec minu zitra :grinning: na dve dorty .... a to jeste nevim kolik masel budu potrebovat a slehacek :stuck_out_tongue_closed_eyes: noo proste mam co delat a vecer naplnit takze lednici tri dny zaplnenou jenom odrtama......cili zitra upecu naplnim ve ctvrtek nachystat potahovky a potahnout a v patek dodelat uz na hotovo......mezitim stihat povarit a udrzet byt v chodu aby tu byl poradek a teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: noooo tesim se na sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi,takže si pak u tebe objednám nějaký dortík..třeba i na svatbu až nám to někdy výjde :wink:
19. říj 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka noooo klidne muzes :slight_smile: budu rada :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
19. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.tortyodmamy.sk/user/11488/images

tu mam nejake dorty a je videt ze se zlepsuju :confused: teda snad :slight_smile:
a i pro deti kdyby si chtela :wink: :slight_smile:
19. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky......tak je to na náma....
Eliška se narodila 12.10 v břeclavské porodnici.Měla 3,71kg a 53cm.Od neděle jsme doma.Přes den by jen spala potvůrka a noci bdíme....snad se to zlepší.....Honzík chodí do školky,tak mám přes den volno na odpočinek.....
19. říj 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek