• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
ahojky
tak jsem byla dneska na kontrole a porad se nic nedeje :angry:
pak s holkama na kaficko a na ktg po ceste domu jsem si konecne koupila kojici podprdu a jeste skakla mamce do lidlu...
ted jdu s petanem ven ale se me nechce ani prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a kde si ju kupovala??
9. lis 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sjus...v uherskem hradisti....jednina kterou jsem sehnala v me velikosti...
10. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a kde tam??ja ji tady zadnou nemuzu sehnat(vel 90D normalne tak asi o neco vetsi)
10. lis 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kojící podprdy kupujte větší,já mám normoš tak 85 B-C(spíšC) a kojící potřebuju E :grinning:
10. lis 2010 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sjus...jezis..mam pocit ze vero intima..tak nejak...je to u polikliniky v UH..
10. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka dobre diky az tam pojedu tak se tam stavim :slight_smile:
10. lis 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě to moje hejblátko v bříšku pořádně zlobí, skoro celý den se hýbe. Už jenom dvakrát do práce a pak hurááá dovča, no a 28. 11. nastupuju na mateřskou. Taky se vám tak nechtělo z páce nebo jsem jediná? :slight_smile:)) Ale workoholička nejsem :slight_smile:)))
11. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz tak ja sem v den odjezdu do porodnice prodala kolo neb sem byla v praci a jeste sme sli na obed :grinning: mne se ze prace nechtelo mne to tam bavilo moc.....a ci su workoholicka to nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozna trochu? :confused: :sweat_smile: :grinning:
11. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
jak se vede?
u nas to jde......pupek uz me pekne zavaza :grinning:
dneska jsem byla cele dopolko u kamosky a tak bylo dobre :dizzy_face:

ted jdu hodit nejakou pracku a kuknou co me chybi do porodky.....

taky me dneska dosel balicek s bizu tak budu delat nejake vytvory :grinning: :grinning:

ja mela spatny kolektiv tak se me chtelo z prace..ale pak kdyz mel petan rok a ja zacla delat sama nehtiky a musela to ted v tehu prerusit bylo to desne..moc me to chybi :confounded:
12. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a ty si delala nehtiky?? a kde??? :slight_smile: nebo jak spatny kolektiv.... :confused:
12. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nehtiky jsem delala pri materske doma..ale pred tim kdyz jsem cekala petana... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co to si delala kde? :confused: :grinning:
12. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
delal jsem pred petanem ve starem meste ve fabrice a pri materske nehtiky doma u mamky na modre :dizzy_face:

muj aktualni bruch
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/cekame-elenku/ :grinning:
12. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne mam nejakou dekoracku do pokojiku pro elenku
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6368153 :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konecne mam darek pro petana k vanocum...snad se mu bude libit :confused: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31386410&tab=0

tak jdu do vany a lehnout pa paaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
13. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano waaaw tak to by sa lubilo aj mne petkovi sa lubit urcite bude decka mi doma furt skacou po postelich :grinning: :wink:
14. lis 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdi...no u nas tako po poslelich...tak snad se zavdecim :dizzy_face:

peknou nedelku :dizzy_face:
14. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zasej sem tu dlouho nebyla...jakpak se mate???doufam ze lip jak ja.strasne moc uz se tesim az bude po vsem a az Deniska vyleze ven.mam bricho jako totalne prefouknuty balon a v noci nemuzu spat.silene me boli kycle a kostrc...dneska sem se budila se slzami v ocich hruza....ted jsme se vratili z kratke prochazky a ja uplne nemozu su fakt znavena jako bych behala maraton...hruza.Deniska tlaci uplne na vsechno....jak si sednu do takoveho polosedu pololehu tak se mi zacne delat uplne zle....
Andel: kde se tedy chystas rodit???
17. lis 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko..no ty to mas jeste za dlouhou dobu :astonished: ja porad nevim kde budu rodit ale uz bych aj mela :grinning:
17. lis 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jeeee adelko ty uz to mas za paaar....tak to se tesime na dalsi princeznu.....

martinko to tak byva.....vydrz to uz jenom 5tt a je po vsem pak si uzijes tehu az za cas ne? a bude se ti styskat po brisku a kopaneckach a taak :wink: :grinning: :grinning: :grinning: je to neprijemne to verim i ja sem to mela tak kostrc byla asi nejneprijemnejsi a mne se to rovnalo i po porodu ta panev a to byl mazec aaau :confounded: ale preslo to po sestinedeli teda nebylo to az tak strasne ..... :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:
19. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
peknou sobotku :dizzy_face:
u nas se opet nic nedeje...toz nevim kdy budu rodit :confounded:

pokazil se me vysavac tak po O pojedeme do planea a pak ke znamim na navstevu...tak tu elenku musim nejak vychodit...prej chuze pomaha..tak budu letat po obchode jak splasena :grinning: :grinning:

ted jsem dobalila nejake darky a krom kosmetiky mam snad vsechno..

tak jdu zapnout polevku..dneska jen cockova a siska s vajickem... :grinning: se me nic nechce

taky nam dojel tatka na vik a jen v pondeli slozi a pak uz budeme cekat na elenku :dizzy_face:

hejdi..no uz aby to bylo :dizzy_face:
20. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem fotila bruch ale nejak se me sere fotak 39+5tt
22. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte o někom, kdo by prodal chůvičky?
23. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak dnesni KO uplne na pytel....
spatny moc..spatny tlak..velke otoky na nohach....
zitra opet KO a pokud bude vse tak hrozne jako dneska ihned nastup do nemocnice :confused: k vyvolani pac je tady to ze by me odchazely ledviny..nazev nemoci si nepamatuju :confused: ..jo a otevrena jsem jen sotva na prst...mala ma kolem 4500...

po ceste jsem vyzvedla mojeho,udelala nakup a ted jsem dovarila rajskou a pecu sekanou kdybych nahodou se zitra nevratila...

taky muj koupil kapra a nejakou rybu na vanoce tak uz lezi naporcovana v mrazaku...
23. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelinko, tak hroooozněmoc štěstí přeju, ať to dopadne všechno v naprostém pořádku, aspoň máš šikovného muže, tak co, sekaná upečená?
23. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam zabaleno a jdu do vany a postele
paaaa

jj vse hotovo :grinning:
23. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeejda adelko drz se.... at je vsechno v poradku a zadne ledviny ti neodchazeli :fearful: preju at to mas brzo za sebou a s co nejmensimi bolestmi a brisko mas hezke a zda se mi ze uz i nize :wink: :slight_smile:
23. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no to je mazec....ja uz to chci mit za sebou....ted mi rikal chlap...zlati jako mohli bychom rodim pres den co ty na to????jako nevim proc se rodi mimina prevazne v noci...jinak ja jdu na kontrolu az v patek...jo a chtela bych teda rodit aspon o neco driv...chci to stihnout do vanoc.....smarja musim zase curat....tak se tu holky mejte...Andel a ty se drz at to mas co nejdriv za sebou....tyo a mala uz je pekne velka...me kdyby doktor rekl ze ma 4,5kg tak reknu at tak velke dite ze me okamzite vynda.....tak zatim caukooooo
23. lis 2010 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky)
kontrola dopadla stejne jako vcera ale v nemocnici si me dr. nenechal..zitra opet kontrola....me jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak desne me boli zada a je me spatne ze jsem od 12ti lezela...
tak to je vse uvidime zitra pa
24. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek