• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
ahojky
hezky vecer..
tak ja jsem dneska cely den makala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste zitra pojedu na koberec elence do pokojiku..a behoun na chodbu do haly je desne studena

no a bude vse hotovo a zabalim tasku a muzu rodit..no zitra to asi nevyjde :grinning: libi se me 1.11. ale treba by mohlo 11.11. :grinning:
31. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ja si zase rikam kdyz uz to mam v lednu a termin mam 12.1. tak by nebylo na skodu bud 1.1.2011 nebo aspon 11.1.2011 :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sjus..no to bys mela krasne datum :dizzy_face:
31. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka prcek si to stejne udela podle sebe :grinning: prece nebude poslouchat mamku :grinning:
31. říj 2010 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me je to jasne :grinning:
31. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jinak jako protoze mam taky vanocni dite tak vim ze je to blbe protoze ma narozky a hned vanoce a vetsinou je vse prodane protoze lidi kupujou jak smysluzbavenych a naopak po vanocich zase nic v regalech neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to desna nevyhoda...... no ale clovek si proste nevybere kdyz je to necekane ze? :grinning:

a zdravim vas ja nebudu mit moc casu tento tyden se mi nahromadili 4 dorty tak budu pect :grinning:
1. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem skoro dodelala pokojik..jeste chybi nejaka dekoracka a je hotovo :grinning:
snad se vam bude linit nas pokojik...
jdu jeste natahovat koberec do haly..
doctu pozdej
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/pokojicek-a-vybava-pro-elenku/
1. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jinak jsem byla na kontrole a mela sok :confused: vse je ok..holka je to porad ale uz ted ma 3900..me uplne hrkly slzy do oci..pac pokud to bude v terminu tak prej mam pocitat kolem 4500..no a na porod to prej neni ani omylem :confused:
2. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jejda adelko a ty mas tehotenskou cukrovku? to deti tak umi byt velike a neboj ono je to plus minus pul kg mne taky odhadovali klarku na 3800 a narodila se s 3300 tak neves hlavu to bude dobre uvidis :wink: :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hejdi..ne nemam ..ani u petana jsem nemela a mel pres 4 kila :frowning2:
a ja mam tolik krasnych veci v 56..uz je muzu zacit prodavat :confounded: :cry:
3. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,to bude v poho...malá měla ted 3800 a 56 krásně vynosí,a odhady jsou plus mínus půl kila,takže třeba bude mít pod 4 kila :wink:
3. lis 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj souhlasim nas maly mel 3790 a 54 a 56 nosil dva tydny :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon neco ne?
3. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no podle delky...uvidime..petan mel 56cm tak jel z porodky v 62 :grinning:

no ted me volal chlap ze me vezou sedacku a ze je sam...no k nam je to asi 100m od silnice a zadny chlap doma...kuwa by ma zajimalo jak to s nim odnesu..snad to neni tezke...no v nejhorsim me praskne voda :grinning: :confused:
4. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka uz muze...prasknout....uz je fiziologicky donosene.... jim kdyztak podekujes za urychelni ze aspon mala nebude taka velika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyz uvidi ten tvuj stav a treba zahlasis ze mas za 2t termin tak budou tak hodni a odnesou ti to..... :wink: :slight_smile: anebo poprosis a treba se zlituje :wink: :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi..no sam ji asi neodnese...uvidim jak bude tezka
4. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysliiis??? ze ti nepomoze?? a co kdyz dojede az pred barak?? to by bylo fajn ne? nebo nemuze po cesticce ? :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
4. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sedacka je na miste....soused me pomohl...chlap si sedl do auta a cekal na penize..pac videl ze soused jde i s tatinkem :confounded:

hejdi k nam nedojede az pred dum..jinak bych to neresila....
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/2430988/
tohle mame od cesty puls asi jeste 20metru
4. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka jj fotecku sem videla a to mate za brankou toto jako tuto cestu??? :slight_smile: tak hodnej soused ti pomohl to je fajn :slight_smile:
4. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem hodila na modrou strechu to co je dodelane u nas doma..zbytek pozdej :grinning:
tak kdo chcete tak se juknite :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/
4. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka parada to zelvickove povelceni nema chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dekuji
4. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem dohodila fotky meho cerno-ruzoveho sprchace :grinning:
skrine z aska co jsme o viku skladaly a sedajdu co me dneska chlap dovezl :grinning:
jsem otravna dneska :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/album/zasmetovci/
4. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, máte to moc krásný, hlavně pokojíčky, koupelnu a ložnici, my jsme si taky pořídili minulý týden sedačku, kupovali jsme ji v Kika, maximální spokojenost. Máme rok spravený byt a byli jsme bez sedačky, tak jsme si ji pořídili jako svatební dar, ať mám kde kojit :slight_smile:)
4. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji :dizzy_face:
u nas je mista na kojeni tak snad budu ted kojit :dizzy_face:
kde bydlis?tebe jsem tady jeste nevidela :dizzy_face:
4. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ale jooo uz tu byla :wink: o stranku nebo dve dozadu a je z hodonina :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je videt jaky mam prehled :grinning:
4. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcatka......tak co jakpak se mate??? a co deticky ci v briskach nebo uz tu s nami poslouchajiii????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi ja mam jeste casu ale co adelinka?? :slight_smile:
9. lis 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn :confused: adeeeelko kde jste s briskem???? nebo uz s Elenkou? :wink: :slight_smile:
9. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek