• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
ahojky
zdravim pri sobote :dizzy_face:

dneska jsem fotila deti na foto pro tatku ke svatku na hrnek :dizzy_face:
a taky nas druhy kocarek a moje zaprasene dite od kakaa :grinning:
12. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja holky prosím prosím písněte mi do IP vaše jména na FB,ráda byhc s váma zůstala v kotaktu :wink:
10. bře 2011 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
adéla zásmětová :dizzy_face:
13. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak si užíváte těch krásných sluníčkových dnů?
26. kvě 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ja si momentalne uzivam anginy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale jinak kdyz je hezky tak jezdime na kole :slight_smile: a co vy? jak se mate???
27. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita
Matýsek roste, užíváme si teploučka, bazénku, byli jsme na dovči ve Slovinsku a v Beskydech, zdárně jsem dokončila VŠ :slight_smile: a vidím velké úspěchy i u tebe, gratuluju k těhu :slight_smile: jak ti je v těch vedrech? Není špatně?
11. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz tak to ste si hezky uzili :slight_smile: to je fajn :slight_smile:

dekuji :slight_smile: spatne mi je to jo :grinning: ale da se to zvladnout spise neni na nic chut ...... nechce se mi z toho ani nic pripravovat k jidlu a pak kdyz najednoudojde hlad tak uz je pozde neco pripravovat.....no je to divocina v tomto ohledu i kvuli detem protoze varit musim ....jinak mam tehotensti spise zmysene ..... mam priznaky i takove i takove /jako u dcery i jako u syna/ takze nemohu ani posoudit co cekame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale to je jedno v podstate :grinning: kluka i hoku mame .... i kdyz ja bych asi vice brala kluka protoze jmeno pro holku zadne nemohu vybrat :grinning: kluka sme davali bez rozmysleni po tatovi a tim padem je vice na vyber u klarky se nam toto libilo nejvic a neni hezciho jmena ..... (muj nazor :grinning: ) ale at to je co to je tak se nato tesime :slight_smile: my sme vedeli ze 3 deti mit budem tak su rada ze to mam za sebou a pak budu porad mlada mamina :grinning:

tak si uzivejte hezkeho pocasi i kdyz mame tu ted zatazeno ale mne to vyhovuje pro mne je hezke :slight_smile: :grinning:
11. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita gratuluju :slight_smile: ty jo ja mam obavy jak budu zvladat 2 deti natoz tak 3 to te obdivuju,a jak ste vedeli ze budete mit 3 deti?to ste planovaly?
11. črc 2011 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vnitrne sme tusili oba ze budem mit 3 deti :grinning: proste i kdyz sme si rikali ze dve dve tak stejne sme se na sebe koukli a rekli si neco v tom smyslu "jaa viiim" :slight_smile:
12. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita teta ve tvem veku a tri deti..pekne dekuji..ja jsem na nervy ze dvou... :cry: nervy mam total v riti :confounded:ale tobe obr gratulace :dizzy_face:
12. črc 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka no prave mlada blba nic neresi :grinning: :grinning: :grinning: tak nemam nervy :grinning: :grinning: :grinning: nebo lepe receno mlady to resi jinak nevidime za tim tolik co strasi :grinning: :grinning: ale nechcu timto rict ze si stara :slight_smile: ja jenom nechci byt stara mamka :slight_smile: a tak proto hned za vcasu :grinning: aby sme si pak to treti nerozmysleli ve 36 tak sme to hned z kraje a mame pokoj :slight_smile: 4 uz je moc 1 je malo tudiz 2-3 to je akurat :grinning: diiik :slight_smile: jinak :grinning:
12. črc 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita no prave jak uz to moc resim..ted budu slavit 30 muj 36 a rikal ze nechce bejt v duchodu a decka na skole :grinning:
12. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvám se, že vám sem lezu, ale jedeme se sestrou na víkend do vašeho regionu a hledám kam tam s dětma si vyrazit na výlet. Co ZOO Hodonín, stojí za to? Pak jsem našla nějakou bobovou dráhu v Němčičkách a i minigolft že tam je. A taky mě zaujalo toto:
http://www.sportlandbabylon.cz/index.php?lang=cz&sid=dd1223bffeb5e737f52868f2e354e4c9&page=8
a něco dalšího tam okolo. Díky za tipy.
27. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marguerite :grinning: tak zoo hodonin i kdyz malinka tak se to tam vcelku da :slight_smile: pomalu to tam spravuji a pridavaji nove pavilony chodivame tam na prochazky a za kozickama do vybehu muzou i deti a nase to maji desne radi :slight_smile: jsou tam i kolotocove atrakce ale tam nechodime i kdyz deti by radi prijde mi to moc predrazene..... takze detem vysvetlime ze jdem koukat na zviratka a hotovo :slight_smile: a o tech ostatnich mistech ani nevim pak jezdime do lednice tam je prohlidka zamecku a zahrada je obrovska a krasnaaa je tam moznos projet se ve vodnim kanalu co jde od zamku k minaretu a je tam konske sprezeni :slight_smile: ..... tam je to taky hezke :slight_smile: pak je tu zamek milotice pokud teda mate zajem i v tomhetom ohledu ale Kubik je asi jeste malicky na vypravu zamkem ..... no ten odkaz vypada dobre to by ti snad @adelinka mohla o tom rict vice :slight_smile: tak si to uzijte na hodoninsku :slight_smile: :dizzy_face:
27. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis ja si rikala ze mi neco strazovice rikali to je u kyjova tak to nevim ci ti adelinka bude vedet poradit je z druhe strany no ze mi to nedoslo drive :grinning: jo tam je to na kopecku takze tam toho bude videt dost tou lodi a z tama jirka chodival koukat k nam na nase vynohrady :grinning: kdyz sme jeste spolu jenom chodili :grinning: on bydlel kousek ..... no tak snad se jeste nekdo ozve :slight_smile:
27. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita díky moc, lednici i cestu k minaretu máme taky v plánu. Jakoubek zůstává doma s tatínkem :wink: vyloženě babská jízda + Ondrášek :grinning:
27. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marguerite a jeste na kuzelove je hezky mlyn a myslim ze si ho muzes prohlednout i zevnitr,pak v Buchlovicich je hrad Buchlov a ma i zahradu,pokud budete chtit tak urcite tu jde nekde zajit do sklipku a s nejakou prednaskou o vine(treba ve Bzenci),pak ve Straznici je muzeum,Batuv kanal(muzete se projet na lodi)ten ma vice zastavek- www.batakanal.cz jinak mne nic nenapada ale kdyby mne neco napadlo jeste napisu :slight_smile:
27. črc 2011 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja moc neporadim ja to tady vubec neznam jsem tady privdana..do hodonina do zoo jezdime ..ale nechces do lesne..ta je super :dizzy_face:
27. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka :grinning: ale to neni hodoninsko nybrz zlinsko :D a jelikoz margi znam tak si myslim lesna uz byla :wink:
27. črc 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva ja jsem jen myslela ze od hododnina to zase neni takova streka a ta zoo je lepsi...jinak jsem moc necetla..dneska mela tchyne pohreb tak jsem nejak mimo
27. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj do lesne bych i ja sla ale mne to uz prijde daleko kdyz je to ve zline ....kdyz ty to mas stejne treba do lesne a treba do lednice :grinning: ..... ja bych skusila i ty strazovice to se mi libilo ten odkaz taky zajimavy... :slight_smile:
27. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marguerite já jsem slyšela o Němčičkách, že ta bobová dráha je sice krátká, ale jako výlet pro 4letého kluka to může být bezva, až nám malý povyroste, tak tam určo pojedem. A kdyby nedejbože příští týdny vysvitlo sluníčko a udělalo se teplíčko na koupání, mužete navštívit Hodonínské nebo Dubňanské koupaliště.
29. črc 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky, můžete mi poradit jak je to s plaváním dětí od září na kryťáku? Malý už bude mít osm měsíců, našla jsem právě jen plavání od miminek, my jsme od začátku chodit nemohli, nevíte někdo jak to je?
29. črc 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz nevim ale taky sme to meli zakazane ale ted uz sme ok tak bych taky chtela chodit tak kdyby si to zjistila tak dej vedet :slight_smile:
31. črc 2011 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjussi budu tam muset zavolat a poptat se na širší info, na jejich internetových stránkách jsem se moc nedozvěděla :wink:
31. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@louherz ahoj volala si na ten krytak?
16. srp 2011 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, nezlobte se, že jsem vám sem tak vpadla, ale potřebovala bych poradit. Jsme tu nově přistěhovaní až z Hradce Králové a chtěli bychom jet o víkendu, pokud počasí dovolí, někam na výlet po okolí. Dáte někdo nápad, kam s 2 měsíční holčičkou!? Díky
25. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
katcha21 : těžko říct, nevím co očekáváte od výletu. Ale jestli se chcete pěkně projít - tak třeba zámek Lednice a zahrada. Tam se bude s kočárkem pěkně procházkovat.
26. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas holky po meeeeega dlouhe dobe. jakpak se tu mate???
28. srp 2011 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy,ani nevim ci este funguje tato stranka,dlho tu nikto nepisal..necele 2 mesiace byvame v Hodonine,nikoho tu nemam a nahodou som vas tu objavila.. najde sa nejaka mamina na pokec,resp.obcasne stretko s detmi?
4. kvě 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek