• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
@sjussi ahoj viiitej :slight_smile: a odkud jsi ? tu taky nejsou holky vzdy primo z hodonina :grinning: takze v pohode zadne bohuzel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bohudik ne? ze si tu pokecame i o nasem regionu treba :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak sem douklizela jeste mne ceka cviceni na nohy a protahovani a su spokojena ted odpocivam protoze do ted sem byla v zaprahu a jak se maly vyspi pujdem ven se tesim je tu krasne slunecno sice jenom 14°c ale slunecno
29. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita ja sem z Vnorov a ty??no bohuzel z Hodonina melo byt ze az se maly narodi tak bych aji docela s nekym kocarkovala nebo tak ale do hodonina bych musela dojizdet :unamused:
no ja se taky snazim nejak pomalu uklizet jenze ta nechut :slight_smile:
29. říj 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi no ja su z hodonina primo :unamused: skoda ale ja uz mam deti odrostle to by ste nas porad honili protoze nase deti porad utikaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to je hezke kolik vas tu je co ste tehulky anebo cerstveeee miminko :slight_smile:

@kaczka kati a co ty???? uuuuuuuuuuuz? :dizzy_face: :slight_smile:
29. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita no jedine si poridit jeste treti :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz by si asi nestihla :grinning:
29. říj 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi stihat bych stihala v tom nemam problem ale mam toho nekdy dost jako ze vecer padam na pusu a pak se manzel divi ze na nej mi nezbyva energie ale jinak pokud decka nespi jedu jak fredka :grinning:

ale stacilo su rada ze mame paracek a ted se jenom tesim z okolnich miminek.....ani bych nechtela na stari jako mazlici nejsu za to byt stara maminka raci dve a vitalni a ve 40 pak uz decka odrostle aby sem mohli s manzelelm jeste barco podniknout :slight_smile: :wink:
29. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky,jsme doma z porodky..malá se narodila v pondělí v 9:00 51 cm a 3800g
29. říj 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita to se ti nedivim,ja sem zvedava jak zvladnu jedno,natoz dve :slight_smile: taky na to mam takovy nazor jako ty,a taky mi to nasi rikali asi 3 mesice pred otehotnenim :slight_smile:
29. říj 2010 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczka..jeeeeeeeeee super..teda docela velka :dizzy_face: velka gratulace a co porod?

sjuss..vitej..ja taky nejsem z hododnina..jsem z mor.pisku
29. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka gratuluji a krasne miry prejeme hodne zdravi, mlicka a brzke zotaveni a vola se Viki??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tesime se na strucny popis porodu :slight_smile:
i @jankar i ty nam sem hod sturny popis porodu :slight_smile: ci to bylo lehke tezke nebo tak prumer kdyz ste uz rodili :slight_smile:
29. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no aspon ze je nas tu vic :slight_smile: ty uz to mas taky zy par :slight_smile: ja uz bych nejradsi posunula cas dopredu abych uz mela prdolku u sebe :slight_smile:
29. říj 2010 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky porod úplně v poho:...kolem 2 hodiny v noci jsem začala mít cosi jako kontrakce..tak jsem šla do vany jestli se to rozjede nebo jak..no byli tak co 8 minut,ale jen krátké a nic moc bolestivé..no psotupně se zkracovaly na co 4 minuty i jsem měla na toaleťáku trochu krve,tak ikdyž byly slabé a krátké tak jsme jeli před 5 zavést malého mamce a ak do porodky..příjem v 5:20..natočili mi monitor pak udělali klystýr ubytovali na sále..no vyšetření nevím co říkala,ale asi byl zašlý čípek...no pak před půl 8 mě znova zkontrolovali..otevřená na 6cm,tak mi prdli vodu no pak kontrakce začaly být docela sado(do té doby jen krátké a né moc bolestivé)..tak jsem šla do sprchny na hodku a něco aisk,nevím přesně...no pak jsem byla na pokoji a za chvilku pocit,že rodím tak Tom šel pro porodní asistentky a šlo se na věc..jelikož mě nechtěla nastřihávat,tak jsem se chvilku trápila,protože Viki enchtěla prolézt,tak mě nakonec trochu anstřihla a na dvě zatlačení byla Viki venku,přesně v 9..takže kontrakce,které byly fakt sado jsem měla něco přes hoďku..v 9:15 jsem byli všichni 3 sami na sále,já zašitá,malá umytá..prostě fakt pohoda...mohla jsem hned sedět,čůrat atd...tak toˇmůj porod :wink:
29. říj 2010 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka a kde si rodila??v Kyjove?
29. říj 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/
tady jsou fotky z atelieru..ale chtela jsem jen tri..no me to staci...tam jak jsem cela mam jeste velkou hnedou..jinak vse cerno.bile :dizzy_face:
29. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je muj priserny brich.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi nene v Břeclavi :wink:
29. říj 2010 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale max spokojenost..dokonce jsem mě šil i né příliš chválený Bambas a supr jsme si pokecali...až časem uvidím jak dobře mě zašil :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka :grinning: :grinning: :grinning: no ja chci jet do uherskeho hradiste :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s breclavou su moc spokojena mne rodila u klarky nevim kdo ale byla to slovenka a pak mne rodila doktorka bambasova ta byla hooodnaaa a pak nas na oddeleni sestinedeli prohlizel bambas a ten teda byl vcelku taky podivin mne ktera sem cvicila nadaval ze necvicim a spolubydle rekl ze ma cvicit vic ze cvici malo a ona pritom vubec....tak se mi vysmala ale co my sme vedeli svoje takze trochu mne to zamrzelo ze se tak snazim ale uz je to zamnou vzdy sem byla takovyma spekama obvinovana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak kdyz sem rodila prvne tak to bylo priserne sestry neochotne no des nic sem nevedela a tak a kdyz sem rodila po druhe tak mi byly vsechny simpaticke a i ja jim protoze sem po nich nic nechtela a oni po mne taky ne takze toto moje skusenost
29. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka proc priserny bricho ? dyt je tam miminko a je porad hore ne?? nebo se mi to jenom zda? :confused:
29. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..porad nahore..ja jsem ho taky u petana taky mela i v den porodu

no ja myslela ze jine maji pekne kulate :grinning:

tak ja jsem sezrala presnidavku s piskotama a valim do vany a spat..
29. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak to jo az do porodu hore aspon bylo videt dlouho ze si tehotna a pak najednou bum nikdo by to necekal a ty uz mas odrozene :grinning: no a jenom krouti hlavou ze ti jeste brisko nespadlo.....kazde mimi ma jine prostory na domecek muze to byt ruznyma vecma jako fiziologickyma v tele ....nic si z toho nedelej bud nad vecii :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

tak prijemnou koupel a dobrou noc :slight_smile:
29. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sak me je to jedno kde je ale hur se me dycha :pensive:
no uz jdu do te vany :grinning:
pa pa
29. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pár foteček naší lásky
30. říj 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem trosku poklidila
uvarila .dneska mame spenat s vajickem a brambor :dizzy_face:
hodila mycku a druhou pracku a uz se me nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kacka...juuuuuuu :dizzy_face:
30. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaczka ta je kraasna :slight_smile:
@adelinka no mne se taky nejak nechtelo nic delat tak sem aspon trochu uklidila a na obed udelala jen file :slight_smile:
30. říj 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati Viki je rozkosna panenka a jake uz ma licenka k zulibaniiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak spenatek sme meli pres tyden taky ale u nas to neni jenom s vajickem a bramborem to jeste k tomu musim maso na nudlicky udelat dusene a knedlik .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to moc dobre sestrenka prvne jedla spenat s knedlikem a masem u nas a teda byla hodne prekvapena ze je to dobre :slight_smile: jinak brambor a vajicko varim kdyby nahodou dosla chut i nato a kdyz ne zrovna na obed tak pak dojde po chuti a neni to to same ze??? :grinning:

jinak ja uklizim v patek protoze sem chtela rozrusit ze je uklizeci den v sobotu....tkaze ja odpocivam

joooo a sem sama doma decka jsou u babicky tak vegetim :grinning: :slight_smile: ale je mi smutno :unamused: :grinning: :grinning: no ale kratim si cas varenim na zitrek a za chvlku dojde manzel s brachou na obed tak se tesim ze trochu spolecnosti ale pak zase jdou makat na aute :slight_smile: ale co clovek nadela no takovy je zivot
30. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem tady mela kamosku s malou a jsem vyrizena..co ti delaji...aj oba na prdel dostal..moje nervy

tak jdu do vany a zalehnout k tv pa pa

hejdi..stastna to zena..ja uklizim denne a videt to nejde :pensive: :confounded:
30. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo aldelko ono to mozno vyznelo ze uklizim v patek ale ja taky denne protoze deti maji hned vsechno vytahane tak i desetkrat ale delam to automaticky jenom v patek delam neco vic utiram prach a tak vsechno vic pucuju vysavam vic jak normalne a tak no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

ja jsem oprala a navarila a ted delam poradky ve skrini...muj konecne slozil obe tak uz se plni akorat teda jsem nasrana pac k jedne skrini nejsou pojezdy na supliky tak snad nam je dodaji

peknou nedelku..jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hejdi..jo ahaaaaaaaaaa...no tehu demence u me pracuje :grinning:
31. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek