• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
@adelinka Myslím na tebe ať už jde prcek dobrovolně sám ven
24. lis 2010 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka a uz ses teda rozmyslal kde budes rodit????bude to Kyjov nebo Hradiste???
24. lis 2010 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
roz..no zitra jdu na KO do UH tak pokud me nijak nepomuzou jedu jinam :angry:
24. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidis....jinak ja urcite volim Kyjov....tyo uz bych to chtela mit strasne moc za sebou....
25. lis 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dnesni KO zajimava...
moc lepsi a tak doktorka nic neresila a 30 mam dojit na kontrolu :confused:
na KTG taky zabava...moc jim to neukazovalo ozvy a tak jsem u toho musela stat a jeste tancit a pak me dr rekl jestli nechci delat drepy...jsem zacla smat a on ze cemu se smeju...
no dneska fakt parada...
25. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divne ze to neresi..... :confused: a drepovat a tancit u ktg miminka je teda komicke ale neresi to to ze nad tim mavli rukou :astonished: :confused: :angry: co si to dovoluji ...... :fearful: :confused: :zipper_mouth: :unamused: to je prijenmensim divne ne??? :astonished: :confused: ale nechci te stresovat :sweat_smile: :grinning: snad dokroti vedi co delaji.... :zipper_mouth:
25. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem dneska preslekla postele a konecne tady byl obkladac a mame oblozenou kuchyn :grinning: zitra to petr zasparuje a uklidim a muzu rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zitra mam v planu jeste nakoupit na vanocni peceni a malemu vyteplene kalhoty a jedny snehule...vcera jsem mu koupila poradne boty u nas ve spesl prodejne a jeste nejake snehulky ne moc drahe jen do snihu..

no jdu hodit sprchu a postel..zitra me ceka moc uklidu tak se to treba nejak rozjede :grinning: :grinning: :grinning:

hejdi..no me to prijde cele divne
25. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se mate??? tak co adelko rozjelo se to nebo si v uz v porodnici??? snad s tebou nebudou cekat 10 dni a vezmou te drive :slight_smile:

dneska su sama doma ale nevyuziju to na zadnou prochazku ci nakupy ale budu pracovat na dortu ktery si objednali na zitrek....uz at to mam a v pondeli se chystam na dalsi...budu delat kosik :slight_smile: uz se tesim :slight_smile:
27. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja se teprve hrabu z postele..me se tak nechce...
muj je na fotbale :angry: :angry: nez by neco delal...jeste je potreba neco navrtat

no jdu hodit kure do trouby,povesit pradlo atd..se me chce jak svina ale odpolko cekam besedu tak at tady neni mrdak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hejdi...no jeste jsem tady asi cekaji az bude mit mala 5 kilo :cry:
27. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak se teprve hrabu z postele.... :grinning:
petr jel s petosem ke knamemu pac mu vcera spadla nova tv a neco se tam ulomilo..me jebne kuwa :angry: :angry: tak snad to opravi
jinak me v noci odesla ta zatka..je to pekny hnus teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak treba elenka bude do konce listopadu venku :grinning:

peknou adventni nedelku :dizzy_face:
28. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky preju hezky tyden at se nam tu narodi miminecko vonave a je nam gut :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

ja se mate???

ja odpocivam ve stredu misto dnes zacnu pect dortik mel byt na stredu ale preunuli to na patek.....no neva aspon mam jeste cas si odpocinout a tak :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak jsem po kontrole....
dneska celkem dobre..tlak i moc dobry..konecne se otviram jsem na 4cm a zitra mam nastup na planovany porod na 7h rano...uz se bojim..mala ma odhad 4215g.tak zitra je elenka na svete :dizzy_face:

ted jsem u mamky kde nechame maleho a pojedu dom jeste neco podelat a nazehlit kosik... :grinning:
30. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka smarjaaa ty si jeste neporodila????jezis ja uz to chci mit taky za sebu....jaksi me v posledni dobe zacina pekelne bolet bricho a nemuzu vubec se poradne nadechnout...
30. lis 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste ne..pomalu jako slon budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej adelko tak at to mas zitra krasne a bezproblemove a preju at ste v poradku .... zitra na tebe budu myslet :dizzy_face:

jeste chvilu marti a bude to uz jenom mesic :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem preslekla jeste malemu postel :grinning:
dala novy venec na dvere..prvne co jsem nedelala sama :confused: viz.foto ale nemohla jsem mu odolat :grinning:
pobalila par darku :grinning:
nazehlila kosik co bude v prizemi..viz foto :grinning:
natloukla jeste obrazky..
povesila dve pracky a ted uz jdu dat jen vanu a odpocinek..stejne asi moc spat nebudu :confused: :sweat_smile:
jo a nalepila jsem jeste nove obrazky a konecne muj dal lampicku :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka mooooc krasneeeee a dobrou noc a nemysli nato a pujde trochu i pospat....nejhorsi je natom asi to ze podvedome clvoek vi ze jde do nemocnice a uz to je :unamused: ....tak at ti to zitra dobre dopadne... :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevim jestli uz vite....andel uz maji Elenku....narodila se dnes ve 12.20h a ma 4550g a 54cm.. tomu rikam kus baby:slight_smile:jinak prejem vsechno nej do zivota a hlavne obema moc zdravi....a tise zavidime holky ze uz to mate za sebou....
1. pro 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mooooooooooc gratulujem @adelinka at je malá v životě jen štastná a taky přejem oběma zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je to fakt kus ženské :dizzy_face:
1. pro 2010 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee jaaaa sem si na ni myslela kdyz sem varila obed juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
@adelinka gratulujiiiii a at je Elenka jenom hodne miminko a prejeme same zdravi brzke zotaveni a hodne mlicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda baba to byla poradna uz se tesime na popis porodu aspon strucne :wink: :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita tyo tak popis porodu bych mozna radej slysela az tak za mesic....bo to muselo byt silene takovy velky mimi...a je pravda ze se zacinam celkem bat.....takze az se Deniska narodi tak pak popisujte porody jak chcete :wink:
1. pro 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vis marti treba to mnela lehounke i kdyz byla Elenka velike miminko :wink: :slight_smile:

tak adelko pokud to bylo nrmalni tak nejaky strucny popis nevadi a pokut to bylo narocnejsi tak raci za mesic apak jeste chybi posledni zde tu pritomna tehulka a je to :wink: :slight_smile:
1. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak nas dneska pustila dr domu
jak bude cas pisnu vic
4. pro 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka ahoooooooooj adeeeelko uz si doma :slight_smile: GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Elenka ja kraaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tvaricky jake ma krasne cisteeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nadhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásná princezna. A porod super rychlovka. :wink:
4. pro 2010 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka vidis marti tak preci mnela adelka porod krasny neboj to zvladnes :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji :dizzy_face:
porod super na to jak je velka :dizzy_face: a rychlovka
4. pro 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Malá je opravdu nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulka a obr!!A super porod!!!
4. pro 2010 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji :dizzy_face:
5. pro 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek