Hodonínsko

Ahoj holky,je to někdo z Hodonína?Ozvěte se,pokecáke.Když to bude snažilka,ještě lepší,bajbaj a pište 🙂
louherz
18. led 2011
Ahojky🙂 děkuji za gratulace, malý je přes den zlatíčko, ale trápí ho prdíky, nevím, co budu vařit, vadí mu asi všechno, poradíte mi holky? mějte se a hezkou prochajdu přeju
hejdita
19. led 2011
hmmm tak to je neprijemne....maly taky trpel na prdiky i jeste dnes sem tam vnoci se protahuje do luku a zapasi s tim uz sem nekolikrat kdz sem mu sla pomoct tak jak sem slisela ze se rozciluje si uprdl a pak uz bylo ok ale s jidlem poradit nevim nam pomohli kapicky ale na nazev si nevim spomenout....ale tu je nekde i sekce o techto vecech a tam to je sabsimplex to nebyl to vim jiste =-)

a co v noci ? spinka hezky? kdyz je pres den zlaticko? no ono se to do 6 tydnu upravi 🙂
kaczka
19. led 2011
@louherz a zkoušela jsi nějaké kapičky?
louherz
19. led 2011
jj, zkoušela, ještě v práci jsem si nafasovala Sabsimplex, ale moc mu nepomáhá, kdyžtak časem zkusíme něco jiného:-) snad to nebude dlouho trvat, přinejhorším si vytrpíme 3měsíční koliky🙂 a pak pláč v noci bude nanovo kvůli zoubkům 🙂 Dneska v noci byl Matěj zlatíčko, předtím to stálo za....... chce to pevné nervy, hlavně pro tatínka 🙂
adelinka
19. led 2011
ahojky
jak se mate devcata..
ja porad vegetim u mamky..tak chodim po kamoskach a ani na PC neni cas x-)

mala se me ohazela tak strasne ze vypada jak 15ti leta puboska 😢

tak pa pa x-)

louher..gratulace k malemu x-)
kaczka
19. led 2011
@louherz tak zkus baby calm,lefax nebo infacol 😉 nebo vyloženě probiotika třeba bifiform
hejdita
19. led 2011
jjj babycalm je to co sem si nemohla spomenout to nam pomohlo fakt dost 🙂 .....ale nekomu nepomuze nai to 😞 tak prejem aby zabralo neco z toho co tu katka pise 🙂
hejdita
19. led 2011
no a pro chalpy je dite zmena no musime byt trpelive nejen s detma ale jeste i s nima 😃 😃 😃 😃 ale vseno jenom docasu jak rika muj muz....sem tam miva stavy ze by sel spat do koje ale ustoji to 🙂 a je mi oporou kdyz uz ja nemuzu 🙂 a rika mi no az uz budou dospele tak uz nebodou chtit ponosit takze se rada pritulim v tom napeti a su rada ze je v naruci klidny nebo klidna 🙂
kaczka
19. led 2011
nebo ještě probiotické kapičky Bio ga něco..ted nevím přesně,ale v čr jsou děsně drahé
louherz
19. led 2011
děkuju za rady 🙂, určitě z toho ještě něco vyzkouším
adelinka
24. led 2011
ahojky
jen se hlasim ze ziju...
ve ctvrtek me prepadla ryma,kasel a 40 horecky..dneska uz je to lepsi...
petan uz taky pokaslava tak snad nic nechytne elenka by me jeblo 😢

na FB jsem dala ty fotky profi tak kdo ma FB se muze juknou jak bude casek dam i sem. http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?f...

zatim pa pa
hejdita
26. led 2011
ahoj edelko no my sme taky nastydnuti ze mne tece jak z konve a klarka ta kasle teplotu nema ale rymu jo jirka je dobry a muz toho boli v krku :-| to bylo tim ze 10 stupnu teploucko a najednou zima a snezeni ...uz aby bylo jaro leto
adelinka
28. led 2011
ahojky
tak ja uz jsem doma ..uz se zase tesim jak pojedu k mamce 😃 😃 😃
petr dneska dojel skoro po mesici domu na vikend x-)

zitra me dojde kadernice tak uz se tesim 😃

no ulozim decka a budu se venovat ....dneska snad bude prvni sex tak se uz tesim.. 😃

jo holky kdyz chci delat neco jako bytovy dezajner..pisu to pocestele 😃 co musim mit za skolu..chtela bych si ji na materske udelat :-N =-) 😕

dobrou noc x-)
sjussi
28. led 2011
ja se taky hlasim,nejak ani nestiham chodit na net jak mne to moje zlato zamestnava 😃 ale uz sme se jakzt takz szili 😃
hejdita
29. led 2011
jeee ahojda sjussi gratulujem taky k mimcu a vidim ze se narodil presne jak nas jirik 🙂 teda jenom o rok pozdejc a odkud si? presne? a kde si rodila? vidim ze si rodila o kousek drive.....
tak se opatrujete 🙂
adelko tak at je ten sexik co nejprijemnejsi vim ze po porodu to je spise nic moc :-N :-p a u mamky bylo zajiste fajn .....kde bydli ze tam muzete byt tak dlouho??? =-) asi jenom kousek ne? i kdyz ty nejsi vubec omezena asi skolkou nebo chodi ti petko do skolky??? =-) 🙂
lussy666
31. led 2011
ahojte, prichadzam sem mozno s trochu cudnou otazkou🙂
chceme sa stahovat do tohto regionu a zatial sme v stadiu pozerania domov a chodime po obhliadkach..no a na nete som narazila na jeden dom v obci stary poddvorov...celkom sa nam pozdava, len cena sa mi zda byt strasne nizka...a tu prichadzame k mojej otazke🙂)) poznate tuto obec? mam mat z niecoho obavy?
mozno je to len moja paranoja, lebo doteraz sme chodili pozerat same novostavby, a tento ma cca 20 rokov a preto ta cena..ale aj tak sa mi zda nizka😃
tak ak tuto obec poznate a vedeli by ste nejaky dovod, preco v nej dom neukpovat, napiste....dakujem velmi🙂
lussy666
1. únor 2011
🙂
hejdita
1. únor 2011
ahoj a dokial sa stahujete??? z ktorej casti slovenska?

stary poddvorov ....pretoze nebyvam v okoli nepoznam ale nemyslim, ze by to bolo spatne miesto na byvanie 🙂 jazdime sem tam cez ked ideme na vylet 🙂
lussy666
1. únor 2011
@hejdita ahojky, stahujeme sa zo zahoria, kde byvame asi 2 roky, inak som z ba...
ja si tiez nemyslim, ze je to zle miesto, ale ta cena domu sa mi zda podozriva, tak ci v tom nie je nejaky hacik 😃

a ty si odkial?
hejdita
1. únor 2011
@lussy666 myslim ze cena je nizka proto ze to neni kousek do hodonina breclavi nebo kyjova a tak proste tam kde se lip zhani prace..... ale zase ten klidecek musi byt hrozne fajn.....
ja su ze zahoria tiez a byvam tu v hodonine som sa tu narodila tak mna to do ciech tiahlo aj ked len narodila 😃 a zobrala som si moravaka tak aj preto 🙂 inak pochadzam z malej dedinky zvanej prietrzka a kde byvate teraz na zahori ? mozes byt konkretnejsia... 🙂
kaczka
1. únor 2011
@lussy666 My ybdlíme v Novém Poddvorově a je to kousíček do Hodonína i dobré spojení busem 😉
lussy666
1. únor 2011
@hejdita jasnee, teraz byvame v sekulach, co je tak 20 km za malackami🙂
a asi mas pravdu s tou cenou, takze uvidime..v nedelu tam ideme, som strasne zvedava🙂

@kaczka super...a co napr. zaplavy alebo tak? jedine, co som sa docitala je, ze tam je veterny mlyn🙂
kaczka
1. únor 2011
@lussy666 ten je kousek a záplavy tu nehrozí.Je to na kopci 😉 A i rozhlednu nám tu teď postavili 🙂 ve Starém je normoš škola,školka,obchod pošta 🙂 Takové malá vesnička prostě 🙂 Bývají tu dýňvé slavnosti..okolo lesy,pole vinohrady 🙂
hejdita
1. únor 2011
jeeee jaaa sem byla uplne mimon 😃 ja myslela ze je to smer na dubnany ...no a ono je to hned za bojanovicema tam mame babicku zrovna za chvilku tam jedeme no a pres poddvorov jezdime castejc jak sem si myslela ....no je videt ze to tu jeste nepoznam jeste ze to katka zachranila x-) 😃 😃 😃
pro mne je dalka uz pres 10km protoze ja sem bydlela u měst nanejvys 6km tak asi proto tak usuzuji 😃
hejdita
1. únor 2011
@lussy666 ze sekul sem mela spoluzacku ze stredni 🙂 a to prosim dojizdela kazdy den vlakem do holica 🙂 tak at se podari se rozhodnout dobre 🙂

my jdeme ven 🙂
lussy666
2. únor 2011
😉 @hejdita ved to neni az tak daleko:) ja som dochadzala kazdy den zo sekul do bratislavy..sice autom, ale aj tak...🙂

a dakujem, uz sa neviem dockat tej nedele, som strasne zvedava😃
adelinka
2. únor 2011
ahojky
sem dneska neco delala tak jsem si zalozila fler..tak kdo chce se juknite
http://www.fler.cz/moje-zbozi 😃
hejdita
10. únor 2011
tu to uuuplne visííí jak to? jak je venku krasne... tak sem neplachne ani noha 😃 😃 😃 😃 😃
adelinka
11. únor 2011
ja jsem tady a nikdo nikde |-|
hejdita
11. únor 2011
no ja su tu taky jenom ted pecu dortik 🙂 teda upeceny naplneny uz len potiahnut ale je to praca este na dve hodinky 😃 minimalne 🙂