• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
@jankar gratulujiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne miry tak hodne zdravi a mlicka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vcera u kamosky super :dizzy_face:

dneska rano jsem se byla s petrikem a bruchem fotit :dizzy_face: petan zase sceny ale neco mam tak v patek hodim foto :dizzy_face: mam jen 4 ale staci i tak to byl nadlidsky vykon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dneska mamce delaji okna tak budem cely den uklizet a zitra uz slavnostne pojedu domu :dizzy_face:

tak se loucim
docitat nemam cas :sweat_smile:

gratuluji k miminku :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,já stále v celku..
ady s dětma je to těžký no
20. říj 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vas holky poradne nestiham pecu dva dortiky tak musim dneska upect vzech dvanact korpusu....jeden bude do vysky tak proto tolik budu je jeste pulit .....

kati vidis uz si 39 to dopecete az do konce jak to tak vidim.....

tesim se na fotky adelko :slight_smile:

a co rozalenka? ta se zatim neukazala.....

jankar co eliska posloucha??? ono to asi do tech 6 t bude trochu narocnejsi....ale bude lip vsechno je jenom do casu :wink: :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hajdi,jo taky to vidím až an termín :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacz...ja to u me vidim az po :confounded: jako u petana
20. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,hlásím se celá :wink: Asi vážně až na termín vyleze potvora jedna :grinning:
24. říj 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nas je dneska docela hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpolko jsem byla s petanem v cukrarne :dizzy_face: na karamelovy pohar :grinning:

ted uz jsem akorate tak zrala na vanu a postel :dizzy_face:

24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak sem vas trochu sabotovala sem odpocivala po tom narocnem tydnu kdy sem pracovala dlouho do noci hlavne po nocich abych se venovala i trochu detem neb sem pekla a ted pres viked sem tak trochu vypla sem moc nereagovala a tak no a ted mam tyden volno pristi tyden jdu pect tomaska a krabici s darkem teda darek si koupi zakaznice :grinning: bude v dortu schovana vonavka asi ..... :grinning: tak to se tesim to bude lehke jenom ten tomasek mozno da zabrat ale myslim ze to bude v pohode a navic chci jim dat ten jeden dortik toho tomaska jako prekvapeni pro ne ze ho nebudou muset platit sou to znami a tak je chci potesit :slight_smile: tak zatim jdu odpocivat ke knizce :grinning:
25. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja se teprve hrabu z pyzama :grinning:
se me nic nechce...u nas leje jak svina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pri veceru

tak ja jsem prave obj.nejake darky pro petana..je ted uchyl na tu masinku tomase..tak ma deku,pyzamko,puzzle a jidelni soupravu..cca 800 na mmb vse nove tak cena super :grinning:

jo jinak mala se asi otocila..mala jak byla pricne tak jsem mela bricho do sirky a v noci desne stouchala a ted mam bricho daleko pred sebou..zitra pokusim nafotit :grinning:
25. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hejdita Marti no Eliška není tak hodná jak Honzík... :unamused: bojujeme s bříškem,pořád chudinka tlačí,koupila jsem probiotické kapky za nehorázné peníze a k ničemu...dávám baby calm a taky nic...zítra jdem poprvé do poradny tak ještě zkusím říct doktorce o ten sab simplex,Honzíkovi tehdy ale nepomohl....no nějak to budem muset zvládnou....do toho Honzík je nachlazený,kašle teda dost,zítra ho vemu sebou k doktorce,ať ho aspoň poslechne :wink: do školky tento týden nechodí....
Ty jsi cukrářka?že tak pečeš???
@kaczka no moc přeju aby jsi to už měla rychle za sebou :wink: a Viktorka byla mezi náma....
26. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankar jeeejee to mate mrzute ze Elisku tak trapi prdiky sab simplex nepomohl ani nam nam pomahal baby calm ale kdyz pises ze vam ne no tak nevim trahe probiotyka sem nekupovala....tak at to brzo prejde
no pecu :slight_smile: cukrarka nejsu ale bavi mne to a zatim vsem chutnalo ale zatim sem delala jenom dvom cizim v podstate ucim se na znamich ted pristi tyden mam pect masinku tomaska a krabici s prekvapenim tak se vcelku tesim ale to sem uz psala

tu sou moje dorty pro mne takove nejvic z kterych sem byla sama spokojena ale sou to predevsim posledni vytvry ale dam ti tam i prvni aby si videla jak sem postoupila :grinning: pecu asi tristvrte roku

jde to v poradi prvni sloupek dolu a pak druhy sloupek a dolu od naseho vyrocniho pres prase a tak dale a druhy sloupek od mimika prez panenku po mic.....

jo a je to od nejsatsiho po nejmladsi a nejsou tam vsechny jenom asi necela polovina....
26. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kdy to tak pocitam tu podle obrazku tak toto je jedna tretina jeste asi devatenact dort chybi :slight_smile:
26. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no ja jsem si kouoila probiotika a maji se papkat mesic pred porodem aby mimi nemelo prdiky..jinak u petana jsem mela ty drahe kapky a byly super..

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu krasne dorty..taky sice pecu pro zabavu ale tohle bych asi nevymodelovala :sweat_smile:

zrovna jsem dojela z mesta a koupila nausnicky pro elenku...ted uz jen chybi aby se me narodil tomasek :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem Hodoňačka, přidávám se k vám :slight_smile:
26. říj 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka hmmmm tak ty sou naaaadherneeeee mne by se liiiibili moc pro klarku az naroste ale ze zelenym ockem :dizzy_face:
@louherz vitej :slight_smile: a kde presne bydlis v hodonine nebo aspon cast??? ja bydlim na stefanikove :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
vitam novou tvar :dizzy_face:

hejdi...dik...ja chtela modre ale nemela :confused: ale tyhle jsou taky krasne :dizzy_face:
27. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík za přivítání :slight_smile:)) Do nedávna jsem bydlela naproti ekonomky na Velkomoravské a vloni jsme s manželem koupili byt v Bažuli, paráda, hnedka u lesa:slight_smile:), to jsou kouzelné dorty, obdivuju je, paráda, to jsou šikovné ručičky, které je umí tak nazdobit :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz z bazule je i jankar ted maji malou eeelisku :slight_smile: a jeste maji honzicka ....

hmmmm hned u lesa a je tam sliset i rev zvirat???? to musi byt mazec ja sem tak jendou v noci v lete slisela lva nebo tygra a teda sem si radne uvedomila ze tu je ZOO a co kdyby nahodou uteklo nejake zvire :sweat_smile: jinak by mne to vubec nevadilo poslouchat ten rev :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem jako malá holka byla na návštevě u babičky, tak jsem řev lva slýchávala často, ale teď ani moc ne, jen když fouká vítr a nese se to vzduchem. Jdete někdo na lampionový průvod a na ohňostroj? Nám to letos nevyjde, škoda....
27. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my taky nejdem protoze s detma se to nekdy neda....a kdy to vlastne je???? :slight_smile:
27. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bylo asi dnes ze?? koukali sme nato z chodby bytoveho domu protoze nemame vyhled z bytu na namesti a maly se bal on to videl po prve vzdy to prospali obadva ale uz vi ze neco take je ke konci uz jenom koukal ale myslela sem si ze pujdem dom protoze na chodbe se to rozleeehaaa :grinning:
27. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
pekny svatecek :dizzy_face:

dneska delame bramboraky a gulasovku tak uz mam hlad :grinning:
28. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky pri svatecku :grinning: tak ja delala bramboracku s hribkama a palacinky :grinning: uz sme po obede a pouklizeno uz jenom odpocivame pujdeme asi ven za tatkou ten je od rana v praci aby videlal penizky .... no tak ho pujdem povzbudit :grinning:
28. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko holky jakpak se tu mate???
u nas zatim nic noveho....dle uzv vsechno v poho akorat se nam Deniska nechce otocit tak uvidime co nam reknou na pristi kontrolce..
mi dneska nijak nesvatkovali...malovali jsme...spis teda ten muj chlap a moje mamka...ja jim ted jen pomahala natirat sloupky..
jinak uz mame skoro vsechno nachystane az na postylku ta nam ma prijet z Bratislavy az 6.11.
jo a jeste nemam kojpodprdy...s tema si nejak nevim rady...
celkem se tesim na pondeli jdeme totiz na predporodni kurz tak su zvedava co nam tam reknou...
28. říj 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka doporucuji s kostici......ja u klarky sem si pokoupila bez kostice aby mne to netlacilo protoze se to musi nosit porad aby byly v teple je to lepsi a doporucuji to i lekari ale teda hruza vubec nedrzeli jak meli no a kdyz sem otehotnela s jirinkem tak sem si koupila s kostici a ta je uuuzasna jeste ted ji nosim a to nejradeji krasne drzi protoze to ma vystuz ono to po klarce uz neni ono ta pevnost se mi stratila po porodu no ale co a su spokojenaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

jo a kam jdete na predporodni kurz??? my byly u klarky a pak jirkovi strhli i to ze tam byl tak platil min u porodu pak uz neplatil tak platil plnou ale to je jedno rikal ze to nepotrebuje sliset dva krat a jeste by nas to stalo vic no ale bylo to dobre stejne si pak clovek poradi sam protoze sestry neradiii vuuubec jako :confounded: :slight_smile:
28. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak nam dneska dojel necekane tatka :confused: mel az zitra..a bude doma uz do uterka :dizzy_face:
tak ho hned zitra zamestnam slozenim skrini :grinning:

jinak dosla nase super tch s familou a petr dosta od tch.vanocni kolekci k narozkam...to jsem jeste nevidela..ale oproti lonsku pokrok..loni zapomela..

petana jsem ted uspala tak jeste povesim pradlo a seru na vse...

jo taky jsem dneska zkousela peceny vanocni caj....reknu vam je to mnamka :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky muzu se pridat??nepochazim sice primo z hodonina coz je skoda ale bohuzel :slight_smile:
29. říj 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek