• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodonínsko

25. ledna 2017 
Ted už mi spí skoro 4 hodiny,ale to bude tím,že dopoledne toho moc nenaspal!!\no aspon ted muzu pospávat já!!

Hele je v hodoníně nějaký klub pro maminky nebo tak něco??a třeba plavání pro děti?
23. črc 2008 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořádně ani nevím, nejsem přímo z Hodoša, určitě je tam nějaký klub pro maminky, je tam myslím Centrum pro rodinu a případně bude něco i na Středisku volného času - dopoledne bývají aktivitky, ale to je možná až tak pro 2 roční míma, ale to Centrum pro rodinu určo něco má
23. črc 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky nebudeme přímo z hodonína,ale tak abych měla kam zajít,nebude mě bavit pořád sedet na sadku
23. črc 2008 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím :wink: a koor než si člověk najde nějakou mamču k sobě, ale teď je výhoda, že nás mamin s mimčama je hodně :wink:
u nás jsou spíš kroužky pro větší děti, případně Klokánek pro děti předškolkovského věku, tak snad tam nám jednou vyjde chodit, ale na to je asi ještě časůůů :grinning:
23. črc 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my budeme bydlet v Novém Poddvorově,což je pidi dědinka,takže tam určo nic nebude!!
23. črc 2008 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tam asi nic, ale zase tam bude klídek :slight_smile:
23. črc 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo...ale tak do hodonína autobus jezdí!
23. črc 2008 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo a asi pravidelně :wink:
23. črc 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale musím dolů pod kopec,k OÚ,jezdí jen občas :grinning:

A odkud přesně jsi ty?
23. črc 2008 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ze Strážnice, takže to je o kousek dál :wink: a teď díky objížďce petrova to máme do Hodoša o hodně dál :unamused:
24. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je o kousek dál,ale ne o moc!! :wink: No teď se všechno všude opravuje a buduje :grinning:
24. črc 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady na Moravě je toho rozkopaného až až. Byli sme letos v Krkonoších na dovči a nejhorší byla cesta tady na jihu - samá objížďka :angry:
24. črc 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů fotka :grinning:
No to jo,ale je zajímavé že furt jsou tady ty silnice jak tankodrom,tak nevím co opravujou
24. črc 2008 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi, sic něco opraví, ale zase další se poničí, takže fůůůrt dokola...
no konečně sem se dostala ke zmenšování fotek, já fotímna nejlepší rozlišení a pak to holt nejde nikam dávat :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zmenšuju normoš v malování!!Sice mám program,ale v tom malování je to nejjednodušší
24. črc 2008 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt a zbytečně se neplní počítač prográmkama... :sweat_smile: musím si už konečně udělat čas a trošku to tu promáznout, občas sotva jede :frowning2:
hezký pátenec
25. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to já se vztekala včera jak se mi sekal počítač!!No to je tím jaks e furt něco stahuje a maže atd!

Pátek je krsáný i to počasí :grinning:
25. črc 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to jak je pod mrakem, tak je docela hic :confounded: už aj slunéčko začíná vylézat, tak uvidíme kdy přijdou ty tropy :rolling_eyes:
25. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Břeclavi svítí i sluníčko,ikdyž tedkom zalezlo
25. črc 2008 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tka to je asi už u nás :wink:
je teda venku hnusně, jenden neví estli bude pršet a nebo pařit slunéčko...
sme teď u našich, naštěstí mají chladnější barák, tak je tu fajně :wink:
25. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,může se k vám přidat další hodonačka? :slight_smile: zdravím helíska :grinning:
25. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Corvi,to je na prd takové počasí,bych šla i ven,ale nějak mě děsí mraky na obzoru!!

Luci to víš,že jo :wink:
25. črc 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci, jasně - budeme jen rády :wink:
kaczka - pravda ty mraky jsou zrádné, člověk se ani nenaděje a je tu bůřka - strašně rychle se to mění :rolling_eyes: ale my musíme chodit každý den na procházku - malá jak je doma delší chvilku, tak už je pěkně nevrá - pamatuju si, jak sem jeden den nebyla a druhý den mně jen řvala a řvala (to byly zrovna přívalové deště), tak sem ju nabalila, hodila pláštěnku a vyrazila po městě - jen co jsme vyjely tak usnula, no já se zapomněla i nasnídat, tak mě bolelo aj břucho od hladu (malá měla necelý měsíc) - nakonec sem dojela k našim, mokrá, zmrzlá a hladová - ti ze mě mají srandu ještě teď - ale malá pak byla v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coriven:víš jak...mamina vydrží hodně,hlavně že je malá spokojená :grinning:
25. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý byl protivný minulé dva dny jak yblo hnusně,ale dneska je andílek!!Já bych s ním i šla,ale nemám se jak dostat s kočárem z baráku
25. črc 2008 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto? nemáte tam přístup pro kočárky?
25. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccatko asi jo :sweat_smile: jen, že dneska bych ju asi nechala spíš doma pořvat, než že bych šla do toho hnusného deště :grinning: , ale je fakt, že to ani ne plakala, brečeka, to fakt řvala v kuse :confounded:
ty ses vdávala v Miloticích? tam je to hezké :wink: a v kterém roce?
25. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Corvi ee, a navíc jsme v prvním patře kde je seklý výtah,protže 1.patro neplatí za výtah!!No sranda no!!Bych musela postupně ,ale zase se bojím,aby mi to neukradli
25. črc 2008 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to j blblý
my teda bydlíme ve 3 patře - bez výtahu, kočár mám dole ve sklepě (chvilku mně trvalo, než sem si vzykla chodit sklepem, já se totiž trochu bojím :sweat_smile: ), ale ze sklepa se dobře vyjíždí, no teda pár zatáček (už tam mám obouchaný roh)
nejhorší sou ty 3 patra - zamknout, malou držet, tašku a pak zase dole ve sklepě otevřít no občas hrůza a ještě jak neco zapomenu :confused: tak zas letím nahoru, brrr... ale zasejc sme spíš taková bytovka - 6 bytů, takže se nebojím, že mně někdo malou uvnitř ukradne a hlavně ju teda slyším i kdy letím nahoru :wink:

kaczka- tak zazvoň na sousedy a třeba ti to tam pohlídají :slight_smile: ale jestli máš kočár v patře, tak to se blbě nosí po schodech...
25. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
brali jsme se minulý rok v červenci.snažíme se o mimi,byla jsem na ivf,ale bohužel mi dnes na utz zdělili,že se přestalo vyvíjet.tak nás to za 3měsíce čeká znovu.naštěstí jich máme 9zamražených,tak to nebude tak zdlouhavé
25. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek