• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Ahojky:slight_smile: děkuji za gratulace, malý je přes den zlatíčko, ale trápí ho prdíky, nevím, co budu vařit, vadí mu asi všechno, poradíte mi holky? mějte se a hezkou prochajdu přeju
18. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to je neprijemne....maly taky trpel na prdiky i jeste dnes sem tam vnoci se protahuje do luku a zapasi s tim uz sem nekolikrat kdz sem mu sla pomoct tak jak sem slisela ze se rozciluje si uprdl a pak uz bylo ok ale s jidlem poradit nevim nam pomohli kapicky ale na nazev si nevim spomenout....ale tu je nekde i sekce o techto vecech a tam to je sabsimplex to nebyl to vim jiste :confused:

a co v noci ? spinka hezky? kdyz je pres den zlaticko? no ono se to do 6 tydnu upravi :slight_smile:
19. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz a zkoušela jsi nějaké kapičky?
19. led 2011 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zkoušela, ještě v práci jsem si nafasovala Sabsimplex, ale moc mu nepomáhá, kdyžtak časem zkusíme něco jiného:slight_smile: snad to nebude dlouho trvat, přinejhorším si vytrpíme 3měsíční koliky:slight_smile: a pak pláč v noci bude nanovo kvůli zoubkům :slight_smile: Dneska v noci byl Matěj zlatíčko, předtím to stálo za....... chce to pevné nervy, hlavně pro tatínka :slight_smile:
19. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jak se mate devcata..
ja porad vegetim u mamky..tak chodim po kamoskach a ani na PC neni cas :dizzy_face:

mala se me ohazela tak strasne ze vypada jak 15ti leta puboska :cry:

tak pa pa :dizzy_face:

louher..gratulace k malemu :dizzy_face:
19. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz tak zkus baby calm,lefax nebo infacol :wink: nebo vyloženě probiotika třeba bifiform
19. led 2011 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj babycalm je to co sem si nemohla spomenout to nam pomohlo fakt dost :slight_smile: .....ale nekomu nepomuze nai to :frowning2: tak prejem aby zabralo neco z toho co tu katka pise :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pro chalpy je dite zmena no musime byt trpelive nejen s detma ale jeste i s nima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vseno jenom docasu jak rika muj muz....sem tam miva stavy ze by sel spat do koje ale ustoji to :slight_smile: a je mi oporou kdyz uz ja nemuzu :slight_smile: a rika mi no az uz budou dospele tak uz nebodou chtit ponosit takze se rada pritulim v tom napeti a su rada ze je v naruci klidny nebo klidna :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo ještě probiotické kapičky Bio ga něco..ted nevím přesně,ale v čr jsou děsně drahé
19. led 2011 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za rady :slight_smile:, určitě z toho ještě něco vyzkouším
19. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
jen se hlasim ze ziju...
ve ctvrtek me prepadla ryma,kasel a 40 horecky..dneska uz je to lepsi...
petan uz taky pokaslava tak snad nic nechytne elenka by me jeblo :cry:

na FB jsem dala ty fotky profi tak kdo ma FB se muze juknou jak bude casek dam i sem. http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?fbid=1258115750293&id=1751619602&aid=30572

zatim pa pa
24. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj edelko no my sme taky nastydnuti ze mne tece jak z konve a klarka ta kasle teplotu nema ale rymu jo jirka je dobry a muz toho boli v krku :unamused: to bylo tim ze 10 stupnu teploucko a najednou zima a snezeni ...uz aby bylo jaro leto
26. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak ja uz jsem doma ..uz se zase tesim jak pojedu k mamce :grinning: :grinning: :grinning:
petr dneska dojel skoro po mesici domu na vikend :dizzy_face:

zitra me dojde kadernice tak uz se tesim :grinning:

no ulozim decka a budu se venovat ....dneska snad bude prvni sex tak se uz tesim.. :grinning:

jo holky kdyz chci delat neco jako bytovy dezajner..pisu to pocestele :grinning: co musim mit za skolu..chtela bych si ji na materske udelat :sweat_smile: :confused: :fearful:

dobrou noc :dizzy_face:
28. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky hlasim,nejak ani nestiham chodit na net jak mne to moje zlato zamestnava :grinning: ale uz sme se jakzt takz szili :grinning:
28. led 2011 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahojda sjussi gratulujem taky k mimcu a vidim ze se narodil presne jak nas jirik :slight_smile: teda jenom o rok pozdejc a odkud si? presne? a kde si rodila? vidim ze si rodila o kousek drive.....
tak se opatrujete :slight_smile:
adelko tak at je ten sexik co nejprijemnejsi vim ze po porodu to je spise nic moc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u mamky bylo zajiste fajn .....kde bydli ze tam muzete byt tak dlouho??? :confused: asi jenom kousek ne? i kdyz ty nejsi vubec omezena asi skolkou nebo chodi ti petko do skolky??? :confused: :slight_smile:
29. led 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prichadzam sem mozno s trochu cudnou otazkou:slight_smile:
chceme sa stahovat do tohto regionu a zatial sme v stadiu pozerania domov a chodime po obhliadkach..no a na nete som narazila na jeden dom v obci stary poddvorov...celkom sa nam pozdava, len cena sa mi zda byt strasne nizka...a tu prichadzame k mojej otazke:slight_smile:)) poznate tuto obec? mam mat z niecoho obavy?
mozno je to len moja paranoja, lebo doteraz sme chodili pozerat same novostavby, a tento ma cca 20 rokov a preto ta cena..ale aj tak sa mi zda nizka:D
tak ak tuto obec poznate a vedeli by ste nejaky dovod, preco v nej dom neukpovat, napiste....dakujem velmi:slight_smile:
31. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a dokial sa stahujete??? z ktorej casti slovenska?

stary poddvorov ....pretoze nebyvam v okoli nepoznam ale nemyslim, ze by to bolo spatne miesto na byvanie :slight_smile: jazdime sem tam cez ked ideme na vylet :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita ahojky, stahujeme sa zo zahoria, kde byvame asi 2 roky, inak som z ba...
ja si tiez nemyslim, ze je to zle miesto, ale ta cena domu sa mi zda podozriva, tak ci v tom nie je nejaky hacik :grinning:

a ty si odkial?
1. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy666 myslim ze cena je nizka proto ze to neni kousek do hodonina breclavi nebo kyjova a tak proste tam kde se lip zhani prace..... ale zase ten klidecek musi byt hrozne fajn.....
ja su ze zahoria tiez a byvam tu v hodonine som sa tu narodila tak mna to do ciech tiahlo aj ked len narodila :grinning: a zobrala som si moravaka tak aj preto :slight_smile: inak pochadzam z malej dedinky zvanej prietrzka a kde byvate teraz na zahori ? mozes byt konkretnejsia... :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy666 My ybdlíme v Novém Poddvorově a je to kousíček do Hodonína i dobré spojení busem :wink:
1. únor 2011 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita jasnee, teraz byvame v sekulach, co je tak 20 km za malackami:slight_smile:
a asi mas pravdu s tou cenou, takze uvidime..v nedelu tam ideme, som strasne zvedava:slight_smile:

@kaczka super...a co napr. zaplavy alebo tak? jedine, co som sa docitala je, ze tam je veterny mlyn:slight_smile:
1. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy666 ten je kousek a záplavy tu nehrozí.Je to na kopci :wink: A i rozhlednu nám tu teď postavili :slight_smile: ve Starém je normoš škola,školka,obchod pošta :slight_smile: Takové malá vesnička prostě :slight_smile: Bývají tu dýňvé slavnosti..okolo lesy,pole vinohrady :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee jaaa sem byla uplne mimon :grinning: ja myslela ze je to smer na dubnany ...no a ono je to hned za bojanovicema tam mame babicku zrovna za chvilku tam jedeme no a pres poddvorov jezdime castejc jak sem si myslela ....no je videt ze to tu jeste nepoznam jeste ze to katka zachranila :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
pro mne je dalka uz pres 10km protoze ja sem bydlela u měst nanejvys 6km tak asi proto tak usuzuji :grinning:
1. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy666 ze sekul sem mela spoluzacku ze stredni :slight_smile: a to prosim dojizdela kazdy den vlakem do holica :slight_smile: tak at se podari se rozhodnout dobre :slight_smile:

my jdeme ven :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
;) @hejdita ved to neni az tak daleko:slight_smile: ja som dochadzala kazdy den zo sekul do bratislavy..sice autom, ale aj tak...:slight_smile:

a dakujem, uz sa neviem dockat tej nedele, som strasne zvedava:D
2. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
sem dneska neco delala tak jsem si zalozila fler..tak kdo chce se juknite
http://www.fler.cz/moje-zbozi :grinning:
2. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu to uuuplne visííí jak to? jak je venku krasne... tak sem neplachne ani noha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady a nikdo nikde :pensive:
11. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja su tu taky jenom ted pecu dortik :slight_smile: teda upeceny naplneny uz len potiahnut ale je to praca este na dve hodinky :grinning: minimalne :slight_smile:
11. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek