• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
@danteska1979 ahoj a kde presne bydlis? a odkud jsi se pristehovala? vidim ze pises slovensky :slight_smile: tak to budes jako ja mozno ze zahori :grinning:
7. kvě 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 ahoj, jsem ráda, že je tu konečně nějaká aktivní stránka s Hodoňáky :slight_smile: já jsem teprve maminka čekatelka :slight_smile: a v Hodoníně bydlím dva roky...
7. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita
@gable ja som taka raaaadaaaaa ze ste sa ozvali..uz som ani nemyslela...ja tu byvam iba 2 mesiace..viem ze malo,ale chyba mi nejaka taka "spriaznena" dusa...s malym chodim von sama,ked mam doma muza tak ide samozrejme on alebo spolu..byvame v oblasti velkych kasaren..a som z Partizanskeho povodne,neviem ci to hejdita poznas,blizko Bojnic-cca 30km..uz som si myslela ze stranka ani nefunguje,davno tu nikto nepisal :wink:
7. kvě 2012 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 jej tak to z daleka celkom si :slight_smile: a ze kde si sa tu zobrala :grinning: ale nie v pohode :slight_smile: skoda ze byvas cez cele mesto my zasa na hranici sidliska juhovychod teda blizsie to specifikuje snad len kaufland na konecnej :slight_smile:
partizanske pozanam :slight_smile: jasne Bojnice - Prievidza :slight_smile:

teraz boli sviatky tak som tu nenahliadla ale inak som tu bezne kazdy den minimalne raz nakuknem vecer :grinning: aspon :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita aspon popiseme...ty mas 3 deti,tazko sa ti ide cez cele mesto,to je jasne..ja s malym chodim tak ze ho dam do golfaca aideme,inak by sme stali pri kazdom aute :slight_smile: ja som robila na lodi,tam som sa zoznamila s muzom a on je odtialto,na Slovensko ist nechcel a ja som moc nechcela sem,nikoho tu nema,teda pardon-svokru tu mam,ale cela rodina je "doma".a doteraz sme byvali u nasich-teda byvali-ja som byvala,muz robi stale v CR,robi v Luhacoviciach,dochadzal za nami,sem tam som ja dosla ku svokre....my byvame tu v kasarnach ale chodim k svokre obcas,ta byva na Lucni tak tam asi niekde byvas,to je pri Kauflande-ten samotny Kaufland,nie ten kde je aj Deichman atd..a to nie je az tak daleko.nalozim maleho a za 20 minut sme tam..niekedy som na ihrisku tu pri nas a niekedy idem tam,ked chceme zmenu..
9. kvě 2012 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 jo to je kousinek :slight_smile: je tam takove male oplotene ihrisko pro deti ze skluzavkou a piskoviste a vedle je hriste ve stylu basebool nebo proste jenom maly fotbalek :slight_smile: ano ten kaufland co som ja spominala je prave on ten aj co ty si spominala :slight_smile: nie v nakupnom centre ale len taky sam opusteny :slight_smile: a ja ho milujem tento kaufland :grinning: bo tam neni tolko ludi... a uz aj viem kde sa co nachadza :grinning:

tak to jo to ste meli na daleko vcelku ..... tak ono to tak byva ze vetsinou se zena prispusobi muzi .... :slight_smile: i my to tak mame i kdyz manzel pracuje vetsinou na slovensku vice nez tu :grinning:
jeee si pracovala na lodi? a to kde?
inak sme v podstate na tom istako :grinning: ja tu mam tiez len svokrovcov :slight_smile: bo mamka sa mi odstahovala do nitry :slight_smile: a teda brat byva tu v dome po otcovi a vidame sa ale mama je mama :grinning:
ale inak teda aby som pravdu povedala tak ja si so svokrou rozumiem viac nez dobre :slight_smile: pokecam si s nou fakt dobre...
a dlho tu nebyvas len 2mesiace... a to v kasarnach mate svoj byt alebo prenajaty?

inak ja chodim vsade peso takze decka mam zvyknute chodit :grinning: a nas jirka miluje vlacky :slight_smile: tak by sme sa mohli treba tam niekedy zrazit :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita ano tak tam oproti byva moja svokra a ja tam obcas idem s malym na pieskovisko,oproti je take ihrisko oplotene :slight_smile: ono to nie je az tak daleko :slight_smile: ja by som bola rada keby sme sa niekedy stretli..malo tu byvam ja viem,ale ako si povedala-mama je mama..mas tu aspon brata,to je super..mojho zboznujem,ale ten je u nasich..aj moj muz mi hovori ze co chcem po 2 mesiacoch,ake zazemie ze to nejde hned,ale priznam sa-prvy tyzden som teda cely preplakala a schudla..ja som taka citlivka blba..na lodi som bola 4 roky,plavili sme sa po Nemecku,Holandsku,bola som v Bruseli,v Belgicku,Budapest je nadherna :slight_smile: mam kopu zazitkov a fotiek :slight_smile:... su to miesta kam sa naozaj uz asi nikdy nedostanem..takze nelutujem e som tam bola,nebola to jednoducha robota,ale teraz na to spominam s laaaskou :slight_smile: a pred tym som 8 rokov robila v BA,na Kramaroch... v kasarnach mame svoj byt,ja som nechcela niekde platit podnajom,takto je to lepsie..sice este nam kopu veci chyba,nemame to zariadene vsetko,len nutne veci,ale tak v pohode..inak ja som narodena 17.2.ako tvoj Kubicek :wink: ja uz tiez viem priblizne kde co je aj ked mam este medzery :grinning: tak budem rada ked dame niekedy stretko,nech je aj moj maly troska s detmi..aspon sa osmeli a rozrozprava snad postupne..
10. kvě 2012 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 jj to by slo :slight_smile: jenom se dohodnout kdy a teda pro mne spise do obeda :grinning:
14. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita mne nevadi kedy by sme sa stretli,kludne aj doobeda.citim sa ako keby mam ist na rande :grinning: deti mas v skolke doobeda?
15. kvě 2012 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 len najstarsiu :slight_smile: chalani su doma :grinning: hehe no je to ako na rande :D po prvy raz :grinning: ale ved v pohode ... a kde sa teda zrazime? pojdeme na to vlakove nadrazie? nech ti to neni daleko :slight_smile: nas jurko velmi rad pozera tie vlaky :D hihi a potom kludne na ihrisko ...
16. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita v pohode,mozme aj zajtra :slight_smile: doobeda :slight_smile: snad nebude taky vetrisko ako dnes :slight_smile: do IP ti napisem moje t.cislo,alebo kludne povedz kedy mozes a ja sa prisposobim..
17. kvě 2012 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita alebo mozme v pondelok,mne je to naozaj jedno,ja sa ti prisposobim.. :wink: jej drobcek ma dnes 3 měsice :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 jo asi pristi tyden bude lepsi snad nebude tak heticky jako tento :grinning: ja patky uklizim abych mela v sobotu leharo :slight_smile: no a to doufam ze bude hezci pocasicko nez tento tyden :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita ty si ako ja :slight_smile: tiez si zvyknem v piatok trocha upratat-nemam rada take povinne upratovacie soboty :grinning: v pohode,kludne daj vediet,ja sa prisposobim a budem rada ked dame rande :wink: vravim bud pondelok alebo uvidime aj podla pocasia..
17. kvě 2012 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 Danka prepac idem sa opstavedlnit z dovodu ze v pondelok nemozem bo idem s malym kubkom na prve ockovanie do poradne a som to uuuplne zasklila ... tak sa dohodneme na iny den :slight_smile: najlepsie teda utorok a streda bo potom budem piect tortu :slight_smile: .... tak zatial takto aby si sa nenahlila :slight_smile: a nemusela si kredit prevolavat :slight_smile:
20. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita Jasne,nic sa nedeje..nam pridu robit zaluzie zajtra,varit budem takze pohoda.pecies torty? dobre vediet :wink: :wink: tak utorok,alebo streda,este upresnime :slight_smile:
20. kvě 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita dufam ze maly zvladol ockovanie dobre a nema teplotku...uvidim ako bude zajtra,ci nebude prsat,ak pojdeme von tak sa ozvem..
21. kvě 2012 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 ahoj :slight_smile: tak asi zajtra bude ten nas den :grinning: musim si nachystat a uvarit den dopredu bo mi na obed chodi manzel :slight_smile: sice ma byt zajtra oblacno ale nevadi prsat nebude tak stin mi nevadi aj tak ma byt v tom stine 26°c :slight_smile:
22. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita oki :slight_smile: tak napis hodinu a kde sa stretneme,ja sa prisposobim..maleho davam spat tak cca 12:30,niekedy neskor takze kludne doobeda mam cas.ja mam muza doma teraz,do prace ide v sobotu az..my sme aj boli dnes v meste-muz si bol poprehlasovat TP na uradoch,v bankach ale maly sa tak pokadil-prave sa odplienkovavame-ze bol cely spinavy tak sme leteli domov a ani som nestihla ist niekam na ihrisko-planovala som ze pojdem tam ku Kauflandu a napisem ti ze sme tam,ked to mas blizko a dojsla by si ak si bola vonku,ale nevyslo..ked sme dosli dom som ho musela okupat..tak snad zajtra.dufam ze nebude prsat...
22. kvě 2012 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hejdita
@danteska1979 Ahojte baby,nechodite nahodou do Materskeho centra v Hodosi? Maly ma 3 mesiace,casto sa doma nudime,od domu to mame kusok,no neviem,ci sa tam chodi aj s takymi malickymi detmi :slight_smile:
3. srp 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelii ahoj,no boli sme vcera,ja teda prvy krat..oproti vseobecnej poistovni sme boli..nebol tam nikto,ale vraj tam chodia aj maminy s babatkami,v pohode.
3. srp 2012 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 a ako to tam funguje?Len prides hocikedy?Byva tam aj nejaky program,ci deti sa tam len spolu hraju?
4. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelii tam su take miestnosti a deti sa tam hraju,rodicia su tam s nimi..my sme boli v miestnosti kde su mensie deti,je tam aj taka ohradka pre babatka,aj prebalovaci pult..
5. srp 2012 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 dakujem :wink: niekedy tam mrkneme :slight_smile:
6. srp 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelii a ty byvas v Hodonine?
6. srp 2012 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: aka nahoda :D ze sme tam zrovna boli :slight_smile: po prvy krat aj s danteskou :slight_smile: ze danka :slight_smile: a hej ako hovorila su tam miestnosti a deti az narastu tak sa tam da aj ich do kruzkov prihlasit a maju tam cvicenie a tancovanie a tak :slight_smile: v hodoninskych listoch tam je program :slight_smile: a plati sa tam 30kc za cely den :slight_smile: a zanama co hovorila ze rano zaplatila 30kc a povedala ze este pridu tak potom uz neplatili ...
6. srp 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979
@hejdita
ano,byvam v hodonine pol roka na pr.veseleho...vedla,kde stavaju tie "luxusne" byty cestou k parku,ak to poznate :grinning: no musim to tam navstivit,aby sa maly trochu aj cestine priucil :grinning:
6. srp 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelii ktore byty? mne to treba po lopate vysvetlit :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2012 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danteska1979 vies,kde su kuchyne oresi-cestou na svetelnu krizovatku od stareho kaufu? tak oproti cez cestu je ulica az na koniec k parku...tak tam po pravej strane...je to taka nakrivo postavena budova,ktoru nejde prehliadnut :grinning: tak my byvame vedla,cele dne trieskaju,cize maly nemoze spavat :angry: ty byvas kde?
a kde ste sa tu baby vzali?odkial ste? ja som zo zahoria,takze som tu uz odmala ako doma :grinning:
7. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelii tak zajtra ak by si mala zaujem :slight_smile: tak na miraku to je ten park tam na konci tej ulici :slight_smile: ideme tam do obeda s Dankou dufam ak nam do toho nic nepride :slight_smile: co ty nato? myslim to mas tak 3 minutky cesty :D ako tak citam :slight_smile: tam sa my stretavame :slight_smile:
a kde na tej ulici priamo? tam ako stavaju teraz tie byty? akoze tie nove? a v domceku tam byvas ci v tej bytovke? co je na tej ulici? :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek