• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

26. července 2016 
Gratuluji k miminku a ať jste obě zdravé :slight_smile:
8. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak elenka zatim andilek :dizzy_face:
tak dneska pujdeme ven na chvilku uz se tesim..jinak jsem zkousela kocar jen na chdbe :grinning:
no jdu dam pradlo a odsavat..porad lez sedim s kazama venku ale dneska jsem odsala uz 50ml :grinning: :grinning:

dekuji :dizzy_face:
8. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adelko
to je dobre ze je mala hodna....
tak jaka byla prochazka???
a proc odsavas??? ci protoze mas toho moc??? :confused: a prsa maji byt v teple ne??? :confused: apon tak nam to rikala doktorka a proto sem mela kojo podprdu aj v noci a jeste pres to teda i plenku ale to i z duvodu samovolneho vytekani.... :grinning:
8. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojlky..

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/nase-elenka/

hejdi..me se v porodce neudelalo mleko tak me ju dokrmovala sestra a doma ..tak jsem na nutrilonu a odsavam aby se me spustilo mleko a taky prikladam...des des des
8. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ady,tak snad se to brzo rozujede :wink: já taky musím mít fur podprdu,bo mi prsa též samy tečou.. :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adelko to pujde mna nastoupilo mlicko kdyz sem dosla dom z porodky takze az na 7 den urcite a to sem prikladala porad malou sem mela u prsa snad cely den :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ale pak to bylo slyset jak to tece a pak to teklo porad :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: nezoufej....to pujde.....ja sem byla po CS takze proto mi to naskocilo az potom u jirinka to bylo hned toho sem druhy den nakojila 50 ani nemrknul jenom funel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mne zase sestricky nadavali ze ho prekrmuju :rolling_eyes: ......sam si vytahal ja sem ho mela u prsa asi jenom 5 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kati a co vy jak se mate???

ja zitra pecu dort na rychlo sme se rozhodli ze presuneme synove oslavy na tento tyden tak mam co delat kdyztak dodelam v sobotu rano a bude..... :grinning: :grinning: :grinning: ale stejne zitra upect a naplnit a dotvarovat chci udelat housenku tak su zvedava jak se povede....a farebne nevim modro zelenou asi....i kdyz sem premyslela nad farebnou uplne ale toto bude asi lepsi kdyztak ze zlutyma puntikama nebo botickama :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz se tesim ja su jak narkomanka kdyz nepecu mam abstak :sweat_smile: :grinning: :grinning:

jj a to sem chtela ze mate hezky kocarek :slight_smile: a vubec ste cela rodinka sympaticka skoda ze to mate tak rozhozene ty vychazkove fotky a mala je houzelna jak spinka v tom ruzovem nununu tututu :sweat_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak dneska nejak nestiham az ted jsem dosedla :grinning:

delala jsem testa a pekla linecne,vanilkove rohlicky a orechove kolecka :dizzy_face: tak zatim aspon neco
jdu hodit sprchu a spat..
zitra mame zapijecku male tak at jsem fit...muj se nemuze dockat az narazi becku
:grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou noc
:dizzy_face:
10. pro 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita No my střídavě oblačno...malá nekaká a trápí ji prdíky..jinak je zlaté mimčo,už se začíná i smát,tak je den hned veselejší..ale malý začíná být pěkný raubíř
@adelinka tak peču..jen chci zkusit něco noého a nevím co :slight_smile:
10. pro 2010 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak u nas je hotove dopusteni..
elenka nastesti je uz v postylce a petan pujde taky...
pomalu se to rozchazi..na uklid seru az rano jsem total k.o. sak to mojemu jeste spocitam to jeho slavne zapijeni..mel to udelat kdyz jsem byla v porodce..sestinedelky maji mit klid...

jdu dat sprchu a spat..seru na cele osarenstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaczka..taky chci neco noveho ale nevim co :grinning:
11. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja dneska nostalgicky spominala na porod pred dvema lety :slight_smile: jirik se nam narodil a uz je z neho velky kus cloveka :grinning:

jinak sme doma klarka je na ATB a jirik ten teda zahleneny ale fest ..... tak do vanoc se ven ani neukazem.....

jenom pak pujdem nakoupit snad nejake darky nebo vyslu manzela a bude a co koupi to bude :grinning: a ja budu pect udelam asi jenom linecke a kdyztak medzi svatkama na silvestra tatrankove koule a bude...perniky bych jedla stejne asi jenom ja a to ja kynout nepotrebuju :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jen nakukuji...
petr je nemocny a petan uz taky a ja se citim taky mizerne..a elenka se me zda ze taky chrci..v noci dokonce po jidle vzdy se vyblinkala tak jsem celou noc hledela a nespala aby se me neudusila..kuwa ze ja nemam aspon jedno decko neblinkaci :cry: :confounded:

dneska na KO dobre..dr me rekla ze mame spat v chladne loznici a vic ji oblect a vic pod hlavu...tak uvidim co dneska

petrik na 3letce dobre..vse je ok ale zase rval pri odchodu ze nechce jit domu :grinning:

no jdu udelat neco na vecu a spat..teda snad bude dneska noc lepsi

hejdi..at jste taky brzo fit.. :dizzy_face:
15. pro 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu se to vuuubec nehybaaa no holkyyy ...jak bezi pripravy na vanoce???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja jeste nenapecene darky nekoupene ale co sak casu dost ne :sweat_smile: ale ja sem tydle manyry pobrala po mem muzi neb stejne nejsou penizky a budou az pristi tyden v utery tak co nadelame :unamused: doufam ze hrackarstvi sou dobre zasobena :sweat_smile: :grinning: no a ve ctvrtek nazdobime s muzem strom a uz se tesim na rano az pujdou deti s kukadlama kouknout stromek :slight_smile: :slight_smile: no su zvedava jak to vymysli manzel minuly rok sme poobedvali a dali darky hned o pul druhe aby si pohrali tak ci to taky tak bude nebo ci se pujdem projit a pak to vsechno spachame za tmy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej vecir
na pisku foceno pred tydnem..az dneska u nas napadlo asi 5cm snihu :confused: a jinde je kalamita :confused:
a ja dneska :dizzy_face:

ja mam vse nakoupene a zabalene asi mesic :grinning:
napecene uz mam taky :grinning:
18. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to víš,se dvěma dětma tak nestíhám :grinning:
Jinak dárky nakoupené a upečené tak napůl,ale malý jede zítra na prázdniny k mojí mamči tak budu mít trochu klídek,tak to dorazím :wink:
18. pro 2010 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co jak probehli vanoce??? adelko co petrik na trampolinu???
u nas vanoce parada deckam ocicka svitili a hracky se jim libili ale se to vytridilo no to vedet by sme usetrili kopec penáze protoze si hrajou nejrasi s magnetickou tabulkou na kresleni :grinning: a pak vedou auta :grinning:
27. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
par vanocnich :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/vanoce-2010/

a taky jak elenka pase kone ve 3tydnech..dr rikala at ju davam na brisko te je sikovna a ze se ji to libi... :grinning:

hejdi..tak on ji nevidel je pod schodama..by ju chtel rozdelat a nikam by se nevlezla..az na jaro ven :grinning:
27. pro 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka Elenka je šikovnaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj no musi počkat ale bude to parada hned bych si zaskakal s nim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidne se stav na jare na skok..je to do 120 kilo :grinning:
27. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jdu vam jen poprat pekneho silvestra a krasny novy rok :dizzy_face:
tatka jel s petanem ke znamemu tak snad nedorazi opilej :angry:
ja budu delat par chlebicku..budem doma tak jen pro nas dva :grinning:
petrik ma dneska narozky tak bouchnem sampus a oslava bude az v nedelu...
pa pa :dizzy_face:
31. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preju vsechno nejlepsi do noveho roku a hodne zdravi to je to nejdulezitejsi :slight_smile:
1. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tady neco malo z oslavy..nejak se u nas nefotilo..
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/adelinka/album/petrik-od-3-let/
3. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozalenko gratuluji i tu k narozeni dcerusky Deniska je krasna :slight_smile: a narodila se natermit jak vidim

a uz nas ceka jenom jedna tehulka louherz ....tak preji aby to dobre dopadlo a pak se taky ozvy
6. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky gratulka Rozalence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať malá dělá jen radost
6. led 2011 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
ja jsem tady mela dneska kamosku s malou a pak dojela dalsi...
a tak jsem si v klidu vyzehlila a okoupala..no takovych dni vic :grinning: a nabalila se k mamce ke ktere jedu zitra cca na tyden :grinning:

je taky gratulace .. :dizzy_face:
6. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze nase Deniska uz je taky s nama....
narodila se 30.12.2010 v 1:20 mela 3400g a 50cm
a tady nejake prvni fotecky....
8. led 2011 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja jsem u mamky :dizzy_face:
ted jsem se chystala ven a az sem se oblekla zjistim ze prsi :angry: :angry: :angry: tak zase nic

ted petan pece s mamkou strudle 3 sladke a 3 slane :grinning:

dneska bracha koupil malemu pucliky co jsou od 4let pohadku auta..dvoje za 250kc tak jak jsem si myslela ze je petanek tele tak uz umi obe slozit..coz jsem hledela :confused: :confused:

taky jsem mu davala ven rukavice prstove a rikam mas tam vsechny prsty?o peta ze ne a ja zkousim a rikam mas je tam vsechny a on rika nemam ja mam 20prstu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nevim kde na to dosel..on je takovej noumik :sweat_smile:

je to jsi stihla na posledni chvilku s porodnym :grinning: je peknucka
8. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tu se to nehne a nehne teeeda meli by sme s tim neco delat no ale kdyz mate miminka tak to chapu protoze to je clovek v jednom kole ....

tak az budete mit trochu casu tak popiste jak se mate a co @louherz gratuluji k Matějovi at se vam dari a hodne mlicka :slight_smile:)
a vsem ostatnim maminkam taky preju aby miminka byla hodna a byla jenom legrace :slight_smile: a my pujdeme ven :slight_smile:
18. led 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek